נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נופש לבריסל

חבילת נופש לבריסל
חבילה לבריסל
נופש בבריסל
טיסה ומלון לבריסל
27/11/19 - 01/12/19
QUEEN ANNE

4  לילות  פנסיון מלא

מחיר למבוגר

$494

דילים לבריסל

טיסה לבריסל
30/11/19 - 04/12/19

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$198
טיסה זולה בבריסל
19/11/19 - 26/11/19

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$199
טיסה לבריסל
19/11/19 - 26/11/19

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$199
טיסה לבריסל
23/11/19 - 04/12/19

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$198
flag

בריסל בירתה של בלגיה היא עיר עמוסת אטרקציות שעשירה גם בהנאות גדולות בעבור חובבי האמנות והאדריכלות. חבילות נופש לבריסל יספקו לכם הזדמנות מושלמת למצות את ביקורכם בעיר ולשלוט בצורה אופטימלית בהוצאות הטיול שלכם.
בריסל היא יעד תיירותי מוצלח וכן היא מהווה מקום המושך אליו אנשי עסקים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבירת בלגיה נחשבת כאחד המרכזים העסקיים-מסחריים המובילים באירופה, בנוסף על היותה עיר אירופאית יפה ומהנה.
בין אם אתם נוסעים אליה לצורך בילוי או למטרה עסקית, מומלץ במיוחד לעשות זאת באמצעות רכישת חבילות נופש לבריסל, מכיוון שחבילת נופש לבריסל תאפשר לכם להגיע אליה מתוך ידיעת החלק הארי של הוצאתכם הצפויה, דבר שמאפשר פיקוח הדוק על ההוצאות מחד ומאידך הכרת הסכום הנותר שמיועד לצרכים האחרים החיוניים לכם בעת הטיול או נסיעת העסקים.
 

נופש בבריסל - מידע כללי לתיירים


בעבור תיירים רבים מזוהה בירת בלגיה עם פסל הילד המשתין, שהוצב בה כבר במאה ה-17, ליד הגראנד פלאס - הכיכר הגדולה והמרכזית של העיר. הכיכר היפה והמיוחדת, הסגורה לכלי רכב, מוקפת בתים ששימשו בעבר את הגילדות בעיר.
אבל לבריסל יש עוד הרבה יותר להציע לתיירים, למשל -
בגרנד פלאס מומלץ לפקוד את בית העירייה רב הרושם ואת השוק הססגוני.
האטומיום - מבנה בעל צורת אטום העשוי תשעה כדורי ענק שמחוברים ביניהם במדרגות נעות ומגיעים עד לגובה 102 מטרים. מהמבנה ניתן להשקיף אל העיר כולה. בנוסף מומלץ ביקור בתערוכות שמתקיימות בו. גם מתחם ילדים מוצלח פועל במקום ולמרגלותיו שוכן פארק מיני אירופה המושקע שכדאי במיוחד לבקר בו.
הארמון המלכותי - לרוכשים חבילות נופש אל בריסל בקיץ מומלץ להגיע לארמון שבעונה זו ניתן לטייל בתוכו ולגלות את סודותיו.
כמו כן מומלץ ביקור בקתדרלות סנט מישל וסנט גודולה; בכנסיית נוטרדם של לייקן, אשר ממוקמת בפרברי העיר; בבניין בית המשפט העליון המרשים; וכמובן שחובה להגיע לפחות לאחד מהפארקים היפים - במיוחד אל פארק דה בריסל והאגם מוקף המדשאות ברובע איקסל - שבהם בורכה העיר.
בנוסף קבע חלק נכבד ממוסדות האיחוד האירופי את מקומו בבריסל, ברובע אחד במזרח העיר. דבר זה מייחס לעיר את התואר בירתו בפועל של האיחוד.
 

דילים לבריסל - לא רק שוקולד טעים


ביקור בבריסל הוא, אם כך, תענוג מומלץ לכל. כדאי במיוחד לנסוע לעיר באמצעות רכישת חבילות נופש לבריסל - כזו שתתאים לכם ולחופשה או לנסיעת העסקים שתכננתם בדיוק, ושתכלול את הטיסה הנכונה בתאריך ובשעות הנוחות לכם, את המלון בדרוג הכוכבים המתאים לכם, ואולי אף הסעות משדה התעופה אל המלון וממנו בחזרה לשדה.
מבחר עשיר של חבילות נופש בבריסל ממתין לכם באתר של חברת צבר, המתמחה בארגון חופשות מהנות ומשתלמות במיוחד. היכנסו כבר עכשיו לאתר, אתרו את החבילה המתאימה לכם וצאו בקרוב אל העיר האירופאית היפה.

בריסל על המפה

מזג אוויר בבריסל
currentdaysun.png
שני ° 3 - ° 6
rainSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 4-7
 • 2-7
 • 1-7