נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים לאיטליה

חבילת נופש לרומא
25/11/17 - 28/11/17
PRISCILLA

3  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

$412
דיל לנאפולי
26/11/17 - 03/12/17
GOLDEN TULIP PLAZA - CASERTA

6  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

$647
חבילה לפירנצה
10/1/18 - 17/1/18
DONATELLO HOTEL

7  לילות  ארוחת בוקר

618
דיל לונציה
03/12/17 - 07/12/17
PALAZZO VENART LUXURY HOTEL

4  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

1353

חבילות נופש לאיטליה

חבילת נופש לקטניה
23/3/18 - 27/3/18
HOTEL DORANGE DALCANTARA

3  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

435
דיל למילאנו
30/11/17 - 03/12/17
BEST WESTERN MILTON

3  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

$575
דיל מיוחד לקטניה
23/3/18 - 27/3/18
HOTEL DORANGE DALCANTARA

3  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

435
חבילת נופש לטוסקנה
29/11/17 - 03/12/17
UNA PALAZZO MANNAIONI

3  לילות  ארוחת בוקר

מחיר למבוגר

551
איטליה
אם אתם מתכננים חופשה באיטליה, יש אינספור מקומות שאפשר וכדאי לבקר בהם כמו: טוסקנה, אומבריה, בזיליקטה, קלבריה, אברוצו, חוף אמלפי, סרדיניה, האגמים האיטלקים או פיידמונט. אלה רק חלק מהמקומות שארץ נפלאה זו מציעה לכם.

חבילות נופש לאיטליה - המלצות על יעדים  


טוסקנה (Tuscany) ואומבריה (Umbria) הן ללא ספק יעדים פופולריים ביותר עבור מי שמחפש דילים לאיטליה באזורים שבהם אפשר לנפוש בווילות ולא בבתי מלון. לעומת זאת, וואל ד'אאוסטה (Valle d’Aosta) ופיידמונט (Piedmont) הם יעדים מועדפים על מי שמחפש חופשה באיטליה במקום שידוע בקשרים החזקים שלו עם צרפת.
כשמתכננים לרכוש חבילות נופש לאיטליה צריך לקחת בחשבון שגם הגיאוגרפיה של המדינה, ויותר מזה ההיסטוריה שלה – הן מגוונות וארוכות מאוד. וזה נכון בעיקר בדרום הלטיני באזורים של קמפניה (Campania), בזיליקטה (Basilicata) וקלבריה (Calabria) שם שלטו בזמן זה או אחר, היוונים, הערבים, הפיניקים, הנורמנים והספרדים.


טוסקנה - חופשה חלומית באיטליה


אם זו הפעם הראשונה שלכם בטוסקנה, מומלץ לטייל גם מעבר לקיאנטי (Chianti), באזור שבין פירנצה לסיינה, שמאופיין בשטחי יער צפוף. כאן תוכלו לבקר בכמה עיירות ולנסוע בכבישים שמובילים למרכזים היסטוריים. אפשרות אחרת היא לבקר בואל ד'ורצ'ה (Val d’Orcia), מדרום לסיינה, שמציעה את הנופים הקלסיים היפים ביותר באזור.

אומבריה


באומבריה זכרו שבעוד שרוב הערים הן פשוט פנינים מקסימות, קאשה (Cascia), פוליניו (Foligno) ופרוג'ה (Perugia) הגדולה והמבלבלת – הן לא. כמו בטוסקנה ובאזורים אחרים, היו מוכנים לסוגי תעשייה קלה שאפשר למצוא לעתים קרובות בעמקים ובכבישים העורקיים, במיוחד ב-וואל ד'ספולטו (Valee de Spoleto) ומסביב לפרוג'יה, נארני (Narni) וטרני (Terni).

נופש באיטליה - מזרחה יותר מטוסקנה ואומבריה


יותר אנשים בוחרים לבקר באזור שממזרח לטוסקנה ואומבריה – האזור ההררי לה מרקה (Le Marche), שבו המחירים, גם לווילות, נמוכים יותר. הנופים כאן מרהיבים כאשר מצד דרום האזור חולק את הרי סיביליני (Sibillini) יחד עם אומבריה. במקומות אחרים, הגובה חושף לעתים קרובות את הגבעות הרכות והפסטורליות של טוסקנה ואומבריה.
באזור לה מרקה יש פחות ערים היסטוריות מאשר בשכנותיה, אם כי הטובות שבהן – אורבינו (Urbino) ואסקולי פיצ'נו (Ascoli Piceno) – הן ממש ממש טובות.


חוף אמלפי (Amalfi)


למעט פומפיי, קפרי וחוף אמאלפי, אזור קמפניה (Campania) הוא יחסית פחות ידוע. כולן צפופות מאוד בחודשי הקיץ, ולכן אם אתם רוצים להיות חלק מהמוני התיירים זהו המקום להיות בו בעונה הבוערת. זה יכול להיות די הלם למצוא את פומפיי מוקפת בהתפשטות המודרנית וכדאי גם לראות את הרקולאנאום (Herculaneum) ואת המקדשים בפאסטום (Paestum). לגבי חוף אמאלפי – ראבלו (Ravello) נחשבת לטובה ביותר מבין עיירות החוף באמלפי.
 

איטליה על המפה

מזג אוויר ברומא
currentdaycludy.png
חמישי ° 11 - ° 17
cludySmall.png
cludySmall.png
cludySmall.png
 • 10-18
 • 11-18
 • 10-17