נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

    חבילות ספורט ריאל מדריד     חבילות ספורט לברצלונה  כרטיסי לאתלטיקו מדריד

חבילות ספורט למשחקי כדורגל בליגות הטובות בעולם

חבילות ספורט לסופר קאפ בברצלונה

חבילת ספורט בחו"ל
11/8/17 - 15/8/17
ABBA GARDEN

3  לילות  ארוחת בוקר

960
חבילת ספורט בחו"ל
10/8/17 - 17/8/17
FRONTAIR CONGRESS

6  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

999
חבילת ספורט בחו"ל
11/8/17 - 15/8/17
CATALONIA CASTELLNOU

3  לילות  ארוחת בוקר

1026
חבילת ספורט בחו"ל
09/8/17 - 16/8/17
H2 RUBI

6  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

999

להזמנת חבילות ספורט חייגו 6007* או השאירו פרטי קשר 

פניה בנושא חבילות ספורט

נותרו 250

 

 

צבר ספורט מזמינה אתכם לטוס למשחקי הליגה הספרדית ולצפות בכל הכוכבים הגדולים על המגרש.

החבילות כוללות טיסה, מלון וכרטיסים למשחק.

חבילות הספורט הייחודיות של צבר ספורט כוללות כרטיס פרימיום למשחק לרוחב המגרש בין השערים בטבעות 1-2.
 

חבילות ספורט – להיות חלק מהחוויה הספורטיבית הכי מלהיבה בעולם


האם חשבתם פעם, למה הכדורגל הוא המשחק הפופולרי ביותר בעולם? מה בכלל עושה אותו לכל כך מלהיב בעיני ההמונים? למה אנשים מתייחסים לכדורגל כמו לדת:
פלה אמר: "כדורגל זה כמו דת בשבילי. אני מעריץ את הכדור ומתייחס אליו כמו לאל", והאפיפיור יוחנןן פאולוס השני הכריז כי "בין כל הנושאים הלא חשובים, כדורגל הוא ללא ספק החשוב ביותר".

למה מתאספים האוהדים בהמוניהם במגרשי הכדורגל ולא בזירות הכדורסל או הכדוריד? למה הכדורגל יוצר קהילות כל כך ענקיות סביבו, הרבה יותר גדולות מכול ספורט אחר? איך קרה שהכדורגל הפך לספורט העולמי האמתי? איך זה שאנשים מחפשים חבילות ספורט לחו"ל רק כדי לחוות את משחקי הכדורגל הגדולים באירופה? למה אנשים משקיעים כל כך הרבה משמעויות פוליטיות וחברתיות במשחק הזה, יותר מכול ספורט אחר? ומהם ההבדלים העיקריים בין כדורגל לענפי ספורט אחרים?

- אחד ההסברים העיקריים לפופולריות של הכדורגל הוא שכל אחד יכול לשחק כדורגל. אין צורך באביזרים כמו סל, מחבט, רשת, בריכת שחיה או סוס. צריך רק חברים, ארבעה אבנים וכדור (או גרביים קשורים זה לזה...).
 
- סיבה נוספת היא שאין למשחק יותר מדי כללים, במיוחד אם משווים אותו לספורט קבוצתי אחר.. בכדורסל ובכדוריד כל התקפה מוגבלת בזמן. בכדור-עף ובטניס השחקנים מוגבלים במספר הנגיעות בכול סיבוב. ברוגבי אפשר ללכת רק אחורה, וכן הלאה. כדורגל, בעצם, חופשי מכול אלה, במיוחד כשהוא מתרחש על הדשא, מקום שמאפשר לאנשים להתחבר למשחק.
 
- כדורגל הוא כנראה המשחק הבסיסי ביותר. הוא ספונטני והוא חגיגה לגוף האדם ולאיכויות שלו. זהוו המצב הקרוב ביותר שבו האדם יכול לחוות את שעשועי גורי האריות שמתגפפים ומתגוששים בינם לבין עצמם כדי להתאמן לקראת הימים שבהם יהפכו לאריות עזים.
חוקרים מאמינים שעל ידי תיעול התוקפנות הטבעית שלנו, בני האדם, להתנהגות אלימה במקומות כמוו מגרשי הספורט, האדם מצליח לעבור תהליך תירבות שהופך אותו מבעל חיים לבן אנוש, ליצור מתורבת יותר.

כדורגל, במובן זה, הוא הצינור הטוב ביותר במעבר מיצור אלים לבן תרבות כי למשחק יש מעט מאוד כללים. יש קבוצות ספורט שהן אגרסיביות יותר, כמו פוטבול אמריקאי, רוגבי ואפילו כדוריד, אבל סוגי ספורט אלה מביאים יותר מדי כללים למגרש המשחקים. בכך הם מורידים את הכיף מהחספוס שמאפיין את המשחק הטהור.
כדורגל הוא אנרכיה במובן החיובי. משחק טבעי שגורם לאנשים להתחבר לאינסטינקטים הפרימיטיבייםם ביותר שלהם. אולי בגלל זה גם אתם, כמו שאר אוהדי הכדורגל, מחפשים חבילות ספורט ליגת האלופות ורוצים נורא להיות חלק מהחוויה האדירה הזאת.