נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מידע על מרסיי - המלצות וטיפים

מרסיי, בירת חבל פרובאנס, היא העיר השנייה בגודלה בצרפת אחרי פריז. עיר הנמל העתיקה הוקמה ע"י היוונים בשנת 600 לפנה"ס, בשם מסליה. מיקומה המרכזי של העיר לחוף הים התיכון תרם לשגשוגה המהיר ולהתפתחותה. העיר עברה תהפוכות רבות על רקע דתי ומדיני, העיר נכבשה מספר פעמים ותושביה סבלו גם ממגפות קשות.
ניתן לטייל ולנפוש בעיר כל השנה, האקלים באזור ממוזג, בקיץ חם וניתן לבלות בחופי הים. מרסיי נחשבת ליעד תיירותי מבוקש ופופולרי, העיר מציעה שלל אטרקציות לתיירים ומתאימה גם למשפחות עם ילדים.

מידע כללי על מרסיי

מרסיי ממוקמת בדרום מזרח צרפת, לחוף הים התיכון, יש בה נמל מסחרי מהגדולים באגן הים התיכון. במהלך המאה ה-20 אוכלוסיית העיר גדלה במהירות כתוצאה משיעור ילודה טבעי גבוה ומהגרים רבים שהגיעו מאיטליה, ספרד ופורטוגל. בשנות ה-50 של המאה הקודמת הגיעו לעיר מהגרים רבים בעיקר מהמושבות הצרפתיות בצפון אפריקה. יש בעיר גם קהילה יהודית גדולה ומשגשגת המונה למעלה מ-75,000 יהודים.
במרחק כ-28 ק"מ ממרכז העיר ממוקם שדה התעופה הבינלאומי Marseille Provence Airport. יש מגוון טיסות למרסיי מנמל התעופה בן גוריון, עם או ללא עצירת ביניים. טיסה ישירה אורכת כארבע וחצי שעות. משדה התעופה קל להגיע למלונות העיר באמצעות תחבורה ציבורית יעילה או מוניות.
מרסיי היא עיר צבעונית וססגונית, בגלל גלי ההגירה היא רב תרבותית ונוצר בה פסיפס אנושי מעניין ומלהיב. העיר מציעה שילוב מרתק וייחודי בין עבר מפואר לחיים המודרניים. יש בעיר קתדרלות, בזיליקות ומבנים עתיקים מרשימים לצד מבנים מודרניים וחיים אורבניים בקצב מהיר.

אטרקציות ואתרי חובה במרסיי

צבר תיירות מזמינה אתכם לרכוש טיסות, דילים וחבילות נופש למרסיי במחירים אטרקטיביים כל השנה. העיר שנוסדה לפני 2,500 שנה מציעה שפע אטרקציות ואתרים תיירותיים מעניינים וחשובים. במהלך החופשה בעיר אין לפספס אתרי חובה כמו הנמל העתיק והמרשים ביופיו, באזור הנמל שוק דגים ופירות ים, מסעדו