נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על המבורג

 

המבורג, העיר השנייה בגודלה בגרמניה, נחשבת ליעד תיירותי פופולרי ומיליוני תיירים מכל קצוות תבל מבקרים בה מדי שנה. המבורג היא גם העיר ה-6 בגודל אוכלוסייתה במדינות האיחוד האירופי, העיר שוכנת על גדות נהר האלבה, יש בה תעלות מים רבות עם גשרים יפים, כנסיות עתיקות, מבנים בעלי ארכיטקטורה מעניינת, מוזיאונים טובים, מסעדות מעולות ושלל אטרקציות נוספות.
צבר תיירות מזמינה אתכם לרכוש באתר טיסות להמבורג במחירים המשתלמים ביותר, יש טיסות ישירות הנוחתות בנמל התעופה הבינלאומי המבורג פולסביטל, אפשר לרכוש גם טיסות עם נחיתת ביניים.

 

עיר נמל רב תרבותית


נמל המבורג נחשב לגדול ביותר בגרמניה, ובין הגדולים באירופה. באזור הנמל נמצאת עיר האחסנה שפייכרשטאט ובה מחסן עתיק ומפואר משנת 1883 שמשמש כיום כביתם של מספר מוזיאונים ובו גם מתחם חשוב עם דגמי רכבות ומיניאטורות, אטרקציית חובה שמומלץ לבקר בה.
המבורג ידועה כעיר רב תרבותית, מהגרים רבים מכל העולם הגיעו לעיר לאורך השנים, ביניהם טורקים רבים. כדאי לדעת כי הקהילה היהודית בהמבורג מנתה כ-17,000 נפש לפני מלחמת העולם ה-II, מעטים מהם שרדו את השואה. כיום חיים בעיר למעלה מ-8,000 יהודים, במהלך הביקור ניתן לבקר בבית חב"ד, לאכול במסעדות כשרות ולהתפלל בבתי כנסת ברחבי העיר.אטרקציות חובה בהמבורג


המבורג, הנקראת גם ונציה של הצפון, בגלל התעלות הרבות, היא עיר יפה וציורית. מכל מקום בעיר ניתן להשקיף על כנסיות מרשימות עם כיפות וצריחים, ברחבי העיר יש טיילות ומדרחובים מעוצבים ושוקקי חיים, האווירה נעימה ורגועה למרות גודלה של העיר. כדאי לנצל את השהות בעיר כדי לטייל גם בסביבה היפה ובה שפע אגמים, נחלים ותעלות מים.
אתרי החובה בהמבורג הם בית העירייה המעוצב בסגנון ניאו רנסנס, כנסיית St Petri העתיקה, כנסיית St Jakobi המרשימה הבנויה בסגנון גותי מרהיב, מבנה Chilehaus במרכז העיר המזכיר בקצהו העליון חרטום של ספינה. כדאי לבקר גם במגדל השעון העתיק הנמצא בנמל, בכנסייה הגותית St Katharinenובכנסיות עתיקות ומרשימות נוספות.
בהמבורג יש מבחר מוזיאונים חשובים ומעניינים, מומלץ לסייר בכמה מהם, ביניהם מוזיאון האמנות Kunsthalle ובו תצוגה מרשימה של פריטי אמנות מתק