נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש למינכן

דיל לא רגיל למינכן
חופשה במינכן
01/12/17 - 06/12/17

טיסות - שכר

5  לילות 

מחיר למבוגר

$383
דיל למינכן
חבילה במינכן
01/12/17 - 06/12/17
AMBA

5  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1149
flag

צבר מציעה לכם חבילות נופש למינכן לאורך כל השנה. מינכן היא העיר השלישית בגודלה בגרמניה ואחד ממרכזי העסקים של המדינה.
 

נופש במינכן - פסטיבל הבירה


העיר הבווארית זכתה לפרסום עולמי בשל פסטיבל הבירה ה"אוקטוברפסט" שנערך בכל שנה מאמצע ספטמבר ועד לסוף השבוע הראשון של חודש אוקטובר. במהלך הפסטיבל אוהלי ענק מוקמים בעיר ובכל אחד מהם יש כ – 10,000 מקומות ישיבה. לאורך הפסטיבל הבירות המוגשות הן של יצרניות מקומיות בלבד, וחוץ מאלכוהול תוכלו ליהנות גם ממאכלים מקומיים, הופעות של אמנים גרמניים ובינ"ל ועוד.


מעבר לפסטיבל הנפלא, לעיר יש עוד הרבה מה להציע. מינכן נוסדה בימי הביניים ושמרה על מאפיינים רבים של אדריכלות ימי הביניים ותחילת העת החדשה אותם תוכלו לראות בעיר העתיקה. בעיר יש שני ארמונות, קתדראלה ומספר כנסיות עתיקות. תוכלו לבקר במוזיאונים רבים המוקדשים בעיר לאמנות ולמדע. עם זאת, אחד מהמוזיאונים המצליחים בעיר הוא מוזיאון BMW, אתר חובה לחובבי מכוניות.
 

דילים למינכן - שופינג וחיי לילה


מינכן היא עיר אהובה על חובבי שופינג. שדרת מקסימיליאנשטראסה ידועה בשל חנויות המעצבים היוקרתיות שלה. אם אתם מעדיפים לקנות מותגים במחירים יותר זולים, אתם יכולים לנסוע לכפר האאוטלט Ingolstadt. שם תמצאו מותגים גרמניים ובינ"ל, ניתן להגיע למקום באוטובוסים שיוצאים ממינכן או ברכב פרטי. אם אתם מעדיפים מחירים סבירים יותר, הגיעו לאזור המדרחוב במפגש הרחובות נויהאוזר – קאופינגר. כאן תמצאו חנויות רשת וחנויות פרטיות בטווח המחירים הבינוני.


רוב מקומות הבילוי הליליים שבמינכן הם פאבים. עם זאת, יש במינכן מספר מועדונים. מלבד זאת, בעיר יש כמה תיאטראות ומועדוני מוזיקה, אם אתם מעדיפים מוזיקה חיה. נקודת משיכה נוספת של מינכן היא הכדורגל. קבוצת באיירן מינכן היא הקבוצה המצליחה בגרמניה ואחת מהגדולות באירופה. אם אתם מגיעים באמצע השנה, כדאי לכם להגיע לאליאנץ ארנה ולצפות במשחק ליגה או ליגת האלופות.
 

מינכן על המפה

מזג אוויר במינכן
currentdaycludy.png
שבת ° 1 - ° 4
cludySmall.png
rainSmall.png
cludySmall.png
 • 0-6
 • -1-6
 • -2-5