נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לשטוטגרט

דיל לשטוטגרט
12/3/21 - 15/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$306
טיסה לשטוטגרט
10/3/21 - 15/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$306
טיסה לשטוטגרט
01/3/21 - 05/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$322
טיסה לשטוטגרט
10/3/21 - 12/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$306
flag

שטוטגרט היא אחת הערים המרכזיות בחלקה הדרומי של גרמניה. עיקר האטרקטיביות שלה נובע מהיותה נקודת מוצא מצוינת לטיולים באזור היער השחור, אשר ניתן לשלב בהם את צרפת ושוויץ הסמוכות. גם העיר שטוטגרט עצמה מציעה למבקרים בה לא מעט חוויות נעימות המצדיקות טיסה אליה.
בעונת התיירות ישנן טיסות ישירות לשטוטגרט ובחודשי השנה האחרים ניתן להגיע אל העיר הגרמנית באמצעות טיסה עם עצירת ביניים.
 

טיסות לשטוטגרט - סוגי טיסות וזמנים

בחודשי הקיץ מפעילות ישראייר וארקיע טיסות ישירות לשטוטגרט, והן אורכות כ-4 שעות. באופן טבעי זוהי הדרך המהירה והנוחה ביותר להגיע לעיר המתאפיינת באיכות חיים גבוהה כמו גם יוקר מחיה בלתי מבוטל.
תדירותן של הטיסות לשטוטגרט ללא עצירת ביניים נמוכה יחסית, וכאמור אופציה זו מוגבלת לחודשי הקיץ בלבד, כך שבלא מעט מקרים מי שרוצה להגיע לעיר בדרך האוויר זקוק לטיסה לא ישירה.
חברות תעופה רבות מציעות טיסות עם עצירות ביניים: לופטהנזה, סוויס אייר, פגסוס איירליינס, אייר ברלין, Germanwings, אל על, SN Brussels, אירופלוט,Turkish Airlines, בריטיש איירוויס, Austrian Airlines ועוד. עצירות הביניים יכולות להתרחש, בין השאר, בבריסל, ציריך, וינה, לונדון, איסטנבול או מוסקבה וכמובן בערים גרמניות שונות ובהן פרנקפורט וברלין. ניתן למצוא טיסות עם עצירת ביניים לא ממושכת מדי, כך שבסך הכל זמן ההגעה לשטוטגרט יהיה סביר ויעמוד על כ-6-7 שעות.
 

טיסות זולות לשטוטגרט - הגעה לעיר

הטיסות לשטוטגרט נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי של העיר, השוכן מדרום לה ובמרחק של כ-15 ק"מ ממרכזה. אם בכוונתכם לשכור רכב אשר ישמש אתכם לאורך כל הטיול בעיר ובאזור, תוכלו להגיע לשטוטגרט בקלות דרך כביש B27 בנסיעה בת כ-20 דקות. הרכבות המחברות את נמל התעופה עם תחנת הרכבת המרכזית של שטוטגרט הן S2 ו-S3, והנסיעה בהן נמשכת כ-30 דקות. כמו כן ניתן להגיע לעיר עם אוטובוסים וכמובן במונית. בכל מקרה ההגעה נוחה מאוד ומהירה למדי.
 

מזג האוויר בעיר ואטרקציות מרכזיות

בין מאי לספטמבר מזג האוויר בעיר נעים מאוד, כשגם בשיא הקיץ טמפרטורות המקסימום הממוצעות הן כ-25 מעלות בלבד. אפריל ואוקטובר קרירים, אם כי עדיין