נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות זולות לקוסטה ברווה

דיל לקוסטה ברווה
04/3/21 - 09/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לברצלונה

$361
טיסה לקוסטה ברווה
04/3/21 - 09/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לברצלונה

$418
טיסה לקוסטה ברווה
04/3/21 - 09/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לברצלונה

$361
טיסה לקוסטה ברווה
11/3/21 - 15/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לברצלונה

$324
ספרד

ישראלים רבים מחפשים טיסות לקוסטה ברווה, רצועת החוף המרהיבה שבצפון-מזרח ספרד, אבל כדאי לדעת שברוב המקרים החיפוש הנכון הוא למעשה אחרי טיסות לברצלונה, השוכנת במרחק נסיעה של כשעה וחצי עד שעתיים מאתרי התיירות המרכזיים בקוסטה ברווה ("חוף הפרא" בספרדית).
בכדי להגיע לקוסטה ברווה שלא דרך ברצלונה ישנה גם אפשרות לקחת טיסות שנוחתות בשדה התעופה של חירונה (Girona), העיר הגדולה באזור, אולם מאחר שאין טיסות ישירות אליה מישראל, הרי שברוב המקרים הדרך המהירה ביותר והנוחה ביותר להגיע לחופים היפים היא בכל זאת באמצעות טיסה לברצלונה.
 

טיסות זולות לקוסטה ברווה - מידע כללי


טיסות לברצלונה מופעלות הן על-ידי "אל על" והן על-ידי ארקיע המוציאות מספר טיסות שבועיות ישירות לעיר הססגונית. חברות תעופה זרות רבות מציעות טיסות לברצלונה עם עצירת ביניים: איבריה נוחתת במדריד בדרך לבירת קטלוניה, אירופלוט הרוסית נוחתת במוסקבה, הטיסות של Turkish Airlines עוצרות באיסטנבול, אלה של אייר ברלין בדיסלדורף, עם אליטליה תנחתו ברומא, וניתן לטוס לברצלונה גם עם טארום, פגסוס, אייר פראנס, סוויס אייר, SN Brussels, KLM ו- Aegean Airlines. בכל מקרה מדובר בזמן הגעה כולל של בין 7 ל-13-14 שעות, כך שאם בוחרים באופציה זו כדאי להשקיע בחיפוש אחרי טיסה עם עצירת ביניים סבירה.
למי שרוצה להגיע ישירות לחירונה, ישנן טיסות לקוסטה ברווה (זהו גם שמו של נמל התעופה השוכן בסמוך לעיר). בין החברות המציעות אופציה זו ניתן לציין אתKLM, את אייר ברלין, את אליטליה ועוד, וחשוב שוב להדגיש כי מדובר בדרך מסורבלת למדי שאורכת 10 שעות ואף יותר, כשבנוסף מחירונה עצמה עדיין ישנה נסיעה אל חופי הים של קוסטה ברווה (אם כי מדובר בעיר שכדאי לטייל גם בה).
 
מספר דרכים להגיע מברצלונה אל קוסטה ברווה

· רכבת מתחנת סנטס אל בלנס (Blanes), הנקודה שנחשבת לשפיץ הדרומי של קוסטה ברווה - שימו לב שתחילה עליכם להגיע ברכבת מנמל התעופה של ברצלונה אל תחנת סנטס.
· אוטובוס - ישנם כמה קווים המגיעים ליעדים שונים בקוסטה ברווה, וביניהם יורט דה מאר, קדקס ועוד.
· רכב שכור - מברצלונה לקוסטה ברווה מגיעים ברכב בנסיעה נינוחה של כמה עשרות קילומטרים (המרחק המדויק תלוי ביעד הספציפי שלכם). בכל מקרה את ברצלונה ובלנס מקשר כביש C32 ואז כביש GI-600, ומבלנס צפונה אל שאר העיירות הקסומות של קוסטה ברווה נוסעים על כביש GI-682.
 

טיסה לקוסטה ברווה - האטרקציות המרכזיות באזור

העיירות המרכזיות של קוסטה ברווה הן:
בלנס - חופי ים נקיים ויפים, חיי לילה תוססים והמון בילויים מצוינים באופן כללי.
יורט דה מאר