נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לציריך

טיסה לציריך
10/12/21 - 15/12/21

טיסות - סדירות

 

$304
טיסה לציריך
11/12/21 - 14/12/21

טיסות - סדירות

 

$292
טיסת ישירה לציריך
08/12/21 - 16/12/21

טיסות - סדירות

 

$403
דיל לציריך
12/12/21 - 21/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$307
flag

ציריך, הגדולה בערי שוויץ, היא מרכז מסחרי וכלכלי רב חשיבות וכן מוקד לחופשות מלבבות גם בחורף וגם בקיץ - כך שאין פלא כי טיסות לציריך הן מוצר פופולרי מאוד הן בעבור אנשי עסקים והן בעבור תיירים.

אל על מפעילה למעלה מעשר טיסות שבועיות ישירות לציריך, דבר שמאפשר לנוסעים לבחור את היום והשעה הנוחים ביותר לטיסתם. גם סוויס אייר, חברת התעופה הלאומית של שווייץ, מפעילה קו טיסות בין נתב"ג לבין נמל התעופה הבינלאומי ציריך קלוטן, שהוא אחד העמוסים באירופה.
חברות תעופה אחרות מציעות טיסה לציריך עם עצירת ביניים. בין היעדים שבהם ניתן לנחות בדרך לציריך: ז'נבה, איסטנבול, וינה, קייב, פרנקפורט, רומא ומוסקבה, ובין החברות המציעות טיסות אלה ניתן לציין את Aegean Airlines, את לופטהנזה, את Turkish Airlines, את אליטליה, את Ukraine International Airlines, את אירופלוט הרוסית ואת אייר פראנס.
מבחינת זמני הטיסה, כשאין עצירת ביניים מגיעים לציריך כעבור כארבע עד ארבע וחצי שעות, ואילו בטיסות הלא ישירות זמן ההגעה הכולל הוא בין 6 ל-12 שעות.
 

טיסה לציריך - הגעה לעיר

טיסות לציריך נוחתות, כאמור, בנמל התעופה הבינ"ל ציריך קלוטן, הממוקם בסמוך לעיירה קלוטן ובמרחק של כ-13 ק"מ צפונית לציריך. הכביש המהיר A51 מקשר את נמל התעופה אל העיר, והנסיעה בו נמשכת כ-20 דקות. נסיעה במונית תעלה כ-50 פרנקים שוויצרים ( שהם כ-200 שקלים), ישנם שאטלים רבים וכמובן שניתן לשכור רכב ולהשתמש בו במהלך כל השהות בציריך ובשוויץ. מנמל התעופה יוצאות אל ציריך גם רכבות, שמגיעות לעיר בתוך 10-15 דקות. באופן כללי התחבורה הציבורית בשוויץ יעילה להפליא.
 

טיסות זולות לציריך - אטרקציות מרכזיות

ציריך שוכנת לחופי אגם הנושא את שמה, מוקפת הרים, יערות ואתרים תיירותיים פופולריים מאוד. העיר נקייה באופן יוצא דופן, ירוקה מאוד ויקרה למדי, והרחוב הראשי שלה - בנהופשטראסה - הוא גם אחת האטרקציות העיקריות לתיירים בעיר, בשל החנויות מכל הסוגים, ובפרט כאלה של מותגים יוקרתיים, המסעדות השונות ובתי הקפה המסוגננים הממלאים