נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לטנריף

טיסה סדירה לטנריף
29/4/21 - 05/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$310
דיל לטנריף
22/4/21 - 28/4/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$399
טיסה זולה לטנריף
טיסה לטנריף
22/4/21 - 28/4/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$399
ספרד

טנריף הוא אחד המקומות שכמו נוצר על ידי הטבע במיוחד על מנת להוות אתר נופש. טיסות לטנריף יביאו אתכם אל אי באוקיינוס האטלנטי המציע מבחר רחב של חופי ים יפהפיים, שמיים תכולים, שמש מלטפת לאורך כל השנה, פיסות טבע ייחודיות ומרהיבות, אוכל מצוין וניתוק מוחלט מטרדות ודאגות, שפשוט לא יכולות להתקיים כשהכל מסביב כל כך יפה ושליו.
 

טיסה לטנריף - מידע כללי


שטחה של טנריף - שיש הטוענים כי היא שריד ליבשת אטלנטיס האגדית - הוא כאלפיים קמ"ר וגרים בה קרוב למיליון איש. מדי שנה פוקדים אותה כ-5 מיליון תיירים, ובפרט חביבה טנריף על הבריטים. מבחינה מדינית האיים הקנריים, שטנריף הוא האי הגדול בהם, שייכים לספרד אך נהנים מאוטונומיה מלאה לגבי התנהלותם. מבחינת המיקום, האיים הקסומים קרובים למרוקו, ונמצאים ממערב לה, בלב האוקיינוס האטלנטי.
טיסות לטנריף מישראל, ללא עצירות ביניים או קונקשן, יוצאות רק בשיא עונת התיירות בקיץ. בחודשי השנה האחרים הדרך הטובה ביותר להגיע לאי הקסום היא באמצעות טיסה ממדריד שאורכה כ-2.5 שעות, או בטיסה מברצלונה האורכת 3 שעות, וכן מיעדים אחרים באירופה.

 

טנריף אי האביב הנצחי

אחד הכינויים של טנריף הוא אי האביב הנצחי, ולא בכדי: הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 18 מעלות בינואר ל-25 באוגוסט, כשגם בחורף כמות הגשם אינה גבוהה. בחלקו הדרומי של האי ישנם כ-2-3 ימים גשומים בממוצע בין אוקטובר למרץ, ובין אפריל לספטמבר גשם הוא מחזה נדיר יחסית, וגם בצפון ניתן ליהנות לאורך רוב ימות השנה משמש נעימה ושמיים תכולים.
 

לאס אמריקס או פוארטו דה לה קרוז? נופש במגוון סגנונות

החלק הצפוני של טנריף מיוער וירוק, ואילו דרום האי צחיח אבל לא פחות שמח. בצפון-מזרח טנריף שוכנת הבירה סנטה קרוז, ובחלק הצפון-מערבי נמצאת העיר הגדולה פוארטו דה לה קרוז, שמושכת את התיירים היותר מבוססים וכן מהווה יעד מצוין לנופש משפחתי. לפוארטו דה לה קרוז, אגב, אין גישה לחוף ים טבעי, אולם חוף מלאכותי ומעוצב להפליא מספק לתיירים הרבים הנאה מרובה. העיר הגדולה בדרום טנריף היא לאס אמריקאס. היא אמנם פחות יפה מפוארטו