header

חבילות סקי-חופשת סקי בחו"ל

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חופשת סקי עם צבר תיירות

פני שיוצאים לחופשה, בפרט לחופשה מיוחדת ובלתי שגרתית כמו סקי, כדאי מאוד להתארגן מראש על כל הציוד החשוב. התארגנות מראש, כאשר לא עומדים בפני לחץ של זמן עוזרת להימנע משכחה של ציוד חשוב, חשוב לדעת שלא קל להשיג את כל הציוד באתר הסקי, ואם יהיה בנמצא, עבור חלק מהציוד הדרוש, תאלצו להיפרד מסכומי כסף בלתי מבוטלים, באם תבצעו את הרכישה באתר הסקי עצמו ללא תכנון מראש.
בשורות הבאות ריכזנו את כל מה שתצטרכו לקחת אתכם לחופשת הסקי הבאה שלכם. לא משנה לאיזה אתר סקי ברחבי אירופה פניכם מועדות, אלה בדיוק הדברים שתצטרכו בשביל חופשת סקי מדהימה, בלי פשרות.
 

חבילות סקי - בטיחות לפני הכל


לפני שנדבר על פריטים חשובים כגון ביגוד חם - חשוב מאוד לזכור לקחת לחופשת הסקי ציוד ייעודי ששומר על הבטיחות בזמן הגלישה. לא משנה אם עוסקים בסקי רגיל או בגלישת סנובורד - פציעה היא אפשרות שניתן למנוע. חשוב לקחת למשל:
  • מיגון ראש – קסדה עבור העוסקים בסקי חשובה לא פחות מאשר בזמן רכיבה על אופניים או אופנוע. יש לציין שכאן מדובר בקסדה שונה, מיוחדת לעוסקים בסקי. דגמים חדישים כוללים גם שכבת הגנה פנימית לבלימת זעזועים בזמן חבטה או נפילה.
  • מיגון לברכיים ומיגון מיוחד לאזור שורש כף היד.
  • מכנסיים עם מיגון מיוחד לאזור עצם הזנב והישבן (מומלץ במיוחד לסנובורד).
  • בנוסף, ניתן למצוא גם פתרונות מיגון לאזור הגב וכן כפפות המשולבות עם אמצעי מיגון מובנים. 
מומלץ להתאים את ציוד המיגון על פי רמת הגולש וסוג המסלולים שבהם מתכוונים לגלוש.

 

דילים סקי - ביגוד חם ומשקפי שמש


כל מי שיוצא לחופשת סקי, אפילו בפעם הראשונה למטרת לימוד היסודות, מבין מן הסתם שיש צורך לקחת ביגוד חם מסוגים שונים. יחד עם זאת, יש גם פריט לא פחות חשוב גם אם פחות טריוויאלי שיש לשים בתיק. אנו מדברים על משקפי שמש ובאותה הזדמנות נזכיר גם את קרם ההגנה. קרם הגנה אמנם ניתן לרכוש כמעט בכל מקום, אבל משקפי שמש נוחים כדאי להביא מהבית. משקפי שמש נדרשים שכן קרינת השמש המוחזרת מהשלג חזקה מאוד ומסנוורת. מי שלא ישמר עשוי גם בהחלט לסבול מכוויות ולכן שימוש בכל אמצעי ההגנה יבטיח חופשה מושלמת.
בנוסף חשוב להביא:
  • ביגוד סקי (אם לא מתכוונים לשכור באתר) – חליפת סקי מלאה, כובע סקי, מכנסי סקי, כפפות ייעודיות לסקי.
  • משקפי סקי (גוגלס).
  • נעליים גבוהות שמותאמות לתנועה בשלג.
  • גרביים ותחתונים חמים, עדיפות לפריטים תרמיים.
  • חליפת פליז או עליונית וכן צעיף איכותי או חם צוואר.
 

חופשות סקי בחול - יותר מבגדים חמים


חופשת סקי מחייבת לא רק ציוד מיוחד לסקי ובגדים חמים. חשוב לזכור להביא גם כפכפים ובגדי ים (הרי לא תרצו להפסיד את מתקני הספא המפנקים באתרים ובמלונות השונים), תחתונים וגרביים רגילים (לא תרמיים, לשימוש יומיומי מחוץ לזמן הגלישה) וכן גם ביגוד ליציאה ולבילויים (אחרי הכל, שלב האפרה-סקי הוא לא פחות חשוב ומהנה מהסקי עצמו, ובכל אתר ואתר מוצעים לגולשים שלל של אטרקציות לבילוי בתוספת חוויות קולינריות משובחות). חשוב גם לזכור לארוז את המחשב הנייד וכן את הטלפון הנייד. מכיוון שתרצו מן הסתם גם כמה תמונות למזכרת, כדאי להביא מצלמה איכותית ומי שרוצה יכול גם להצטייד בדגם מסוג גו פרו (מומלץ מאוד לחובבי הגלישה המתקדמים).
לא פחות חשוב מכל האמור לעיל זה לדאוג מראש לתיקים נוחים שבהם ניתן לארוז את כל הכבודה. ניתן להביא מהארץ מגלשיים לסקי וכן מקלות לסקי או לוח סנובורד אך אלו לא תמיד הכרחיים, ניתן לרכוש ציוד מסוג זה באתר עצמו, במחירים נוחים גם ללא הודעה או תכנון מראש.

לסיום, מומלץ לאלו הסובלים מתופעות לוואי בשל פעילות מאומצת, חשיפה למזגי אוויר קיצוני וכדומה, להצטייד בתרופות המתאימות לנטרול תופעות אלו.

גלישה מהנה.