נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש מלונות בישראל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מלונות מומלצים ברמת הגולן

מלון ברמת הגולן
16/12/21 - 18/12/21
קיבוץ אורטל-הנוף הצפוני

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

969
מלון ברמת הגולן
14/12/21 - 16/12/21
מלון מטיילים-מטולה

2  לילות  לינה וארוחת בוקר

מחיר למבוגר

395
רמת הגולן, הוא אחד האזורים היפים והמיוחדים בארץ. בצפון ההררי של ישראל תמצאו נופים מדהימים, שמורות טבע מעניינות, אתרים היסטוריים וארכיאולוגים וכמובן אטרקציות לכול המשפחה.
דרום רמת הגולן מתנשאת לגובה של עד 300 מטרים מעל פני הים, וצפון הרמה מגיע ל-1200 מטרים. מזרח רמת הגולן מאופיינת בגבעות געשיות ואילו דרום מערב מציעים מצוקי בזלת שיורדים אל בקעת הירדן, הכנרת ונהר הירמוך.
בגלל הנוף המייחד את הרמה, אנשים מכנים את המקום "טקסס הישראלית", והיא אכן מציעה למבקרים חוויה אותנטית של חוות סוסים ובקר, ממש ארץ הקאובוי. זאת ועוד, המטיילים גם מוזמנים לצאת לבוסתנים המקומיים ולקטוף פירות עונתיים טעימים כמו דובדבנים ופטל.
מגוון של אפשרויות לינה
ברמת הגולן אפשרויות הלינה הן מגוונות וחווייתיות, כמו צימרים או וילות להשכרה ביישובים הרבים המפוזרים ברמת הגולן, חדרי אירוח מפנקים בקיבוצים באזור, מלונות רשת ומלונות בוטיק בערים הקרובות כמו טבריה, צפת, קצרין או קריית שמונה, ואפילו אתרי לינה מיוחדים כמו בקתות האירוח בכפר היין קדם.
רמת הגולן לחובבי הצפרות וההיסטוריה
חובבי ציפורים יכולים לא רק לצפות בנשרים שמקננים בצוקי גמלא ושמורת הטבע כולה, אלא גם לראות מקרוב את שרידי היישוב הכלקוליתי שהותירו אנשים שחיו במקום לפני כ-5,500 שנים. במקום גם אתרי קבורה מלפני כ-4,000 שנים, שרידי עיר יהודית מלפני כ-2,000 שנה, וכנסייה ביזנטית ומנזר מלפני כ-1,500 שנה.
רמת הגולן – חופשה בכול עונה
ברחבי רמת הגולן פזורים מגוון אתרים שמציעים פעילויות שונות למטיילים לאורך כל השנה. בחורף, הסקי בחרמון מושך את אוהבי ספורט החורף שנהנים מתנאי הגלישה המעולים שמוצעים במקום; בקיץ, הנחלים הזורמים והאפשרויות לרפטינג בירדן, מושכים אליהם משפחות רבות; באביב, הרמה מתכסה במשטחים צבעוניים של פרחים בשלל צבעים, ובסתיו, מזג האוויר הנוח מושך מטיילים שנהנים לטייל בשבילים המסומנים הרבים.
הר בנטל ויער אודם
פסגת הר בנטל, שנמצא בצפון מזרח הרמה, מאפשרת להשקיף על האזור כולו ממרומי 1,165 מטרים שמתנשאים מעל פני הים. היער נמצא דרומית לקיבוץ מרום גולן והוא חלק משמורת הטבע הר אביטל והר בנטל.
בצפון רמת הגולן, יער אודם משמש כביתם של הצבאים. לא רחוק מכאן אפשר לראות את "גלגל הרפאים" – רוג'ם אל הירי – מעגל אבנים שהוא מונומנט מגליתי בקרבת הישוב יונתן. אתר זה מורכב מ-42,000 אבני בזלת שמסודרות במעגלים ובמרכז המעגל תל אבנים שמתנשא לגובה של כ-6 מטרים. לגבי מטרת האתר, קיימות השערות שונות (כמו, לוח שנה קדום או אתר פולחני). בכול אופן מדובר ממבנה שקיים כ-5,000 שנה והוא בהחלט מראה שכדאי לא לפספס.