נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

המלצות - מידע על דיסלדורף

 

דיסלדורף, בגרמנית הכפר על נהר הדיסל, היא עיר הבירה של מדינת נורדריין וספאליה, והעיר השביעית בגודלה בגרמניה. העיר היפה שוכנת לגדות נהר הריין, בשל מיקומה היא הפכה למרכז כלכלי ותעשייתי חשוב ומוביל בגרמניה. בשנים האחרונות הפכה דיסלדורף ליעד תיירותי פופולרי בקרב ישראלים, העיר מודרנית ומציעה גורדי שחקים גבוהים, כנסיות עתיקות, רובע עתיק עם מבנים היסטוריים חשובים, מוזיאונים מעניינים, מרכזי קניות גדולים וחיי לילה מהנים.

 

עיר הולדתו של היינריך היינה


צבר תיירות מזמינה אתכם לרכוש טיסות לדיסלדורף במחירים אטרקטיביים כל השנה, יש טיסות ישירות הנוחתות בנמל התעופה הבינלאומי הממוקם במרחק כ-7 ק"מ ממרכז העיר. כדאי לדעת כי דיסלדורף מהווה יעד חשוב בקרב אנשי עסקים, אך העיר מציעה גם שלל אטרקציות לתיירים, ובשנים האחרונות תיירים מכל העולם נוהרים למקום מחופשה מהנה וחווייתית בעיר הולדתו של היינריך היינה.

 

אטרקציות ואתרי חובה בדיסלדורף


דיסלדורף כמעט ונחרבה כליל בגלל הפצצות בעלות הברית במלחמת העולם ה-II, העיר שוקמה במהירות על ידי הגרמנים ונבנתה בסגנון מודרני ייחודי. למרות שיש בה פחות אתרים היסטוריים בהשוואה לערים אחרות במדינה, עדיין היא מציעה שלל אטרקציות לתיירים. כדאי לסייר ברובע העתיק שעבר שיקום מסיבי לאחר המלחמה, אין לוותר על ביקור בביתו של היינריך היינה, המשורר הגרמני הידוע, הבית נמצא במבנה עתיק מהמאה ה-17 וכיום יש בו מרכז ספרות, מוזיאון וחנות ספרים מרשימה.
כמו כן, כדאי לבקר במבשלת הבירה הידועה צום שלוסל (Zum Schlussel) הפועלת במקום מהמאה ה-19, בכל האזור העתיק בעיר יש כ-300 ברים, לכן האזור זכה לכינוי הבר הארוך בעולם. בנוסף, כדאי לבקר בכנסיית St. Lambertus מהמאה ה-14 שניתן לראות את הצריח הגבוה שלה מכל מקום, לצדה ממוקמת כנסייה מרשימה נוספת בשם St. Andreas, היא משמשת כמאוזוליאום לשבעת האלקטרונים בעלי זכות הבחירה בקיסר הרומי.
אטרקציות מרכזיות נוספות בדיסלדורף הן פארק הופגארטן המעוצב בסגנון נעל עקב ובו ארמון מרשים בסגנון הבארוק המשמש כיום כמוזיאון גתה, בפארק יש שבילים מטופחים ומתקני נופש ופנאי. כמו כן, אין להחמיץ ביקור במוזיאון Kunspalast לאמנות וסיור בשוק האוכל המתקיים מדי יום במרכז העיר.


 

חיי לילה וקניות