נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

דילים לקלן

קיץ בקלן
08/12/21 - 09/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$289
חופשה בקלן
08/12/21 - 15/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$289
חבילה לקלן
08/12/21 - 15/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$289
דיל לקלן
13/12/21 - 15/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$289
גרמניה
חבילת נופש לקלן תביא אתכם אל אחת הערים הגדולות בגרמניה - שלישית מבחינת השטח, רביעית מבחינת מספר התושבים - וגם אחת המעניינות והאטרקטיביות שביניהן. יש בה שלל אתרים היסטוריים מרהיבים, פארקים, מוזיאונים ואתרי בילוי מלאי שמחת חיים. חיי הלילה שלה סואנים ורחובות השופינג שלה מהנים. במלים אחרות - חופשה בקלן היא נחת מובטחת.

קלן שוכנת בחלקה המערבי של גרמניה ומתאפיינת בשילוב מלבב של אתרים היסטוריים, פאבים הומי אדם וריאות ירוקות רבות ומקסימות.
 

נופש בקלן - הגעה לעיר


בכדי להגיע אל העיר הגרמנית בדרך המוצלחת ביותר, אנו ממליצים על חבילות נופש לקלן, שמשמעות הדבר למעשה היא לשלב את הזמנת המלון עם כרטיסי הטיסה לעיר בחבילה אחת, דבר שיכול להוזיל עלויות באופן משמעותי. בנוסף לייתרון המחיר המוזל מספקת בחירה בחבילות התנהלות פשוטה מאוד - נכנסים לאתר של חברת התיירות, בודקים את ההיצע של חבילות נופש. מאתרים את התאריכים הנוחים לכם לתקופת החופשה, בודקים את המלונות המוצעים במסגרת החבילות הקיימות, ומוצאים את המלון והתאריכים המתאימים ביותר. שימו לב כי במרבית המקרים ככל שהמלון יוקרתי יותר - שדירוג הכוכבים שלו עולה מ-3 כוכבים ל-4 כוכבים ואף ל-5 כוכבים יוקרתי - או ככל שמיקמו של המלון יותר מרכזי ונוח, כך יעלה גם מחיר חבילת הנופש לקלן. ובכל מקרה, אם תערכו השוואה מהירה לאפשרויות הרכישה של טיסה ומלון בנפרד, באותם תאריכים וסטנדרטים, סביר שתגלו כי העסקה שמצאתם במסגרת החבילות זולה יותר, ולכן משתלמת יותר.
שימו לב - למרות מרכזיותה, טיסות ישירות מישראל לקלן אינן נפוצות במיוחד וסביר שהחבילה שלכם תכלול טיסה עם עצירת ביניים. אם ברצונכם להגיע לשדה התעופה של קלן/בון "קונרד אדנאואר", הממוקם בסמוך לעיר, עליכם לבדוק היטב את פרטי החבילה ואולי אף לפנות ישירות לחברת התיירות המשווקת כדי לאתר את הטיסות הישירות הזמינות במסגרת חבילות נופש לקלן.
 

דילים לקלן - אטרקציות ואתרים מומלצים


קלן היא עיר רב-תרבותית שבה שפע של היסטוריה עשירה ואדריכלות מרתקת, אמנות קלאסית ומודרנית, חגיגת שופינג פוטנציאלית שבאה לידי ביטוי במרכזי