header

טיסות לורשה

טיסות זולות לורשה

טיסה לורשה

טיסה לורשה

החל מ $376 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 14/6/24 - 19/6/24
טיסה סדירה
SUNDOR
אישור מיידי
טיסה לורשה

טיסה לורשה

החל מ $292 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 04/6/24 - 10/6/24
טיסה סדירה
SUNDOR
אישור מיידי

טיסות לורשה

טיסה לורשה

טיסה לורשה

החל מ $327 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 07/6/24 - 11/6/24
טיסה סדירה
SUNDOR
אישור מיידי
טיסה לורשה

טיסה לורשה

החל מ $587 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 05/6/24 - 10/6/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי

טיסות לורשה עם צבר תיירות

לורשה בירת פולין עבר מרתק, שכולל גם לא מעט פרקים אפלים ובפרט בעבור יהודים, הווה בסימן התחדשות והתמסרות מסוימת לקפיטליזם, ועתיד, כך עושה רושם, ורוד. היא בהחלט שווה ביקור.

העיר הגדולה - שטחה הוא פי עשרה משטח תל-אביב וגרים בה כ-1.8 מיליון תושבים - נמצאת במרכז פולין, ומשמשת נקודת מוצא לטיולים בכל רחבי המדינה שהיא מולדתם של ישראלים רבים. בהתאם תמצאו על הטיסות לורשה לא מעט ילידי פולין וצאצאיהם שיוצאים לטיול שורשים. קהל יעד אחר של טיסות אלה הוא אנשי עסקים, שכן המדינה - שהפכה לדמוקרטית ב-1989 ושהצטרפה לאיחוד האירופי ב-2004 - מציעה הזדמנויות עסקיות רבות, ובעיקר בתחום הנדל"ן.
 

טיסות זולות לורשה - מזג האוויר 

 

מזג האוויר בבירת פולין מתאפיין בעיקר בחוסר יציבות ובשינויים ניכרים מיום אחד ליום השני. החורפים קרים מאוד, עם טמפרטורות סביב האפס מעלות, כשישנם גם לא מעט ימים בהם השלג משתק את העיר. הסתיו והאביב נעימים מאוד וגם הקיץ לא חם מדי - טמפרטורות המקסימום הממוצעות בין החודשים יוני לאוגוסט הן 24 מעלות - אם כי זוהי התקופה הגשומה ביותר.
טיסות ישירות לורשה אורכות כ-4 שעות, מוצעות לאורך כל השנה ונוחתות באופן מתוזמר היטב בשדה התעופה ע"ש פרדריק שופן. התחבורה בעיר נוחה למדי, ובעיקר פועלת בה מערכת חשמליות מחודשת ויעילה.
 

זיכרון וגבורה

באופן טבעי חלק גדול מהאתרים שאליהם מגיעים ישראלים שעולים על טיסות לורשה קשורים לתקופת מלחמת העולם השנייה, וביניהם ניתן לציין את גטו ורשה, את אנדרטת רפפורט המנציחה את הלוחמים שעמדו מאחורי המרד בגטו, את בית הקברות היהודי ברחוב אוקופובה ואת הכיכר בצפון הגטו שממנה יצאו משלוחי המוות.
 

העיר העתיקה

ההיסטוריה של ורשה, כאמור, ארוכה ומלאת תהפוכות, וסיור בעיר העתיקה ממחיש זאת היטב. סמטאות ציוריות, כיכרות רבות רושם, מבנים רבי הוד (רובם הם למעשה שחזור של המבנים המקוריים שנהרסו במלחה"ע ה-II), כנסיות מרהיבות עין ואווירה ייחודית - מכל אלה ועוד נהנים המבקרים בעיר העתיקה, שבקיץ מציעה גם מופעי רחוב מגוונים.
 

הפארקים היפים והמוזיאונים המגוונים

בירת פולין סובלת מתדמית אפרורית, אולם בפועל מדובר בעיר ירוקה מאוד, ובה שלל פארקים שהשהות בהם נעימה עד מאוד. בפרט כדאי להגיע אל פארק וילאנוב שבדרום העיר, בו שוכן ארמון בארוקי יפהפה וסביבו גנים רומנטיים שמזכירים מאוד את גני ורסאי, וכן אל פארק אואז'נקי, שגם בלבו נמצא ארמון מרהיב. עוד פינה ירוקה קסומה היא גינת הגג על בניין הספריה המרכזית של אוניברסיטת ורשה - גינה רחבת ידיים ומלבבת במיוחד, המציעה גם תצפית נוחה אל העיר.
מאפיין בולט נוסף של בירת פולין הוא ריבוי המוזיאונים בה. אלה הפופולריים ביותר הם מוזיאון פרדריק שופן המוקדש למלחין המוכשר, המוזיאון הלאומי, המוזיאון לאמנות מודרנית וגלריית זכנטה.
 

הפנים החדשות של ורשה - רובע פראגה

פראגה, שהיה בעבר רובע תעשייתי, עבר בשנים האחרונות מתיחת פנים רצינית והתמלא בגלריות מודרניות, חנויות וינטג', פאבים מוצלחים, מועדונים אלטרנטיביים - שחלקם, אגב, פועל במבנים עתיקים ורבי קסם - כך שהאזור כולו מומלץ לביקור הן ביום והן בלילה.
 
אז איך ניתן להגיע אל ורשה בקלות ובמחיר משתלם? לאורך כל השנה מוצע למבקשים לבקר בבירת פולין מבחר רחב של טיסות לורשה. צבר תסייע גם לכם למצוא טיסה במועד הנוח ביותר מבחינתכם ובמחיר משתלם, הן בחיפוש עצמי באמצעות מנוע חיפוש משוכלל והן בעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים שישמחו לעמוד לשירותכם בכל זמן.

אולי יעניין אתכם גם: טיסות לקרקוב

דילים לורשה ברגע האחרון

מזג האוויר בורשה

Warsaw

18°-26°
שישי 15°-23°
שבת 15°-23°
ראשון 15°-25°