נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להמבורג

טיסה להמבורג
01/5/21 - 06/5/21

טיסות - סדירות

 

$317
טיסה זולה להמבורג
01/5/21 - 06/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$317
טיסה סדירה להמבורג
01/5/21 - 06/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$317
טיסה ישירה להמבורג
גרמניה
המבורג - העיר השנייה בגודלה בגרמניה - היא יפה ומהנה ובנוסף, בזכות הנמל שלה, מהווה מרכז מסחר אירופאי בעל משמעות. במלים אחרות - היא אחת הערים המתוירות ביותר באירופה - וזאת הסיבה לכך שלא תתקשו לאתר טיסה שתיקח אתכם להמבורג כמעט בכל מועד ובטווח מחירים נוח.
 
מספר חברות תעופה מציעות טיסות שמגיעות אל המבורג מישראל, וביניהן: ישראייר, אל על וארקיע. טיסה עם חברות אלו כוללת עצירת ביניים במהלך הדרך באחת הערים האירופאיות המרכזיות (איסטנבול, ורשה, פראג ואחרות). אורכה של טיסה שכזו תלוי כמובן באורך עצירת הביניים, ואולם בממוצע נמשכת הטיסה נטו כ-6 שעות.
 
מחודש מרץ 2015 התחילה חברת התעופה הגרמנית איירליינס להציע טיסות ישירות להמבורג וכן לבאדן באדן, שתיהן בגרמניה. קו המבורג-ת"א הוא חידוש שיכול להיות משמעותי במיוחד בעבור מי שמתעניין בטיסות להמבורג, כיון שמלבד הטיסה הישירה והנוחה מדובר גם על טיסה בעלות משתלמת של 99 יורו לכיוון. בקו החדש יצאו הטיסות הישירות אל המבורג פעמיים בשבוע, כשהן פונות במיוחד לאנשי המגזר העסקי שמרבים לטוס אל העיר הגרמנית.
 
בעבור מי שמעוניינים להגיע להמבורג אבל מתכוונים לטייל גם בערים אחרות בגרמניה קיימת תמיד האפשרות לטוס בטיסות ישירות (למשל לברלין או למינכן) ומשם להגיע להמבורג ברכבת. בכלל, ניתן לשלב הגעה להמבורג לא רק מערי גרמניה - בשל מרכזיותה של המבורג למעשה אין כל בעיה למצוא טיסות אליה כמעט מכל עיר מרכזית ברחבי אירופה. חברות רבות אשר מציעות טיסות להמבורג, סדירות או צ'רטרים, מציעות לשלבן עם יעדים נוספים באירופה בכלל או בגרמניה בפרט.
 

נמל התעופה בהמבורג


נמל התעופה המבורג פולסביטל קיים כבר למעלה מ-100 שנה(!) והוא אחד הפעילים והעמוסים בגרמניה. בממוצע חולפים בו כ-15 מיליון בני אדם בשנה. עם זאת ולמרות העומס - כיאה לגרמנים - השדה יעיל ואיכותי מאין כמותו. קיימות מספר דרכים להגיע מהשדה אל המבורג: רכבת הפרברים המפורסמת - ה-S BAHN של חברת HVV - מחברת את שדה התעופה אל העיר בקלות ובמהירות, וכן פועלים קווי אוטובוס הנוסעים משדה התעופה להמבורג ולערים סמוכות. בנוסף, כמובן, ניתן להגיע העירה במוניות או לשכור רכב.
 

אתרי תיירות מומלצים בהמבורג


המבורג שוכנ