נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לאיסטנבול ברגע האחרון

טיסות זולות לאיסטנבול

דיל לאיסטנבול
28/4/21 - 29/4/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$176
טיסה זולה לאיסטנבול
01/5/21 - 04/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$156
טיסה סדירה לאיסטנבול
01/5/21 - 05/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$220
טורקיש לאיסטנבול
01/5/21 - 01/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$195
טורקיה

בירת טורקיה והעיר הגדולה בה היא איסטנבול המציעה ערב-רב של סגנונות ותרבויות, המייצגים תקופות רבות ואפילו את העובדה הממש לא טריוויאלית שמדובר בעיר היחידה בעולם ששוכנת על פני שתי יבשות. מבחר עצום של טיסות לאיסטנבול ממתין לכם שתבחרו לטוס אליה - היא קרובה, זולה, מגוונת ועשירה בתוכן, ומהנה במיוחד.

 

טיסה לאיסטנבול - מידע כללי

 
ארמונות ומסגדים, בתי כנסת ומוזיאונים, שווקים הומים, רחובות סואנים, גשרים ומעברים מפורסמים, מוזיאונים וחיי לילה, חמאמים, אתרי נופש וחופים יפהפיים, אוכל מקומי משובח, ובאופן כללי בליל אינסופי של תרבויות המשלב מזרח ומערב בחן רב - זוהי איסטנבול.
 
היא העיר היחידה בעולם השוכנת על פני שתי יבשות – אסיה ואירופה. מיצר הבוספורוס הוא שמפריד בין החלק האסייתי של העיר לזה השייך ליבשת אירופה. שני גשרים מחברים בין חלקי העיר וחוצים את הבוספורוס - הראשון הוא "גשר הבוספורוס" והשני "גשר פתיה סולטאן מהמט", ששוכן כ-5 קילומטרים צפונית לראשון. מדרום גובלת איסטנבול בים השיש ומצפון גולשים פרבריה עד לים השחור. פני השטח של העיר עשירים בגבעות, וכזה המצב משני צדי הבוספורוס.
 
איסטנבול היא אחת משבע ערים בעולם, שהוכרזו ברשימת המורשת העולמית של אונסק"ו. העיר העתיקה מאוד, שבקרוב תחגוג שלושת אלפים שנים להיווסדה, עשירה, בהתאם לגילה ולוותק שלה בעולמנו, במבחר "מזכרות" שהפכו כיום לאטרקציות תיירותיות בדמות צריחי ענק של מסגדים, ארמונות פאר מרשימים ושלל תוצרי אמנות ארוכת שנים ומרתקת. בעת ביקורכם באיסטנבול תטיילו מן הסתם גם בעיר העתיקה וגם בחדשה, זו שבמרכזה ניצבת כיכר טקסים שבה ניסו צעירי טורקיה למחות כנגד השלטונות בהתאם לרוח החדשה שמנשבת ברחובות שבאזור המודרני והחדש.
 

אתרי תיירות באיסטנבול

יש באיסטנבול מאגר ענק של אתרי תיירות, מונומנטים היסטוריים, אטרקציות ומוקדי בילוי מומלצים, וביניהם: ארמון טופקאפי, ארמון דולמאבהצ'ה, ההיפודרום, המסגד הכחול, כנסיית איה סופיה, מסגד הסולימאניה, הבזאר