נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לטורונטו

טיסה ישירה לטורונטו
12/12/21 - 21/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$955
טיסה סדירה לטורונטו
09/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$601
טיסה לטורונטו
09/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$601
דיל לטורונטו
07/12/21 - 20/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$890
flag

טיסות לטורונטו, הגדולה בערי קנדה, הן מוצר מבוקש מאוד לאורך כל ימות השנה, הן כדרך להגיע לעיר היפה וגדושת האטרקציות, הן כנקודת מוצא לטיולים במדינה רחבת הידיים ועתירת הנופים מרהיבי העין, והן כתחנת ביניים ליעדים רבים ביבשת אמריקה.
אל על ואייר קנדה מציעות טיסות ישירות מנתב"ג לטורונטו, ואילו חברות תעופה רבות אחרות מציעות טיסות עם עצירת ביניים. חשוב לציין כי על מנת להיכנס לקנדה אין די ברכישת כרטיס טיסה לטורונטו, אלא יש גם להצטייד בוויזה.
 

טיסה לטורנטו - המלצות טיסה


טיסות ישירות אל טורונטו אורכות בין 11 ל-12.5 שעות. הטיסות של אל על ממריאות מעט אחרי חצות לפי שעון ישראל ונוחתות כעבור קצת יותר מ-12.5 שעות בעיר היפה שבדרום-מזרח קנדה, בשעות הבוקר לפי השעון המקומי. הטיסות חזרה קצרות יותר - רק כ-11 שעות - והנחיתה היא בשעות הבוקר, לפי שעון ישראל. הטיסות של אייר קנדה נמשכות 11 שעות וחמישים דקות, כשהכיוון הוא מערב, כלומר מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי "פירסון", הסמוך לטורונטו, ועשר וחצי שעות כשהן לכיוון מזרח, מקנדה לישראל. שתי החברות ביחד מפעילות כעשר טיסות שבועיות ישירות.
טיסות עם עצירת ביניים (או שתיים) מוצעות על ידי אייר פראנס, לופטהנזה, אליטליה, Turkish Airlines, בריטיש איירווייס, SN Brussels, KLM, אוסטריאן איירליינס, סוויס אייר, וכן על ידי 3 חברות התעופה האמריקאיות הגדולות - יונייטד איירליינס, דלתא איירליינס ואמריקן איירליינס. היעדים בהם עוצרות הטיסות לטורונטו הם אמסטרדם, איסטנבול, פרנקפורט, וינה, רומא, פאריז, לונדון וכן ניו יורק ופילדלפיה. בחלק מהטיסות מדובר בעצירה קצרה, של כשעה עד שעתיים, כך שלא נוצר עיכוב משמעותי, אולם ישנן גם עצירות ממושכות יותר, זאת אומרת שזמן הטיסה הכולל לקנדה עשוי להגיע לכ-24 שעות ואף יותר - בכל מקרה לצורך נסיעה נוחה ולא מתישה ומתארכת מדי מומלץ לבחון בקפידה את כל האופציות העומדות על הפרק.
 

טיסות זולות לטורונטו - מזג אוויר והגעה לעיר


בין אם בחרתם בטיסה ישירה ובין אם בכזו עם עצירת ביניים, בסופה של טיסה תנחתו בנמל התעופה הבינלאומי ע"ש לסטר פירסון, היסטוריון ופוליטיקאי קנד