נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

המלצות על חיי הלילה והתרבות במדריד

למרות שמדריד ידועה כבירה מערב-אירופאית "צעירה" יחסית, האדריכלות שלה, בת מאות השנים, היא עוצרת נשימה והאומנות והתרבות שנוכחות בעיר הן מדהימות. כאן תמצאו ארמונות, בתים, כנסיות, פארקים וגנים יפהפיים.

מדריד ידועה בשל המוזיאונים, חיי הלילה, בתי הקפה, תרבות הרחוב והמסעדות שהיא מציעה לתיירים. אז אם הזמנתם אחת מאותן טיסות למדריד, ממתינה לכם חוויה נהדרת. לאן כדאי ללכת? לפניכם כמה המלצות שיעשו לכם קצת סדר.

מוזיאונים לאומנות במדריד: פראדו, ריינה והתייסן

עם שפע המוזיאונים לאומנות, מדריד ידועה כאחד מהמקומות הטובים ביותר בעולם למפגש עם אומנות אירופאית. העיר זכתה להכרה זו בעיקר הודות למשולש הזהב של האומנות. במרכז העיר תמצאו את ה-Prado Museum, Thyssen-Bornemisza Museumו-Reina Sofia Museum.

מוזיאונים במדריד

 • מוזיאון פראדו - כולל אוסף אומנות אירופאית מהמאה ה-12 ועד המאה ה-19
   
 • מוזיאון ריינה - סופיה מתמקד באומנות הספרדית העכשווית 
   
 • מוזיאון התיסן - מציג אוספי אומנות מספרד ואירופה שמשלימים את שני המוזיאונים האחרים

חיי לילה במדריד

לא סתם התאמצתם למצוא דילים למדריד כי למרות כל הדיבורים על ההזדקנות של האוכלוסייה הספרדית, המסיבות בבירה הספרדית לא נגמרות לעולם.

מוזיאונים במדריד

מדריד עדיין ידועה בחיי הלילה התוססים שלה, המון ברים, מועדוני לילה, וחגיגות ברחובות. שימו לב שלמקומות אלה יש לוחות זמנים משלהם – הם נסגרים בשתיים בלילה (הכי מוקדם) או בשבע בבוקר (הכי מאוחר).

שפע של בתי קפה

תרבות הקפה היא מאפיין חזק במדריד. בתי קפה יפים נמצאים בכול מקום, והמקומיים בעיר אוהבים לבלות שעות על כוס קפה ועיתון, או בסיבוב של בירות עם קבוצות חברים. שפע בתי הקפה, שמאפשרים לשבת על המדרכה בימים שמשיים, הם ברכה למקומיים ולמבקרים כאחד.
 

תרבות הרחוב

במדריד נראה שאנשים כל הזמן מבלים ברחובות ובכול שעות היום. ילדים משחקים בכיכרות, צעירים מבלים עם חברים בפינות הרחוב, ומבוגרים מפטפטים עם חבריהם על אחד הספסלים הרבים. המשמעות היא שבמדריד אף פעם לא תהיו לבד.

ארוחת ערב מאוחרת

ארוחת ערב מאוחרת במדריד

במדריד, אנשים נוטים לאכול מאוחר. ארוחת הצהריים מתחילה בשתיים או שלוש בצהריים, וארוחת ערב בעשר בלילה. רוב המסעדות אפילו לא נפתחות לארוחת צהריים לפני השעה 13:30, או לארוחת ערב לפני השעה 21:00. תתכוננו להתאים את הרעב שלכם לשעות אלה, או הצטיידו במזון למקרה שלא תמצאו מסעדה פתוחה.

המלצות ספציפיות לבילוי יום במדריד (מבוקר עד לילה)

בבוקר – טיול במשולש הזהב של האומנות בלב ליבה של העיר. המוזיאונים נמצאים במרחק הליכה אחד מהשני. אוספי המוזיאון כל כך מרשימים, שתוכלו לבלות את כל היום בלי לעשות כלום חוץ מאשר להתבונן ביצירות המופת. אולי עדיף להתמקד במוזיאון אחד, למשל, בחדר 67 במוזיאון פארדו, כדי לראות את "הציורים השחורים" המוזרים והקודרים של גויה.