נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לפירנצה

דיל לפירנצה
24/11/17 - 29/11/17

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$289
טיסה לפירנצה
20/11/17 - 24/11/17

טיסות - סדירות

 

$288
טיסה סדירה לפירנצה
27/11/17 - 03/12/17

טיסות - סדירות

 

$258
טיסה לפירנצה
05/12/17 - 08/12/17

טיסות - סדירות

 

$381
איטליה

פירנצה, בירתו של חבל טוסקנה שבאיטליה, היא יצירת אמנות לא פחות משהיא עיר מודרנית - כך שאין פלא כי מדובר ביעד תיירותי ממדרגה ראשונה, המושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. עכשיו גם בטיסות ישירות מישראל.

בתחילת 2015 הושק קו טיסות ישירות מנתב"ג אל שדה התעופה ע"ש אמריגו וספוצ'י הסמוך לפירנצה היפהפייה, דבר שמאפשר בתקופה הנוכחית להגיע לפירנצה במהירות ובנוחות.
 

טיסה לפירנצה - ישירה או עצירת ביניים  


השקתן של טיסות לפירנצה ללא עצירת ביניים היא בהחלט בשורה משמחת לכל מי שחשקה נפשו בשהות בעיר, שהיא ערש הרנסנס, ובטיול בטוסקנה. אולם חשוב לדעת כי מספרן של טיסות אלה, שאורכות כ-3.5 שעות, עדיין מצומצם יחסית.

אופציה אחרת להגעה אל פירנצה בדרך האוויר היא באמצעות טיסות עם עצירת ביניים. חברות תעופה רבות מציעות טיסות שכאלו וביניהן - אליטליה, אל על, לופטהנזה, Austrian Airlines, סוויס אייר, Brussels Airlines ועוד. היעדים העיקריים אשר בהם מתרחשת נחיתת הביניים הם רומא, פרנקפורט, מינכן, וינה, בריסל, ציריך וז'נבה.
למי שבוחר בטיסה עם עצירת ביניים צפויות לפחות 6-7 שעות באוויר ובהמתנה בתחנת הביניים עד שיגיע לפירנצה, וזמן הטיסה הכולל יכול להגיע גם ל-13-14 שעות ואף למעלה מכך - לכן חשוב לתכנן בקפידה את המסלול.
הטיסות לפירנצה נוחתות, כאמור, בשדה התעופה פרוטולה (Peretola), שנקרא על שם מגלה הארצות האיטלקי אמריגו וספוצ'י, מי שבאמת גילה את יבשת אמריקה. ההגעה מהשדה אל לב פירנצה קלה ומהירה - כרבע שעה נסיעה במונית בתעריף קבוע של 20 יורו, וקצת יותר באוטובוס שתדירותו גבוהה למדי והוא פועל החל מ-6:00 ועד 22:30.
 

מזג האוויר בפירנצה


פירנצה קרה מאוד בחורף, חמה מאוד בקיץ ונעימה להפליא בסתיו ובאביב, שהן התקופות המומלצות להגעה לעיר ולאזור. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי כמות המשקעים באזור פירנצה גבוהה למדי גם באביב ובקיץ.
בימי הביניים הייתה פירנצה אחת הערים הבולטות באירופה, וגם לאחר מכן, בתקופת הרנסנס, שגשגה העיר ובפרט הביאה לעולם תרבות עשירה. בין השאר חיו ויצרו בה רפאל, מיכלאנג'לו, בוטיצ'לי ואיש האשכולות המפורסם מכולם, לאונרדו דה וינצ'י.

גם כיום גדושה פירנצה בעדויות לפריחה התרבותית ארוכת השנים שהייתה בה, ובעצם בכל פינה בעיר תמצאו מבנים מרהיבי עין, יצירות אמנות מרתקות, גלריות קסומות ומוזיאונים עשירים במוצגים. בנוסף מציעה העיר גנים משרי שלווה אמיתית ומחזה מרהיב עין בדמות נצנוץ מימי נהר הארנו בשעת השקיעה, שמזכיר עד כמה החיים יכולים להיות יפים.
איך למצוא בקלות טיסה זולה לפירנצה? באופן טבעי הדרך המהירה והפשוטה ביותר להגיע לפירנצה היא באמצעות טיסה ישירה - כדי למצוא בקלות את כל המועדים שבהם ממריאה טיסה שכזו מישראל מומלץ להיכנס לאתר של צבר. מנוע החיפוש המשוכלל של חברת התיירות יהיה לעזר רב גם אם תבחרו טיסות לפירנצה עם עצירת ביניים, ובזכותו תוכלו לאתר מתוך מבחר רחב של אפשרויות את האופציה הזולה ביותר והנוחה ביותר מבחינת מועד ההמראה, מיקום נחיתת הביניים וזמן ההמתנה.

פירנצה על המפה

מזג אוויר בפירנצה
currentdaysun.png
שבת ° 7 - ° 16
cludySmall.png
cludySmall.png
cludySmall.png
 • 7-15
 • 8-12
 • 6-18