נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מידע על רומא

מידע כללי על רומא – כל הפאר שהותירה האימפריה הרומית

ברומא, האתגר הוא להחליט מה לא לראות או לעשות. יש בה כל כך הרבה כנסיות, אתרים ארכיאולוגיים, פיאצות ויצירות אומנות, שכול הזמן שבעולם בקושי יספיק כדי לראות הכול.
אז אל תנסו לדחוס יותר מדי. רומא מתנהלת בקצב איטי יותר מאשר ערים רבות בצפון, וכדי ליהנות מבילוי חופשה ברומא צריך גם לקחת מדי פעם פסק זמן, לשבת בבית קפה על המדרכה, או סתם לשוטט באזור הקפלה הסיסטינית. כאשר אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם לרומא אתם יכולים לרכוש דילים לרומא או טיסות ומלונות בנפרד, בכל מקרה תיהנו מהעיר המקסימה הזאת.

המלצות לאמנות ברומא - גלריית Borghese

כשתגיעו לכאן באותן טיסות לרומא, תוכלו לראות את אחד מאוספי האומנות הגדולים בעולם שנמצא ב-Cardinal Scipione Borghese. קומפלקס שנבנה במאה ה-17 ומכיל יצירות אומנות נשגבות.

הקולוסיאום

הקולוסיאום הוא מההריסות הקלאסיות המפורסמות ביותר ברומא וקשה להחמיץ אותו, במיוחד היום, כשהאתר הורחב וכולל מעברים תת רצפתיים שדרכם ביצעו הגלדיאטורים וחיות הפרא את הכניסה שלהם לזירה. הזירה נחנכה בשנת 80 לספירה ויכלה לאכלס יותר מ-50,000 אנשים בסדר היררכי מוקפד: מקדימה למטה ישבו הקיסר, האריסטוקרטים והבתולות הווסטליות (כוהנות אלת האש וסטה) – ולמעלה, הפלבאים, העבדים וכל הנשים האחרות. כ-5,000 חיות פרא נהרגו באירוע הפתיחה העקוב מדם של הקולוסיאום.

Domus Romane

בית מהודר מהתקופה הרומית המאוחרת שבו התגוררו אנשים אמידים, הוא מבנה מרשים שנחפר לאחרונה מתחת למשרדי המועצה המחוזית ברומא. החפירות אינן האטרקציה היחידה באזור זה. תוכלו גם לטעום יינות מצוינים, גבינות ומוצרים אחרים באזור של Enoteca Provincia Romana.

דרך Appian והקטקומבות

דרך Appian נסללה ב-312 לפני הספירה כדי להעב