נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש לאיי סיישל

דילים לאיי סיישל

איי סיישל
 

דילים לאיי סיישל – חופשה קסומה בעקבות מגלי עולם


דמיינו לעצמכם 115 איים מפוזרים באוקיינוס ההודי, במרחק של 1,500 ק"מ מהיבשת הקרובה, אפריקה. כדי ליהנות מהנופים המרהיבים שנשקפים מאותם איים, אתם מוזמנים להתחיל להרגיש ממש כמו מגלי העולם הנודעים, עליהם למדנו בשיעורי ההיסטוריה.
נצלו את ההזדמנות לרכוש דילים לאיי סיישל, מסע שיביא אתכם אל המקום הקסום והמרוחק אליו הגיעו האירופים כבר בתחילת המאה ה-15, כאשר מגלה הארצות, הפורטוגזי, הנודע – האדמירל ואסקו דה גמה – עבר דרך אחד מאיי סיישל, והעניק לו את השם (אי האדמירל) – אמיראנטס (Amirantes).
התיעוד המוקדם ביותר שמעיד על נחיתה באי נושא את התאריך ינואר 1609, והוא נעשה על ידי צוות הספינה אסנסיון, בפיקודו של קפטן שארפיי (Sharpeigh). במהלך ההפלגה הרביעית של חברת "British East India" (הודו המזרחית הבריטית), הגיעה הספינה לאיי סיישל. מה שפעם היה נחשב כהרפתקה של יורדי ים וסוחרים נועזים, אפשרי היום לכול מי שרוכש חבילות נופש לאיי סיישל.

ולא סתם הרפתקאות. האיים הללו שימשו מדי פעם את שודדי הים כנקודת עגינה בין אפריקה לאסיה, עד שהצרפתים החליטו לשים לזה סוף והשתלטו על איים נחשקים אלה בשנת 1756 כאשר קפטן ניקולס מרפי (Nicholas Morphey) הניח במקום את מה שנקרא באותם ימים "Stone of Possession" (לוח אבן שהכריז על זכויות בעלות במקום). אמנם, היום כשאתם מגיעים לבלות נופש באיי סיישל אתם מתעניינים יותר בטיב הפינוקים, בניקיון החול או בחום המים, אבל אולי יעניין אתכם גם לדעת שהאיים נקראים על שמו של שר האוצר של לואי ה-15 – ז'אן מורו דה סיישל (Jean Moreau de Séchelles).
בימינו אפשר ליהנות מבילוי חופשה מדהימה באיי סיישל, שלו ונינוח על שפת הים הכחול או הרפתקני ומרגש בתוך גלי הים בצלילות מרהיבות. ההיסטוריה של המקום מלמדת שהאיים הקסומים האלה שמושכים אליהם היום תיירים רבים, קסמו בעבר לא רק לשודדי הים ולצרפתים, אלא גם הבריטים נאבקו בצרפתים על השליטה במקום בין השנים 1811-1794 ואכן שלטו כאן משנת 1814.

בשנת 1976 קיבלו איי סיישל את עצמאותם מהכתר הבריטי והיום המדינה נקראת "הרפובליקה של סיישל" והיא בנויה מארכיפלג של 115 איים שהבירה שלהם היא ויקטוריה. באיי סיישל מתגוררים כ-93,000 נפש, האוכלוסייה הקטנה ביותר בהשוואה לכול מדינה עצמאית אחרת באפריקה. אבל היא מוצפת בנופשים רבים שנוהרים למקום המופלא והמיוחד הזה. אם אתם חוששים שמדובר בחופשה יקרה מדי, הרי ששוק הנסיעות מציע כרטיסים לחופשות בין ובתוך איי סיישל דילים או חבילות נופש, שמוזילים את עלויות החופשה לזוגות או למשפחות עם ילדים.

איי סיישל על המפה

מזג אוויר בMAHE ISLAND
currentdayrain.png
שני °
Not Found