נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לאתונה ברגע האחרון

טיסות זולות לאתונה

טיסה לאתונה
טיסה לאתונה
דיל לאתונה

טיסות זולות לאתונה

טיסה לאתונה
17/8/21 - 24/8/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$162
טיסה לאתונה
טיסה לאתונה
24/8/21 - 07/9/21

טיסות - שכר

14  לילות 

מחיר למבוגר

$178
טיסה סדירה לאתונה
17/8/21 - 24/8/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$162
יוון

טיסות לאתונה, בירת יוון, ייקחו אתכם לאחת הערים העתיקות בעולם אשר לה היסטוריה ארוכת שנים ומפוארת. האקרופוליס - משכן האלים של המיתולוגיה היוונית - הוא רק הדובדבן שבקצפת. אתונה המרתקת מציעה לתיירים גם עשרות אטרקציות ומוזיאונים, טברנות מעולות עם אוכל משגע ומוזיקה סוחפת והרבה שמח.
 
טיסות לאתונה יביאו אתכם לאחת הערים היווניות הססגוניות ביותר. שפע אטרקציות תיירותיות ממתין לבאים בשעריה - מונומנטים היסטוריים, מוזיאונים, חיי לילה שוקקים, חופי ים ומרכזי קניות ושופינג, טברנות שבהן מתנגנת מוזיקה יוונית משגעת ונערכות סעודות משמחות, ועוד הנאות רבות. באתונה היפה כמעט כל האתרים המפורסמים שמומלץ לראות שוכנים זה בקרבת האחר. האתרים כולם ממוקמים בסביבות כיכר מונסטריאקי, כיכר סינטאגמה, כיכר אומוניה ורובע הפלאקה, וכמובן - באקרופוליס.
 

טיסה לאתונה - היסטוריה ונופש

בירתה של יוון העתיקה שוכנת למרגלות האקרופוליס באזור שנקרא הפלאקה. אזור הפלאקה הוא חובה לכל מבקר באתונה - הוא עשיר בשרידיה של אתונה העתיקה, בסמטאות, בשווקים ובדוכני אוכל וכמובן במסעדות. מעל הפלאקה ניצב האקרופוליס הידוע, השריד המרכזי של אתונה העתיקה. באתר האקרופוליס מצוי הפרתנון וממוקמים בו עוד מספר שרידי מבנים מפורסמים. האקרופוליס באתונה מוכר כאתר מורשת עולמית ואף נבחר למועמד סופי לשבעת פלאי תבל החדשים.
 

טיסות קצרות ובילוי גדוש הנאות

ההיסטוריה של יוון מתועדת מראשית האלף השני לפנה"ס, וכמוה אתונה - שהמורשת שלה אכן עתיקה מאוד. אבל יש באתונה גם הרבה קדמה והעיר משמשת כמרכזה התרבותי, התעשייתי, הכלכלי והתיירותי של המדינה כולה. טיסות ליוון, אל בירתה אתונה, יובילו אתכם לחופשה תיירותית מפנקת במיוחד. הטיסה מהארץ אל אתונה קצרה ונמשכת רק כשעתיים. בכל יום ממריאות מישראל טיסות סדירות שנוחתות בשדה התעופה הבינלאומי אתונה-אלפ