נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לניו דלהי

טיסה לניו דלהי
24/4/21 - 15/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$862
טיסה סדירה לניו דלהי
22/4/21 - 07/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$854
טיסה זולה לניו דלהי
28/4/21 - 12/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$768
דיל לניו דלהי
06/5/21 - 25/5/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$767
flag

ניו דלהי היא בירת הודו וחלק מהמטרופולין הענקי של דלהי אשר בו מתגוררים לא פחות מ-18 מיליון איש. העיר המרתקת בפני עצמה מהווה בעבור ישראלים בעיקר נקודת מוצא אל יעדים נחשקים כמו הטאג' מהאל, וראנסי, רג'אסטן וצפון הודו באופן כללי, כך שטיסות לניו דלהי הן מצרך מבוקש. בנוסף תמצאו על טיסות אלה לא מעט אנשי עסקים שלוקחים חלק בתנופת הפיתוח של תת היבשת רבת הפנים והפוטנציאל.

על אף מרכזיותה של ניו דלהי אין טיסות ישירות מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי ע"ש אינדירה גאנדי המשרת את העיר. מצד שני, ישנן שלל טיסות לניו דלהי עם עצירת ביניים, ובעיקר במומבאי, הגדולה בערי הודו, במוסקבה, בעמאן בירת ירדן ובאיסטנבול. ישנן גם טיסות שבדרכן לניו דלהי נוחתות בערים אירופאיות שונות דוגמת לונדון, בריסל או ציריך, אולם לנוכח העובדה שאלה ממוקמות מערבית לישראל, בעוד הודו נמצאת מזרחית אלינו, מדובר על הארכה בדרך ולכן זוהי אופציה פחות מומלצת לבחירה. בסך הכל זמן ההגעה הכולל אל ניו דלהי הוא עשר שעות ומעלה, בהתאם למשך עצירת הביניים.
 

טיסה לניו דלהי - הגעה לעיר

נמל התעופה של ניו דלהי נקרא "אינדירה גאנדי", והדרך המומלצת ביותר להגיע ממנו ללב העיר היא עם רכבת - המטרו של דלהי - שפועלת החל מ-6 בבוקר ועד לשעה 10 בערב בתדירות של 3 רכבות בשעה. ניתן גם לנסוע במוניות ובאוטובוסים, אולם לנוכח הפקקים האינסופיים דרך זו עלולה להיות מייגעת.

טיסות זולות לדלהי - עונות ומזג אוויר

מזג האוויר באזור ניו דלהי הוא גורם שיש לתת עליו את הדעת לקראת הנסיעה אליה. התקופה האידיאלית לעלייה על טיסה לניו דלהי וטיול בה ובסביבתה היא ינואר עד מרץ, כשגם נובמבר ודצמבר אפשריים. בחודשים אלה מזג האוויר נעים מאוד וכמעט אין גשם. אפריל כבר חם מאוד, מאי-יוני לוהטים וכך גם יולי, שמתאפיין במקביל בלחות בלתי נסבלת. באוגוסט ובספטמבר פוקדים את העיר מונסונים רבים.
 

טיסה לדלהי - אטרקציות מרכזיות בעיר

ניו דלהי, כמו הודו כולה, היא עולם ומלואו, וקשה, בעצם בלתי אפשרי, לתמצת אותה לכדי מספר אטרקציות - ובכל זאת ישנם מספר אתרים שאותם פוקדים רבים מבין העולים על טיסות לעיר, ובניהם: המיין בזאר - הרחוב הרא