header

דילים לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט

טיסה לשטוטגרט

טיסה לשטוטגרט

החל מ $863 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/4/24 - 30/4/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה זולה לשטוטגרט

טיסה זולה לשטוטגרט

החל מ $714 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/4/24 - 24/4/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה לשטוטגרט

טיסה לשטוטגרט

החל מ $714 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/4/24 - 24/4/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי

חבילות נופש לשטוטגרט עם צבר תיירות

ארבע שעות טיסה בלבד יביאו אתכם אל שטוטגרט שבדרום-מערב גרמניה. העיר הגדולה והמשגשת שוכנת על גדות נהר נקר, שהוא אחד מיובלי הריין, וסביבה נוף פסטורלי, גבעות, כרמי ענבים והמון ירוק. חבילות נופש לשטוטגרט יאפשרו לכם לחוות אותה במלואה במחיר נוח ועם מינימום סידורים ומאמצים בטרם היציאה לחופשה
 
שטוטגרט נחשבת כיעד תיירות וביקורים פופולרי. יש המגיעים אליה לצרכי תיירות, וכדי להתרשם מהמבנים הייחודיים ששרדו בה את מלחמת העולם השנייה, מהטירות היפהפיות הניצבות בה, ומנופיה היפים. ואולם גם מי שמגיע אל העיר לצורך עסקים, או מבלה בה רק בדרכו ליער השחור - כפי שנוהגים ישראלים רבים - יתלהב בוודאי מרמת החיים הגבוהה בה ומהרב-תרבותיות של העיר ש-40% מתושביה הם מהגרים שחיים בהרמוניה מושלמת עם התושבים המקומיים הגרמנים.
 
לא משנה מדוע הגעתם אל שטוטגרט, אולם לבטח תוכלו להתמוגג בה על ארוחות נהדרות באחת מהמסעדות המצוינות של העיר, ליהנות מהצגה או שתיים בתיאטרון שלה שנחשב לגדול בעולם ומשלב גם בלט ואופרה, ליהנות מהאווירה שוקקת החיים שבה, ולרוות מהיין המעולה שמיוצר באזור במיומנות עתיקת שנים.
 

נופש בשטוטגרט - טיפים והמלצות


חבילות נופש לשטוטגרט הן עסקות תיירות אשר כוללות, בנוסף לטיסות, גם לינה בבית מלון שנבחר על-ידי חברת התיירות מציעת העסקה. מאחר שהחברה כבר בדקה בעבורכם את המלונות שכלולים בחבילות נופש אל שטוטגרט, מדובר על מלונות שיש להם "אבא ואמא" ושהסטנדרטים שלהם, בהתאם לדירוג הכוכבים, טובים ומעלה. לעיתים יכללו החבילות גם העברות משדה התעופה אל המלון שהוזמן ומהמלון בחזרה לשדה בתום החופשה, דבר שמוזיל את עלות החופשה בעוד מעט. יש שיוצעו לכם גם במסגרת העסקה כרטיסי כניסה לאירועים או לאתרים, או אולי סיורים מודרכים יומיים, ועוד, ואם תרצו תוכלו לחבר את אלו לעסקה הבסיסית הנוחה, שמאפשרת לחוות את העיר מבלי יותר מדי חיפושים לפני ההגעה או עוגמות נפש לא צפויות, כגון קושי במציאת מלון במחיר או במיקום שבהם חפצתם כשאתם כבר בעיר או חוסר התאמה בין טיסה שבחרתם לפניות המלון.
 

דילים לשטוטגרט - אטרקציות מומלצות


בין האטרקציות המרכזיות בעיר ניתן להזכיר את הגלריה לאמנות של שטוטגרט; שני מוזיאוני הרכב המרשימים - מרצדס ופורשה; כיכר שילר; בניין האופרה; והארמון החדש (Neues Schloss). כפי שכבר הוזכר, אזור העיר משמש כקרקע פורייה לגידול גפנים ונחשב כאזור הגדול בגרמניה המתמחה בתחום. אוהבי היין יזהו במהרה שהגיעו לגן עדן משמח לבב אנוש. למבקרים בשטוטגרט מוצע שפע אטרקציות הקשורות ליין כמו סיורי כרמים וטעימות, חנויות מקצועיות המתמחות ביין ובמוצרים נלווים לו; ואף מספר  פסטיבלים המוקדשים לנושא.
 
שטוטגרט היא גם ביתה של קבוצת הכדורגל המפורסמת המשתתפת בליגת הכדורגל הבכירה - הבונדס ליגה - כך שהמעוניינים במשחקי הקבוצה עשויים לבחור בחבילת נופש לשטוטגרט אשר תהווה מעין חבילת כדורגל מיוחד ואולי תכלול אפילו כרטיסים ליותר ממשחק אחד.
 
על מנת לעיין במבחר חבילות נופש לשטוטגרט, למצוא את זו שתענה לצרכיכים ולתקציבכם, ולהזמין לכם אחת תוכלו להיכנס לאתר הבית של חברת התיירות צבר. מבין ההיצע המגוון והרב של החבילות לעיר תמצאו לבטח חבילה מצוינת לביקור בעיר הגרמנית.
דילים ברגע האחרון

מזג האוויר בשטוטגרט

Stuttgart

5°-15°
רביעי 4°-8°
חמישי 2°-5°
שישי 4°-9°