נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

הדילים הכי משתלמים ליום כיפור

חבילה ליום כיפור
חבילה לסלוניקי ביום כיפור
חבילה ליום כיפור
חבילה לאמסטרדם ביום כיפור

יום כיפור הוא יום של שקט וחשבון נפש. עם זאת, זהו גם מועד מצוין לחופשה, שכן מזג האוויר עדיין חמים, ויש דילים משתלמים במיוחד! עם צבר תוכלו לטוס למלונות יוקרה בארץ ובחו"ל ולבלות את יום הכיפורים בדרך המועדפת עליכם!

דילים ליום כיפור ביוון וקפריסין

מגוון דילים וחבילות ליום כיפור בחו"ל

דילים לאיי יוון וקפריסין - אנו מציעים לכם חבילות למבחר מלונות. אם אתם מעוניינים בחופשות על בסיס הכול כלול אנו מציעים לכם מגוון מלונות באנטליה, איי יוון וקפריסין. תוכלו ליהנות מחופים פרטיים, בריכות ענקיות, חדרים מפוארים ועוד. חלק מהמלונות מתאימים במיוחד לנופש משפחתי ושם תמצאו גם מדשאות ומתקנים לילדים, בריכות ילדים והפעלות במועדוני הילדים.

דילים לערי אירופה  - ביום כיפור, ובחגי תשרי בכלל, אפשר לצאת גם לטיול עירוני באחת מהבירות האירופאיות. מאחר שמזג האוויר עדיין נוח, אך עומס התיירים שמורגש בערים אלה בקיץ כבר פוחת. תוכלו לצאת לטיולי אופניים באמסטרדם, או להליכה בגני ורסאי, לשופינג בלונדון או לביקור בעיר העתיקה של פראג. עם צבר תוכלו להגיע לעשרות יעדים ביום הכיפור הקרוב.

דילים ליעדים רחוקים - אנו מציעים לכם גם חבילות ליעדים מרוחקים יותר כמזרח הרחוק וצפון אמריקה. תוכלו לבקר בניו-יורק או טורונטו, בהונג קונג או באיים בתאילנד. עם צבר תוכלו להגיע לכל מקום בו תרצו.

דילים חבילות ליום כיפור בארץ

חברת צבר מציעה לכם מגוון חבילות ליום כיפור בישראל. תוכלו להזמין חבילות הכוללות טיסות לאילת או להרגיש את אווירת החג החגיגית בירושלים. גם אזור הצפון, בדגש על בתי הארחה וצימרים הנמצאים ליד הכנרת זוכה לפופולאריות בתקופה זו. נזכיר כי ברוב בתי המלון לא מוגשות ארוחות בזמן יום הכיפור.

תוכלו להזמין במלונות אלה ארוחות קרות בלבד בזמן החג. בנוסף, ברוב המלונות לא מתקיימת פעילות בידור או בספא במהלך יום כיפור. מומלץ להתעדכן בתכנית של המלונות השונים, לפני ההזמנה. אילת או טבריה? לונדון או פריז? הזמינו עכשיו חבילה ליום כיפור עם צבר!