נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסין

טיסה לשנגחאי
10/12/21 - 23/12/21

טיסות - סדירות

 

$6481
טיסה לבייג'ין
11/12/21 - 25/12/21

טיסות - סדירות

 

$2040
טיסה להונג קונג
11/12/21 - 24/12/21

טיסות - סדירות

 

$812
טיסה לבייג'ין
flag

טיסה לסין היא טיסה אל אימפריה מזרחית קסומה, שרק לאחרונה החלה להיפתח למערב. טיסות לסין יקחו אתכם למדינה בה משולבים מזרח ומערב, ערים מודרניות וכפרים נידחים, מקדשים בודהיסטיים וקניוני ענק מוארים, ומונומנטים מרהיבים כגון החומה הסינים או חיילי הטרה-קוטה ב"עיר האסורה".

 

טיסה לסין - מידע שימושי

שעון:

גריניץ' + 8 - (GMT+8) - 6 שעות יותר מישראל.

מטבע בסין: 

המטבע בסין נקרא - יואן (CNY). ה-CNY מתחלק ל-10 ג'יאו. (1 ג'יאו = 10 פן).

 

ביטחון אישי בהזמנת טיסה לסין :

באם נחשבה סין בעבר כמדינה שהטיול בה הוא מן הקשים בגלל בעיות שפה, מנטאליות שונה ואי נכונות המקומיים לסייע - הרי שהמצב משתפר והולך - בערים הגדולות גדל מספר דוברי האנגלית וקיימת נכונות לעזור לזרים המטיילים. יחד עם זאת, ולמרות הנכונות והרצון הטוב הרי שהתקשורת עדיין בעייתית, בפרט מחוץ לערים.

 

שפה במדינת סין :

השפה הרשמית והמדוברת ביותר היא המנדרינית התקנית. עם זאת, קיימים ניבים מדוברים נוספים. במקומות תיירותיים תוכלו לרוב להתנהל באנגלית, אם כי תמיד מומלץ ללמוד כמה מילים בשפה המקומית. אם אתם מתכוונים להגיע לכפרים או ערים מרוחקות, תצטרכו ללמוד כמה מילים בניב המקומי.

 

עונות לביקור :

הקיץ הוא שיא עונת התיירות והערים הגדולות הומות תיירים. מזג האוויר חם וצריך להזמין מקומות במלונות חודשים מראש. עדיף להגיע לאזור באביב או בסתיו אך לא בחורף הקר.


עדיף להימנע מלהגיע לסין סמוך לראש השנה הסיני עקב כך שרבים מהאתרים סגורים ורבים מהסינים מטיילים בסין בעצמם. מלבד זאת, למרות שהקיץ חם, הוא מאוד לח ויורדים בו גשמים רבים.

 

טיסה לסין - אתרים מרכזיים

 

שנגחאי

שנגחאי היא המפורסמת בערי סין – הפנינה של המזרח. היא מייצגת יותר מכל עיר אחרת בסין את הרפורמות הכלכליות, אולי משום מרכזיותה הגיאוגרפית.
זוהי עיר נמל היושבת בשפכו של היאנגצה, הגדול והארוך בנהרות אסיה, והיא בעלת אופי קוסמופוליטי.

בייג'ינג

זוהי הבירה של סין ואכן כמו שנגחאי מדובר בעיר גדולה ומסחרית. בעיר זו יש הרבה מאוד מבנים היסטוריים מתקופת הקיסרות הסינית בהם "העיר האסורה", "מקדש השמים" ו"ארמון הקיץ". מחוץ לבייג'ינג ניתן לבקר בקטעים מהחומה הסינית המפורסמת.

 

הונג קונג ומקאו

שני האיים הם מוקדי תיירות מרכזיים בסין. בהונג קונג ומקאו תוכלו ליהנות מחיי לילה ותרבות וכמובן שגם מבתי הקזינו המפוארים של מקאו.

 

גונג ג'ואו (קנטון)

אחת מערי הנמל הראשיות בסין, שוכנת בחלקה הדרומי של המדינה. העיר היא ממרכז עסקי אך גם מרכז תיירותי. ניתן לבקר בשמורת "הר הענן הלבן" או לצאת לשיט בנהר הזורם בעיר עצמה (בילוי לילי מועדף). בנוסף, בשל היותה מרכז סחר במשך מאות שנים ניתן לראות בניינים מתקופות שונות וסגנונות מגוונים.