נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • בחר תאריכים
    תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
    תאריך נבחר
    תאריכים לא פעילים

חבילות טוס וסע לאגם גארדה

אגם גארדה או Benaco הוא האגם הגדול ביותר באיטליה. החלק הרחב יותר של דרום האגם מוקף בגבעות שנותרו בעקבות נסיגת הקרחונים, ואילו החלק הצפוני הצר מוקף הרים בצורת פיורדים ונותן תחושה של אקלים ים תיכוני.
 

יתרונות השכרת רכב באגם גארדה:

כדאי לשכור רכב באגם גארדה מכמה סיבות. קודם כל, הנוחות – אפשר בקלות להגיע לכל מקום, לתכנן לבד את המסלול בלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית ולא לוותר על מקומות שלא תוכלו להגיע אליהם בגלל זמני הנסיעה בתחבורה הציבורית או קשיים אחרים. אתם חוסכים לא רק את הכסף על תחבורה ציבורית, אלא גם את זמני ההמתנה, עיכובים ועוד.

על מנת לצפות בנופים המדהימים של אגם גארדה אתם צריכים לנהוג אל הגבעות מאחורי Riva del Garda אל Lago di Tenno, להשאיר את המכונית בחניון ולרדת במדרגות אל האגם בצבע הירוק הנפלא ביותר שבו ההשתקפות של ההרים על המים היא די מדהימה. אפשר גם ללכת ימינה מסביב לאגם. מאותו החניון, לפי שילוט השביל אל הכפר מימי הביניים של Canale - גן עדן לצלמים.

קילומטרים ספורים פנימה מ-Riva תוכלו למצוא גם העיירה היפה של Arco עם טירתה המשקיפה על העיר – שווה לטפס לנוף המדהים במעלה העמק ובחזרה אל האגם. כפר Nago אשר ממוקם על הגבעה מאחורי Torbole מציע רחובות צרים עתיקים ומעט מאוד תיירים.

לא מעט אנשים שטסים לאיטליה מעדיפים לשכור רכב כדי להנות מהאפשרות לנסוע בקלות אל העיירות הקטנות וחבלי הארץ המרוחקים מהערים הגדולות. השכרת רכב באיטליה מאפשרת לכם לנחות ברומא, מילאנו, פירנצה או ונציה, הערים הגדולות במדינה, להיכנס לרכב שכור ולצאת אל הדרך. מטוסקנה ועד אומבריה, מאגם גארדה ועד לפומפיי, תוכלו לנסוע דרך הכבישים המהירים, אך המאתגרים יש לומר, של מדינת המגף.

 

איך בוחרים רכב להשכרה באיטליה?

·  בוחרים גיר ידני: רכב עם גיר ידני יהיה זול יותר באופן משמעותי, חסכוני יותר בדלק ונוח מאד לנסיעה על כבישי איטליה, שם לא מעט אנשים נוהגים בגיר ידני.

·  כדאי לבחור רכב שיש לו מספיק מקום להכיל את בני המשפחה ומקום לציוד שלכם – מזוודות, תיקים, אוכל וכדומה. ביחרו ברכב מעט גדול יותר ממה שאתם צריכים באופן טבעי, בגלל כמות הציוד שתסחבו במהלך הנסיעה.

·  כדאי לבחור ברכב שיש לו מערכת מיזוג אוויר טובה ויעילה, במיוחד אם אתם נוסעים לאירופה בקיץ.

·  בחרו חברת השכרת רכב באיטליה שמאפשרת לכם לאסוף ולהחזיר את הרכב בנקודות שונות או במקום אחד, בהתאם לסוג המסלול שתכננתם ולמקום שממנו אתם יוצאים לטיול וזה שממנו אתם חוזרים לישראל.

·  באיטליה ניתן לשכור לא מעט רכבי פאר וספורט, שהאיטלקים אוהבים במיוחד. למרות שכל אחד מאיתנו רוצה להרגיש מיליונר, במיוחד מול הנופים היוקרתיים של אגם גארדה או מילאנו, כדאי לשקול האם זה כדאי. עדיף לבחור רכב פרקטי ונוח.

·  הזמינו רכב שיוכל לחכות לכם בשדה התעופה או במלון. לא כדאי להסתבך עם חברות השכרה שדורשות מכם להגיע לכתובת לא מוכרת והעדיפו חברה גדולה שיש לה סניפים בשדות התעופה
.
·  בידקו הצעות מחיר שונות – תוכלו להזמין את הרכב לפני הטיול ועוד לפני כן, לבדוק הצעות מחברות שונות. קחו את הזמן ותוכלו להשיג מחיר משתלם.
 

מה צריך לדעת על השכרת רכב באיטליה?

רישיון נהיגה ישראלי תקף באיטליה לתקופת הטיול. אם זאת, חשוב לבדוק מראש עם חברת ההשכרה האם אכן מדובר ברישיון מאושר על ידה, כיוון שלא כל החברות מאפשרות נהיגה ללא רישיון בינלאומי.

חשוב לדעת שרוב חברות ההשכרה דורשות מהנהגים להיות בני 21 ומעלה ובעלי רישיון נהיגה למעלה משנה. נהגים צעירים מתחת לגיל 25 נדרשים לעיתים קרובות לתשלום נוסף על הרכב. הנהיגה באיטליה בעיקר בכבישים ראשיים מחוץ לערים וכבישים מהירים היא במהירות גבוהה יחסית – 110-130 קמ"ש. בכבישי אגרה ניתן לנהוג עד 145 קמ"ש.