header

טיסות לבוקרשט

טיסות זולות לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

החל מ 299 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/7/24 - 25/7/24
טיסת שכר
HiSky
אישור מיידי
טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

החל מ 299 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/7/24 - 25/7/24
טיסת שכר
HiSky
אישור מיידי

טיסות לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

החל מ $279 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 04/8/24 - 05/8/24
טיסת שכר
ישראייר
אישור מיידי
טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

החל מ 299 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/7/24 - 25/7/24
טיסת שכר
HiSky
אישור מיידי
טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

החל מ $481 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 20/7/24 - 23/7/24
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
אישור מיידי
דילים ברגע האחרון

טיסות לבוקרשט עם צבר תיירות

טיסות לבוקרשט אורכות כשלוש שעות וניתן למצוא עליהן תיירים המעוניינים לבקר באחת הארצות היפות באירופה, אנשי עסקים שמבקשים ליהנות מההזדמנויות הטמונות במדינה ובשוק החופשי המתפתח שלה, וגם לא מעט ילידי רומניה, שחוזרים לטיול שורשים או פשוט נמצאים בדרך לנופש ממלא מצברים.
 

מידע כללי ומזג אוויר

בוקרשט בירת רומניה היא עיר גדולה מאוד - מתגוררים בה כ-2 מיליון תושבים. מעצם היותה בירתה של מדינה שהשתחררה לפני כ-25 שנים משלטון טוטליטרי, ניכרים בה עדיין אותות התקופה ואולם כיום רומניה בכלל ובוקרשט בפרט מחדשות את פניהן אך יחד עם זאת משכילות לשמור על איזון בין עבר לעתיד.
טיסות לבוקרשט נוחתות בשדה התעופה אוטופן, כ-16 ק"מ צפונית מערבית לעיר עצמה. שדה התעופה, שמאז 2004 נקרא "אנרי קואנדה", על שם אחד מחלוצי תעשיית התעופה ברומניה, עובר תהליכי מודרניזציה מואצים, וב-2014 לדוגמה עברו בו למעלה מ-8.3 מיליון נוסעים.

באופן כללי, התיירות לרומניה נמצאת במגמת צמיחה מרשימה, ואם בשנת 2002 הגיעו למדינה כ-5 מיליון תיירים הרי שב-2012 כבר חצה מספרם את הרף של עשרה מיליון - לא פלא לנוכח מגוון אפשרויות הטיול במדינה ומאור הפנים של תושביה האמונים על אירוח ברוחב לב.

מבחינת האקלים בוקרשט מגוונת - במהלך החורף היא קרה מאוד וגשומה, לעיתים אף מושלגת, ופחות מומלצת לביקור (אם כי מהווה תחנת ביניים הכרחית למי שרוצה ליהנות מסקי ברומניה). באביב ובסתיו שורר בה מזג אוויר נעים להפליא ובקיץ הטמפרטורות מתקרבות אל ה-30 מעלות בממוצע, וכן ישנם לא מעט ימי גשם.
 

אטרקציות מרכזיות

המקום הבולט ביותר בבירת רומניה, ושאליו מגיעים רבים רבים מבין העולים על טיסות לבוקרשט, הוא ארמון הפרלמנט. מצד אחד זהו מבנה עצום ממדים שמתאפיין באדריכלות מעוררת השתאות ובעיצוב מהפנט, ומצד שני בה בעת מעמת הביקור את האדם עם מחשבות אודות המגלומניה של ניקולאי צ'אושסקו, מי שעומד מאחורי הקמת הארמון המפואר והיקר להחריד, ובאופן כללי עם הרהורים נוגים אודות ניצול משאבים ציבוריים לטובת האדרת שליטים.
מקום נוסף שכדאי מאוד לבקר בו הוא גן צ'ישמג'יו שבלב בוקרשט. הגן תוכנן, הוקם ונפתח באמצע המאה ה-19 ומאז טופח ופותח עוד ועוד, עד שהפך לפינת קסם שכולה שלווה ונחת בלב ההמולה האורבנית.
כמו ברוב מדינות מזרח אירופה, גם לרומניה מורשת תרבותית עשירה ובהתאם בוקרשט גדושה במוזיאונים מעניינים, וכמו ברוב מדינות מזרח אירופה כיום גם אל רומניה הגיעו הקפיטליזם וחדוות הקניות שהוא מייצר, כשבין המקומות המומלצים בבוקרשט למי שאוהב לשלב שופינג בכל טיול ניתן לציין את קניון קארפור ואת מרכז הקניות אוניריאה. גם בשדרות ויקטוריה ניתן למצוא חנויות יוקרתיות רבות - וגם את המוזיאון להיסטוריה לאומית ואת כיכר המהפכה.
 

יעדים נוספים ברומניה

במקרים רבים טיסה לבוקרשט היא פתח לטיולים בכל רחבי רומניה. בחורף היעד העיקרי הוא אזור בראשוב שבמרכז המדינה ובפרט עיירות הסקי הקסומות סינאיה, פרדיאל ופויאנה בראשוב.
בקיץ מגיעים תיירים רבים ל"ריביירה של רומניה", כך מכונות עיירות הנופש המפנקות שלחופי הים השחור במזרח המדינה, שמציעות בנוסף לחופים היפים גם אתרי מרפא נודעים ולא מעט שכיות חמדה היסטוריות. במסגרת נופש באזור הים השחור מומלץ גם לשלב טיול בדלתא של הדנובה, המקום המרתק אשר בו הנהר המפורסם מוצא את דרכו לים.

יעד אחר לטיולים הוא הקרפטים שבמרכז רומניה: הרים הטובלים בירוק אינסופי ושלל מקורות מים, המשובצים בארמונות מרהיבי עין ובמצודות רבות עצמה, ולצידם כפרים שהזמן כמו קפא בהם. אלו המתחברים אל האירוח מכל הלב שמעניקים המקומיים לתיירים הם רק חלק מהסיבות שבגללן כדאי להגיע לאזור. ערים מומלצות במיוחד לטיול הן סיגישוארה, שאונסק"ו הכריז עליה כאתר מורשת עולמית, טירגומורש, שכולה אדריכלות מפעימה ומגוונת (גותית, בסגנון הרנסנס ועוד) וכן סיביו ובראשוב.

מזג האוויר בבוקרשט

Bucharest

29°-39°
שישי 26°-41°
שבת 27°-42°
ראשון 24°-39°