נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

דילים לפרנקפורט

טיסה לפרנקפורט
01/5/21 - 06/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$276
דיל לפרנקפורט
22/4/21 - 27/4/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$345
טיסה ישירה לפרנקפורט
02/5/21 - 09/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$369
נופש בפרנקפורט
גרמניה

רחובות שוקקים, היסטוריה טעונה ודרמתית, מוזיאונים ומורשת לצד מקומות לאכול בהם ארוחות גורמה, לערוך בהם קניות יוקרה ולהתרשם בהם מחיים מאורגנים ומודרניים - כל אלו, ויותר, מצפים למגיעים לפרנקפורט לצורך בילוי או עסקים. צבר תיירות מציעה מגוון דילים לפרנקפורט במחירים משתלמים.

 
פרנקפורט שבגרמניה נחשבת כבירה הכלכלית של אירופה ומשמשת כמקום משכנו של הבנק המרכזי באירופה. על אף התארים הרציניים הללו בילוי חופשה במקום במסגרת חבילת נופש לפרקנפורט יעניק לכם חוויית חופשה או נסיעה עסקית מפנקת ויוקרתית במיוחד.
 

נופש בפרנקפורט


טיסות לפרנקפורט ממריאות מנתב"ג כל העת והיצע המלונות במקום עשיר ומגוון מאוד. זו הסיבה הראשית להעדיף חבילות נופש בפרנקפורט על פני בחירת טיסות ומלון בעצמכם. שהרי מה מושלם יותר מחבילה שמאגדת בתוכה כבר גם את עלות הטיסות וגם את עלות הלינה? במקום שתטרחו ותתקשו לבחור ולתאם בין ההיצע הגדול, קיימת אפשרות להיעזר בידיעותיה ובקשריה של חברת נסיעות מנוסה ורצינית. החברה היא שדואגת לתיאום הטיסות והלינה, לעיתים גם להעברות (ואם כך, המחיר של אלו נכלל בעלות העסקה), ומצמצת את היצע המלונות לעסקאות אחדות שבעבורן נבחרו המלונות ממש בפינצטה. חברת התיירות המציעה את העסקה תציג בפניכם אפשרות בחירה מבין מספר חבילות נופש בפרנקפורט ואלו יתאפיינו במחירים שונים בשל רמות שונות של מלונות ומיקומים שונים שלהם, וכן באפשרות לשדרוגים ותוספות שונות. צמצום המבחר יועיל לכם מאוד ויחסוך הרבה בלבול, התלבטויות, זמן וטרחה, מה גם שמאחורי הרכבת החבילות עומדת צבר - חברת נסיעות מנוסה.
 

המלצות וטיפים


רבים מגיעים אל פרנקפורט לצורך עסקים, ובאמת הדגש בעיר אינו דווקא על תיירות ונופש. כשתגיעו אל העיר תגלו שמדובר במרכז תחבורה גדול ממדים ובעיר אשר חיה ונושמת עסקים בתחומי התעשייה והכלכלה.
 
ואולם, בין אם הגעתם אליה לצורך עסקים, ובין אם באתם לבילוי של פאן נטו, יש לעיר המון מה להציע ולאורחיה לא יחסר מה לר