נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות וחבילות ברגע האחרון

טיסות מומלצות ברגע האחרון

טיסה לרודוס
29/4/18 - 03/5/18

טיסות - שכר

4  לילות 

$126
טיסה למדריד
11/5/18 - 14/5/18

טיסות - שכר

3  לילות 

$399
טיסה לטביליסי
29/4/18 - 04/5/18

טיסות - שכר

5  לילות 

$199
טיסה לרומא
06/5/18 - 13/5/18

טיסות - שכר

7  לילות 

222

חבילות נופש ברגע האחרון

חבילה לפאפוס
06/5/18 - 10/5/18
CYNTHIANA BEACH HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$412
חבילה למדריד
11/5/18 - 14/5/18
MERCADER

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

395
חבילת נופש לפראג
29/4/18 - 03/5/18
FORTUNA WEST

4  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$430
חבילה לרומא
06/5/18 - 10/5/18
CENTER 1-2

3  לילות  ארוחת בוקר

$656

צבר מציעה לכם טיסות מוזלות ברגע האחרון. מבצעים אלה מתאימים לספונטניים ולמהירי ההחלטה שביניכם, הזמינו עכשיו טיסה או חבילה ברגע האחרון עם צבר!


יעדי הטיסות משתנים ויכולים לכלול יעדים לכל העולם: יוון או תורכיה, צרפת או רוסיה, ארה"ב או תאילנד. טיסות הרגע האחרון מועלות לאתר מספר ימים לפני היציאה, ולעיתים באותו היום! חברות התעופה מעוניינות למכור כמובן את כל המושבים בטיסותיהם. במידה ולא הצליחו למלא את תפוסת המטוס, הן מציעות מחירים מוזלים ומיוחדים בימים האחרונים לפני הטיסה, כדי לטוס בתפוסה מלאה. בטיסות אלה לרוב יש מעט מאוד מקומות המוצעים במחירים המוזלים. לכן, אתם חייבים להיות מהירי החלטה ולא לפספס את ההזדמנות שלכם. חברות התעופה מעוניינות למכור כמובן את כל המושבים בטיסותיהם. לכן הן מציעות מחירים מוזלים ומיוחדים בימים האחרונים לפני הטיסה, כדי לטוס בתפוסה מלאה.


אתם יכולים להזמין גם חבילות ברגע האחרון הכוללות טיסות ושהייה במלון. חלק מהישראלים כבר "התמכרו" לחבילות ברגע האחרון. הם לוקחים ימי חופש, אורזים מזוודה ומחכים לטיסות שיתעדכנו בתאריכים שבהם הם מעוניינים לצאת לדרך. במידה ואתם מזמינים טיסות בלבד, את המלונות אתם יכולים להזמין עם אתר צבר לפני היציאה מהארץ, וגם לאחר הגעתכם לחו"ל!


היתרון המרכזי של טיסות ברגע האחרון ושל חבילות ברגע האחרון הוא המחיר הנוח. עם זאת, יש לזכור כי לא מובטח שיהיו טיסות ברגע האחרון או חבילות ברגע האחרון ליעדים שבהם אתם מעוניינים מראש, ולכן יש בכך סיכון. בחופשות ובחגים, כאשר מאות אלפי ישראלים יוצאים לחופשה לחו"ל, הטיסות מתמלאות שבועות מראש ליעדים הפופולאריים והחבילות ליעדים המובילים נמכרות הרבה זמן מראש, ולכן טווח היעדים מצטמצם. בתקופות אלה כדאי לכם לשקול להגיע גם ליעדים שמעולם לא העליתם על דעתכם. מהר מאוד תגלו שכל יעד הוא מקום מעניין ויכול להציע מגוון חוויות מרתקות. מעבר לכך, המחיר הזול של הטיסה או החבילה לעיתים יאפשר לכם להתאכסן במלונות או בדירות נופש יוקרתיות או לשמור את כספכם לבילויים וקניות.


אמסטרדם, ברלין, ניו יורק או טורונטו, בנגקוק או דלהי, רודוס או מלטה. צבר מציעה טיסות ברגע האחרון וחבילות ברגע האחרון למגוון יעדים ברחבי העולם. הקדימו להזמין לפני שיאזלו המקומות. טיסות צבר ברגע האחרון יוצאות לדרך...