נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקלן

טיסת לקלן
01/3/21 - 10/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$324
טיסה סדירה לקלן
26/2/21 - 09/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$1125
טיסה סדירה לקלן
01/3/21 - 10/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$324
טיסה סדירה לקלן
01/3/21 - 11/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$324
flag
קלן היא אחת הערים הגדולות בגרמניה - שלישית מבחינת השטח, רביעית מבחינת מספר התושבים - וגם אחת האטרקטיביות שבהן. יש בה שלל אתרים היסטוריים מרהיבים ופאבים מלאי שמחת חיים, ובנוסף היא קרובה לבלגיה ולהולנד, כך שטיסות לקלן הן גם נקודת מוצא לטיול נרחב יותר במערב אירופה הקלאסית. בנוסף מהווה העיר מוקד תקשורתי וכלכלי רב עוצמה, כך שעל הטיסות אליה ניתן למצוא גם לא מעט אנשי עסקים.

למרות מרכזיותה של קלן, טיסות ישירות אליה אינן נפוצות במיוחד, ואם ברצונכם להגיע ללא נחיתות ביניים אל נמל התעופה "קונרד אדנאואר" הסמוך לעיר סביר להניח כי תיאלצו להתפשר מבחינת מועד הטיסה.
טיסות ישירות לקלן ובחזרה מוצעות על ידי לופטהנזה, וכן על ידי חברות התעופה הגרמניות המתמחות בטיסות זולות, Air Berlin ו-Germanwings. הטיסה הממריאה מנתב"ג נמשכת קרוב ל-5 שעות, ואילו זו החוזרת אל ישראל אורכת קצת יותר מ-4 שעות.
טיסה עם עצירת ביניים נמשכת באופן טבעי זמן רב יותר, החל מ-6-7 שעות ויותר. בין היעדים האפשריים לנחיתה בדרך לקלן: איסטנבול, פרנקפורט, ז'נבה, ציריך, וינה, אמסטרדם וכמובן ברלין. השקעה בחיפוש אחר טיסות נוחות תאפשר לכם למצוא עצירת ביניים קצרה יחסית או לחליפין כזו המאפשרת בילוי בן מספר שעות בעיר אירופאית חביבה. בין החברות המציעות טיסות לקלן עם עצירות ביניים: אל על, פגסוס איירליינס, Turkish Airlines, סוויס אייר, Austrian Airlines, KLMואחרות.
 

טיסה לקלן - הגעה לעיר 

נמל התעופה המשרת את קלן ואת סביבתה נקרא קונרד אדנאואר, על שם אחד הקנצלרים הקודמים של גרמניה. הנמל שוכן דרומית-מזרחית לעיר, במרחק של כ-15 ק"מ ממרכזה, ולאחר שהורחב משמעותית בתחילת המאה ה-21 הוא פועל 24 שעות ביממה ומשרת קרוב ל-30,000 נוסעים מדי יום.
התחבורה הציבורית המשוכללת להפליא והיעילה של גרמניה מבטיחה הגעה קלה ונוחה מנמל התעופה לקלן: בקו הרכבת S-Bahn 13 הנסיעה נמשכת כרבע שעה ותדירותו גבוהה מאוד (כולל בסופי