header

טיסות לניו דלהי

טיסות זולות לניו דלהי

טיסה לניו דלהי

טיסה לניו דלהי

החל מ $604 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 25/7/24 - 01/8/24
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לניו דלהי

טיסה לניו דלהי

החל מ $786 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 28/7/24 - 02/8/24
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
אישור מיידי
דילים ברגע האחרון

טיסות לניו דלהי עם צבר תיירות

ניו דלהי היא בירת הודו וחלק מהמטרופולין הענקי של דלהי אשר בו מתגוררים לא פחות מ-18 מיליון איש. העיר המרתקת בפני עצמה מהווה בעבור ישראלים בעיקר נקודת מוצא אל יעדים נחשקים כמו הטאג' מהאל, וראנסי, רג'אסטן וצפון הודו באופן כללי, כך שטיסות לניו דלהי הן מצרך מבוקש. בנוסף תמצאו על טיסות אלה לא מעט אנשי עסקים שלוקחים חלק בתנופת הפיתוח של תת היבשת רבת הפנים והפוטנציאל.

על אף מרכזיותה של ניו דלהי אין טיסות ישירות מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי ע"ש אינדירה גאנדי המשרת את העיר. מצד שני, ישנן שלל טיסות לניו דלהי עם עצירת ביניים, ובעיקר במומבאי, הגדולה בערי הודו, במוסקבה, בעמאן בירת ירדן ובאיסטנבול. ישנן גם טיסות שבדרכן לניו דלהי נוחתות בערים אירופאיות שונות דוגמת לונדון, בריסל או ציריך, אולם לנוכח העובדה שאלה ממוקמות מערבית לישראל, בעוד הודו נמצאת מזרחית אלינו, מדובר על הארכה בדרך ולכן זוהי אופציה פחות מומלצת לבחירה. בסך הכל זמן ההגעה הכולל אל ניו דלהי הוא עשר שעות ומעלה, בהתאם למשך עצירת הביניים.
 

טיסה לניו דלהי - הגעה לעיר

נמל התעופה של ניו דלהי נקרא "אינדירה גאנדי", והדרך המומלצת ביותר להגיע ממנו ללב העיר היא עם רכבת - המטרו של דלהי - שפועלת החל מ-6 בבוקר ועד לשעה 10 בערב בתדירות של 3 רכבות בשעה. ניתן גם לנסוע במוניות ובאוטובוסים, אולם לנוכח הפקקים האינסופיים דרך זו עלולה להיות מייגעת.

טיסות זולות לדלהי - עונות ומזג אוויר

מזג האוויר באזור ניו דלהי הוא גורם שיש לתת עליו את הדעת לקראת הנסיעה אליה. התקופה האידיאלית לעלייה על טיסה לניו דלהי וטיול בה ובסביבתה היא ינואר עד מרץ, כשגם נובמבר ודצמבר אפשריים. בחודשים אלה מזג האוויר נעים מאוד וכמעט אין גשם. אפריל כבר חם מאוד, מאי-יוני לוהטים וכך גם יולי, שמתאפיין במקביל בלחות בלתי נסבלת. באוגוסט ובספטמבר פוקדים את העיר מונסונים רבים.
 

טיסה לדלהי - אטרקציות מרכזיות בעיר

ניו דלהי, כמו הודו כולה, היא עולם ומלואו, וקשה, בעצם בלתי אפשרי, לתמצת אותה לכדי מספר אטרקציות - ובכל זאת ישנם מספר אתרים שאותם פוקדים רבים מבין העולים על טיסות לעיר, ובניהם: המיין בזאר - הרחוב הראשי של אזור התרמילאים, פהאר גאנג'; מקדש הבהאים משרה השלווה והמכבד את בני כל הדתות, אשר בנוסף לרוחניותו המרשימה הוא פשוט מקום מרהיב עין; צ'אנדני צ'וק - רחובה הראשי של דלהי העתיקה שכולו בלגן ססגוני וחגיגה לעיניים; כיכר קונאוט - 3 טבעות המרכיבות כיכר ענקית שהיא מוקד עסקי רב חשיבות; שוק התבלינים שליד מסגד פאטפורי עתיר הריחות והמראות מסחררי החושים; ארמון הנשיא; המוזיאון לזכר ג'וואהרלל נהרו, השוכן בבניין שבו התגורר ראש הממשלה הראשון של הודו; ועוד המון מקומות אחרים שיותירו בכם רשמים בלתי נמחים.
איך למצוא טיסה אטרקטיבית לניו דלהי? על מנת למצוא בקלות טיסה אטרקטיבית לניו דלהי ולפתוח ברגל ימין את השהות בהודו, מומלץ להיכנס לאתר של צבר, חברת התיירות המתקדמת של ישראל, ולהיעזר במנוע החיפוש היעיל המאפשר פילוחים מדויקים במיוחד. כך תוכלו להגיע במהירות למבחר טיסות לניו דלהי, ולהחליט מתוכן איזו מתאימה לכם ביותר מבחינת מועד ההמראה, משך הטיסה וכמובן המחיר.

מזג האוויר בניו דלהי

Delhi

35°-41°
שישי 35°-41°
שבת 33°-41°
ראשון 33°-40°