נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון ללרנקה

טיסות זולות ללרנקה

טיסת ללרנקה
טיסת ללרנקה
טיסה ישירה ללרנקה
טיסה ללרנקה

טיסות זולות ללרנקה

טיסת ללרנקה
טיסת ללרנקה
קפריסין
לרנקה - העיר השלישית בגודלה בקפריסין - היא לב ליבו של אזור תיירותי פופולרי מאוד, ולא בכדי. בהתאם, טיסות ללרנקה הן מוצר מבוקש, ולא רק בקיץ... עבורנו הישראלים מדובר באופציה אטרקטיבית במיוחד, שכן טיסה ללרנקה נמשכת שעה בלבד ומביאה אותנו לחו"ל על כל המשתמע מכך.

בעונת התיירות ניתן ליהנות ממגוון רחב במיוחד של טיסות ישירות ללרנקה מישראל, אבל גם מחוץ לעונה ישנן לא מעט טיסות שכאלו. ארקיע מציעה מספר טיסות שבועיות הממריאות בשעות הבוקר המאוחרות וחוזרות בצהריים, "אל על" טסה אף היא ישירות ללרנקה, בין השאר באמצעות המותג הזול UP שהטיסות שלו ממריאות בשעות אחר הצהריים והערב, וגם חברת התעופה היוונית Aegean Airlines מציעה טיסות ללרנקה ללא עצירת ביניים. חברות זרות אחרות מאפשרות להגיע ללרנקה עם עצירת ביניים, אולם בעבור רוב הישראלים אופציה זו אינה רלוונטית שכן המטרה היא הגעה מהירה לנופש המפנק.
 

טיסה ללרנקה - הגעה לעיר


נמל התעופה הבינ"ל בלרנקה הוא שדה התעופה הראשי של האי, וב-2014 לדוגמה עברו בו למעלה מ-5.3 מיליון נוסעים. נמל התעופה החל לפעול ב-1975, לאחר שהפלישה הטורקית לקפריסין גרמה להשבתת שדה התעופה בניקוסיה. הוא שוכן מעט דרומית-מערבית ללרנקה עצמה, וניתן להגיע ממנו לעיר עם אוטובוס מס' 21. בשבת אחר הצהריים וביום ראשון האוטובוסים הציבוריים בלרנקה אינם פועלים, כך שמי שנוחת במועדים אלה יזדקק למונית - שעלותה אינה יקרה לאור המרחק הקצר בין נמל התעופה למרכז העיר (כ-3 ק"מ). באופן כללי התחבורה הציבורית בלרנקה יעילה וזולה, וכך גם האוטובוסים מעיר זו אל יעדים אחרים בקפריסין. בנוסף, ממדיה הצנועים של העיר מאפשרים הגעה לרוב המקומות בה גם בהליכה רגלית נינוחה.
 

טיסות זולות ללרנקה - אטרקציות מרכזיות


האטרקציה המרכזית של לרנקה עצמה היא הטיילת הארוכה, היפה ומסבירת הפנים שלה. מקום נוסף שתיירים רבים פוקדים אותו הוא אגם המלח, השוכן בין העיר לבין נמל התעופה. גם מבצר לרנקה - מצודה מרשימה השוכנת ממש על קו החוף - מומלץ לביקור, וכך גם מסגד האלה סולטן ואתר המורשת העולמית בעל החשיבות ההיסטורית העצומה כירוקיטיה, שנמצא בין לרנקה ללימסול.
חופי לרנקה מומלצים בעיקר לחובבי הצלילה, כשהאתר המפורסם ביותר מביניהם הוא זנוביה. בנוסף מהווה העיר תחנת מעבר הכרחית אל חופי איה נאפה הומי האדם ושמחת החיים.
מזג האוויר בלרנקה מזכיר מאוד את זה של ישראל: החורף חמים, באביב ובסתיו נעים, ואילו הקיץ חם מאוד. בין אפריל לאוקטובר כמעט שאין גשם, וגם בשאר חודשי השנה כמות המשקעים אינה גבוהה מדי.
לאורך כל עונות השנה, כאמור, ניתן למצוא שלל טיסות ישירות שמאפשרות הגעה לאי החביב בתוך 55-75 דקות, כך שהפרמטר העיקרי לפיו בוחרים בין האפשרויות השונות של טיסות ללרנקה הוא המחיר, כשגם לזמני ההמראה והנחיתה ישנה חשיבות. על מנת לאתר בקלות טיסה זולה ללרנקה כדאי להשתמש במנוע החיפוש המתקדם של צבר, שיוביל אתכם במהירות אל הטיסה המשתלמת ביותר בהתאם להעדפותיכם - ולחופשה מפנקת במיוחד בלרנקה.

לרנקה על המפה

מזג אוויר בלרנקה
currentdayrain.png
חמישי °
Not Found