נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות מומלצים בדרום

מלון בדרום
16/12/21 - 18/12/21
לאונרדו נגב באר שבע - פתאל

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1372
מלון בדרום
16/12/21 - 18/12/21
לאונרדו נגב באר שבע - פתאל

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

765
מלון בדרום
16/12/21 - 18/12/21
ישרוטל פונדק רמון

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1213
מלון בדרום
12/12/21 - 15/12/21
לאונרדו נגב באר שבע - פתאל

3  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1793

מלונות באילת

מלון באילת
16/12/21 - 18/12/21
HOTEL & HOSTEL AMDAR

2  לילות  חדר בלבד

מחיר למבוגר

575
מלון באילת
מלון באילת
08/12/21 - 12/12/21
אסטרל ויליג'

4  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1027
מלון באילת
15/12/21 - 18/12/21
לאונרדו רויאל ריזורט אילת - פתאל

3  לילות  חצי פנסיון

מחיר למבוגר

975
האזור הדרומי של ישראל משתרע על פני שטח ארץ רחב ומגוון, החל מבאר שבע, שידועה כבירת הנגב, דרך ים המלח שבו אפשר לצוף בקלות והמצדה בת יותר מאלפיים שנים ועד ג'יפים וסנפלינג שאפשר לערוך במכתש הטבעי והגדול בעולם, מכתש רמון ושחייה בין הדגים ושוניות האלמוגים באילת.

מלונות בדרום -באר שבע – שער הנגב


אם אתם מתכננים חופשה בדרום ולינה בבאר שבע, תוכלו ליהנות ממלונות יוקרתיים כמו מלון לאונרדו נגב, או ממלונות צנועים יותר כמו מלון אלאדין.
ההיסטוריה של באר שבע מתחילה עוד בימי אברהם אבינו, וחשיבותה נובעת גם מהמיקום שלה – צומת בינלאומי חשוב – דרך הים, שעוברת לאורך החוף במערב ודרך המלך, במזרח.
בבאר שבע תוכלו לראות את עקבות השלטון הטורקי בתחנת הרכבת, ליהנות מהשוק הבדווי, מהעיר העתיקה ומהאוניברסיטה המודרנית. בשוק הבדואי נמכרים מוצרי הלבשה מודרניים לצד דוכנים אותנטיים שמוכרים מוצרי נחושת, תכשיטים, מחצלות ועוד.

מלון בדרום - ים המלח – כ-400 מטרים מתחת לפני הים


ים המלח הוא המקום הנמוך ביותר בעולם. המליחות שלו לא מאפשרת קיום של כל צורת חיים, אבל מבקרים רבים מגיעים לכאן כדי ליהנות מהסגולות הרפואיות של המקום. באזור ים המלח לא רק טבע מרתק אלא גם מלונות יוקרתיים ומפנקים, שבהם בריכות שחייה שמאפשרות ריענון וצינון בחום המאפיין את האזור.

המצדה – סיפור של מרי וגבורה
המצדה היא אחד האתרים המרתקים בארץ, גם בגלל הסיפור המדהים והטרגי שהתרחש במקום, וגם בגלל הסביבה עצמה. המבקרים במצדה יכולים ללון באזור ים המלח או בעיר ערד הסמוכה.
שרידי מבצר המצדה ממוקמים על פסגת ההר ומשקיפים לעבר הנוף המדברי וים המלח. מבצר זה נבנה בשנת 30 לפני הספירה על ידי המלך הורדוס. סיפורה הידוע של המצדה קשור למרד הקנאים היהודים ברומאים, כשמצדה הפכה למעוזם האחרון, ובסופו של דבר הם בחרו להתאבד ולא ליפול לידי הרומאים.
אפשר לטפס למצדה ברגל, בשביל הנחש, או לעלות לאתר ברכבל שיוצא ממרכז התיירות המקומי.

מכתש רמון – נוף מדהים וטיולי ג'יפים
מעל מכתש רמון ניצב לו מרכז מבקרים שצופה לעבר הנוף היפהפה של המכתש. זהו ביתם של בעלי החיים המדבריים שחיים במקום כמו, לטאות, יונקים ונחשים. ממערב למכתש נמצאת חוות האלפקות וממזרח, פארק הפסלים הגדול.
במכתש עצמו אפשר לערוך טיולי ג'יפים או לצאת למסלולי הליכה, חלקם קלים יותר וחלקם פחות, וליהנות מיופיו של המדבר. אלה שמבקשים ללון במקום יכולים לנצל את מקומות הלינה שמציעה העירה הסמוכה מצפה רמון.

אילת – על שפת הים האדום
אילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, מציעה מלונות יוקרתיים על שפת המים ממש, שאינם מסתפקים רק באפשרויות לשחות במי הים האדום השקטים, אלא מציעים גם בריכות שחייה וספא לפינוק הגוף.
בעיר זו אטרקציות רבות כשאחת המיוחדות היא האפשרות לצלול בין שוניות האלמוגים המופלאות. באילת תוכלו ליהנות גם מאטרקציות טבע מדהימות וגם מחיי לילה ערים, מסעדות, ברים ובתי קפה.