header

טיסות לקורפו

טיסות זולות לקורפו

טיסה לקורפו

טיסה לקורפו

החל מ $414 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 26/5/24 - 29/5/24
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
אישור מיידי
טיסה זולה לקורפו

טיסה זולה לקורפו

החל מ $414 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 26/5/24 - 29/5/24
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
אישור מיידי
טיסה לקורפו

טיסה לקורפו

החל מ $414 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 26/5/24 - 29/5/24
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
אישור מיידי

טיסות לקורפו עם צבר תיירות

קורפו הוא המערבי באיי יוון וגם אחד הירוקים שבהם. טיסות ישירות לאי מתקיימות במהלך עונת התיירות, ובשאר עונות השנה - שגם בהן בהחלט מומלץ לבקר באי דמוי המגל השוכן מול חופיה הצפוניים של יוון ומול חופי אלבניה - ישנן טיסות לקורפו עם עצירת ביניים באתונה.

באביב ובקיץ ישנן טיסות שכר לקורפו, שמהוות את הדרך המהירה והנוחה ביותר להגיע לאי, שביוונית, אגב, נקרא קרקירה (Kerkira). טיסה שכזו נמשכת כשעתיים וחצי.
מחוץ לעונת התיירות ניתן להגיע לקורפו בעיקר דרך אתונה: שתי חברות התעופה היווניות, Olympic Air ו- Aegean Airlines, מפעילות טיסות רבות למדי מבירת יוון אל האי ובחזרה - הטיסות אורכות כשעה, זמן ההגעה מתל אביב לאתונה הוא שעתיים, ואם משקיעים מעט זמן בחיפוש אחר טיסה עם עצירת ביניים לא ארוכה מדי, הרי שבסך הכל ניתן להגיע לקורפו תוך 5-6 שעות. אופציה אחרת היא כמובן שהות ארוכה יותר באתונה ורק לאחר מכן טיסת המשך מערבה.
 

טיסה לקורפו - הגעה מנמל התעופה לעיר

טיסות לקורפו נוחתות בנמל התעופה יואניס קפודיסטריאס, שהמסלול שלו נמצא במעין לגונה, כך שעוד לפני שגלגלי המטוס ייגעו בקרקע תהיו מוקפים ביופי.
כשמזמינים חבילת נופש ולא רק טיסה אין צורך לדאוג להגעה ליעד עצמו שכן החבילה כוללת העברות. עבור שאר הנוחתים ביואניס קפודיסטריאס האופציות להתניידות הן מוניות ושאטלים, כשישנו גם קו אוטובוס אשר מחבר את הבירה, שגם היא נקראת קורפו, עם נמל התעופה, וכמובן שניתן גם לשכור רכב ולהשתמש בו במהלך השהות באי. המרחק בין נמל התעופה לעיר קורפו הוא כ-3 ק"מ.
 

טיסות זולות לקורפו - מידע כללי והיסטוריה

לאורך ההיסטוריה נשלטה קורפו על ידי מדינות שונות ובפרט איטליה, צרפת, רוסיה ובריטניה, והדבר ניכר באופיה, בעיקר מבחינה ארכיטקטונית וקולינרית.
חופיו המזרחיים של האי - השייך לקבוצת האיים האיוניים, שגם זקינטוס נמנה עליהם - הם הפופולריים ביותר, כשבצד המערבי תמצאו מצוקים מרשימים שמספקים נקודות תצפית מרהיבות. החופים הנחשקים ביותר הם איסוס, קאבוס, גליפאדה, ברבאטי, אבלקי וסידארי, ובנוסף מציע האי עוד שכיות חמדה רבות, הן כאלה שיצר הטבע והן כאלה מעשה ידי אדם.
 

האטרקציות המרכזיות באי קורפו

מפרץ פליאוקסטריצה - לגונות בגוון תכלת מהפנט, מערות החצובות בצוקים וסלעים המזדקרים מהמים משלימים נופי גלויה יפהפיים.
בלה ויסטה - נקודת תצפית מוצלחת במיוחד אל המפרץ הנ"ל, ושגם הדרך אליה עוברת בנופים מרחיבי נשימה במיוחד.
ארמון אכיליון - מבנה רב רושם השוכן כ-10 ק"מ דרומית לעיר קורפו.
העיר העתיקה של קורפו - ציורית להפליא ביום, מלהיבה בלילה.
אגב, בספר המפורסם "משפחתי וחיות אחרות", מתאר הסופר הבריטי ג'ראלד דארל את חייו כילד וכנער באי הקסום, וגם זו דרך טובה להתוודע לקורפו לפני שמגיעים אליה.

איך למצוא טיסה זולה לקורפו? במהלך עונת התיירות ישנן שלל טיסות ישירות מישראל לקורפו, וכדאי להיעזר באתר של צבר, חברת התיירות והנופש, על מנת להגיע לזו הזולה ביותר והמתאימה ביותר עבורכם מבחינת המועד. גם אם אתם רוצים ליהנות משהות באי הירוק והיפה מחוץ לעונה, ההמלצה היא לאתר טיסות לקורפו במנוע החיפוש המשוכלל של צבר, כך שזמן ההגעה הכולל לא יהיה ארוך מדי והמחיר - משתלם במיוחד.

דילים ברגע האחרון

מזג האוויר בקורפו

קורפו

19°-23°
חמישי 19°-22°
שישי 18°-23°
שבת 18°-23°