נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מידע על אגם גארדה

אגם גארדה משתרע על פני שטח של כ-370 קמ"ר, הוא האגם הגדול ביותר באיטליה ומשמש כיעד תיירותי פופולרי בקרב מקומיים ותיירים מכל העולם. עונת התיירות באזור נמשכת בין החודשים אפריל עד סוף אוקטובר, בחודשי הקיץ האזור עמוס במטיילים, ובעיקר במשפחות עם ילדים. אפשר לטייל באזור גם בחורף ולשלב בין טיולים בשמורות טבע מדהימות ביופיין לבין סקי באתרים הנפתחים בהרי האלפים הסמוכים, וביקור באטרקציות חובה באזור האגמים ובערים הקרובות כמו ונציה, ורונה ומילאנו.
צבר תיירות מציעה מגוון דילים לאגם גארדה כל השנה, במחירים אטרקטיביים ושווים לכל כיס. אפשר לרכוש חבילה הכוללת טיסות הלוך וחזור, לינה במלון מרכזי באחת העיירות הציוריות לצדו של האגם עם ארוחת בוקר, וכדאי לבחור חבילה הכוללת רכב שכור. באמצעות הרכב הצמוד קל לטייל באזור האגמים ובצפון המדינה, אפשר לבקר בערים הקרובות כמו ונציה ומילאנו, וכמובן לטייל בעיירות הנופש ובשמורות הטבע הנמצאות בסמוך לאגם גארדה.


אטרקציות חובה באגם גארדה

במהלך החופשה באגם גארדה כדאי לטייל בין העיירות העתיקות והציוריות ששוכנות לצד האגם, באגמים קרובים נוספים כמו אגם קומו, ואין לוותר על תצפית נוף מפסגת הר מונטה בלדו, ההר נמצא ליד העיירה הקסומה מלצ'זינה, בצדו המזרחי של האגם. אל הפסגה מעפילים באמצעות רכבל, ובעיירה יש סמטאות צרות וציוריות לצדן מבנים עתיקים עם ארכיטקטורה יפה, בתי קפה, מסעדות וחנויות. כמו כן, כדאי לבקר בעיירה העתיקה סירמיונה, היא אחת מעיירות הנופש היפות ביותר לצדו של אגם גארדה, כדאי לסייר בסמטאות העיר העתיקה ובמצודת סקאליג'רה שהוקמה בשנת 1250.
בנוסף, במהלך החופשה באזור אגם גארדה מומלץ לסייר בעיירות לימונה, ריבה דל גרדה, סאלו ועיירות נוספות, כולן מציעות מדרחוב שוקק חיים, בתי קפה עם אווירה קסומה, מסעדות מ