נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על הונג קונג - טיפים והמלצות

הונג קונג – להיות בסין ולהרגיש במערב

הונג קונג, הייתה עד יולי 1997 מושבה בריטית, עד שהושבה לשלטון הסיני בעקבות הסכם מדיני בין שתי המדינות. הונג קונג נהנית מאוטונומיה – למרות שהיא בשליטת השלטון הסיני – בגלל המדיניות הנהוגה בה "מדינה אחת – שתי שיטות". שטחה של הונג קונג משתרע על פני 236 איים קטנטנים כשהונג קונג היא האי השני בגודלו אבל המאוכלס ביותר.
אם החלטתם להצטרף לאחת מאותן טיסות להונג קונג היכונו לטיסה ארוכה, שבסופה דובדבן – חופשה בהונג קונג שהיא חוויה מרתקת ומפגש תרבותי שונה לחלוטין ממה שפגשתם עד כה.

נמל ויקטוריה

חשוב לדעת שמי שלא מבקר בנמל ויקטוריה, כאילו לא היה בהונג קונג... הנמל הוא האטרקציה התיירותית הראשונה במעלה באי. כשתסיירו לאורך טיילת הנמל, תוכלו ליהנות מהנוף המרהיב של קו הרקיע של הונג קונג ולהתרשם מהמבנים האייקונים של ה-Bank of China, בניין HSBC, ה-Convention Centerוה-IFC Two Tower.
נמל ויקטוריה נקרא במקורו "נמל הונג קונג". לאחר שסין הובסה על ידי בריטניה במלחמות האופיום הראשונה והשנייה, הפכה הונג קונג לקולוניה בריטית והנמל נקרא ויקטוריה על שמה של מלכת בריטניה. הנמל נמצא באזור ייחודי מבחינה גיאוגרפית ואסטרטגית והיה לו תפקיד חשוב בהיסטוריה של האי ובהתפתחויות שלו בעתיד.
יש אפשרויות רבות להנאות ולבילויים בנמל ויקטוריה. אז אם כבר הזמנתם דילים להונג קונג אל תשכחו לבקר בנמל.

שדרת הכוכבים

שדרת הכוכבים בהונג קונג דומה לזו שבהוליווד והיא נועדה לכבד את הישגיהם של כוכבים בתעשיית הבידור. השדרה ממוקמת לאורך נמל ויקטוריה מול Tsim Sha Tsui, ומבקרים יכולים לטייל לאורך השדרה ולהעריך את ההישגים והתהילה של "הוליווד של המזרח". פרס הקולנוע של הונג קונג מיוצג באמצעות פסל ברונזה שנישא לגובה של 4.5 מט