נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש לכרתים

דילים לכרתים

יוון

חבילות נופש לכרתים מציעות הרבה יותר מחופים נפלאים ומלונות הכול כלול - יש בה ערים מרתקות, מראות טבע מקסימים ומגוון של פינוקים לתיירים. על כן, חבילות נופש בכרתים מתאימות לזוגות, לצעירים ולמשפחות עם ילדים וגם למיטיבי לכת

דילים לכרתים הם הדילים הפופולאריים ביותר ביוון – כרבע מכלל חבילות הנופש הנמכרות ליוון הן חבילות נפש לכרתים. האי הגדול והשמשי מספק למבקרים בו שפע של חופים מקסימים, עיירות יווניות נינוחות, טברנות נעימות, אתרי עתיקות ומסלולי טיול. שרותי הנופש באי מפותחים, ומלונות ברחבי האי מציעים מגוון של חבילות נופש בכרתים, ובעיקר בכפרי נופש ברצועת החוף הצפונית, הנמתחת בין הערים הרקליון, רתימנון וחאניה. אנו בצבר מציעים חבילות נופש לכרתים במחירים משתלמים במיוחד.
 

נופש בכרתים – מידע על האי

 

האי כרתים ממוקם 160 ק"מ דרומית-מערבית ליוון היבשתית. כרתים הוא הגדול שבאיי יוון (החמישי בגודלו בים התיכון כולו), והאי היחיד שלה שאינו משויך לאף אחת מקבוצות האיים שלה (בניגוד לרודוס, למשל, המשויך לקבוצת האיים הדודקאנסיים), ונחשב לאי עצמאי. אורכו של כרתים 252 ק"מ, רוחבו נע בין 12 ל-60 ק"מ והוא מחולק לארבע מחוזות: הרקליון, חאניה, לסיטי ורתימנון. חבילות נופש בכרתים מתמקדות בדרך ככל באזור הרקליון וחאניה.
ניתן להגיע לכרתים באמצעות טיסה, אוניית נופש או מעבורת מיוון. זמן הטיסה מישראל לשדות התעופה בהרקליון או בחאניה הוא כשעה וחצי – שעתיים. אל העיר הרקליון ניתן להגיע במעבורת ממגוון איים אחרים, ובהם סנטוריני ורודוס, והעיר רתמינון קרובה במיוחד לנמל פיראוס שביוון היבשתית. חבילות נופש לכרתים יתבססו בדרך כלל על טיסות שכר, והן פופולאריות במיוחד בן החודשים אפריל לאוקטובר, בשיא תקופת התיירות. השעון בכרתים זהה לשעון ישראל, והמטבע המקומי הוא היורו. דילים לכרתים, אם כן, מתאימים במיוחד לתייר הישראלי: האי קרוב, לא מאוד יקר, ומציע את הנוחות הים-תיכונית המוכרת לצד תחושת חופש משכרת וטעם רענן של חו"ל.


דילים לכרתים – אטרקציות מומלצות

 

על פי רוב, מי שלוקח דילים לכרתים עושה זאת על מנת לנוח ולנפוש בחופים הנפלאים. אין זה אומר שאין שפע של דברים לראות ולעשות ברחבי האי. הרקליון, הבירה, היא גן עדן לחובבי אר