נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות ברגע האחרון לסופיה

טיסות זולות לסופיה

טיסה סדירה לסופיה
09/3/21 - 17/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$259
טיסה סדירה לסופיה
07/3/21 - 08/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$240
טיסה לסופיה
11/3/21 - 18/3/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$259
טיסה זולה לסופיה
בולגריה

סופיה, בירת בולגריה, היא אחת הערים הוותיקות באירופה וגם אחת המתחדשות שבהן כיום, וטיסה אליה היא פתח לביקור מרתק בעיר עצמה כמו גם לחופשה מגוונת בכל רחבי בולגריה היפה.

לאורך כל השנה יוצאות טיסות ישירות לסופיה מנתב"ג, כשבעונת התיירות התדירות גבוהה יותר. אולם גם בחורף ניתן למצוא לא מעט טיסות הנוחתות בשדה התעופה ורזדבנה (Vrazhdebna), חלקן עם עצירת ביניים וחלקן ללא.
 

אילו חברות תעופה מפעילות קו לסופיה?

"אל על" מפעילה קו קבוע של טיסות לסופיה ובו שתיים-שלוש טיסות שבועיות, כשבדרך כלל ההמראה היא בשעות הבוקר המוקדמות. גם חברת התעופה הלאומית של בולגריה, Bulgaria Air, מציעה טיסות ישירות לסופיה. עוד חברה שמציעה טיסות זולות במיוחד לסופיה, כמו גם ליעדים אחרים במזרח אירופה, היא Wizz Air. טיסה לבירת בולגריה, שאינה כוללת עצירת ביניים, נמשכת בין שעתיים וחצי ל-2:45 שעות.
בנוסף לטיסות הישירות ישנן גם טיסות רבות עם עצירת ביניים. בין השאר ניתן לטוס לסופיה עם אייר פראנס, עם חברת התעופה הרומנית טארום, עם איירופלוט הרוסית, עם Turkish Airlines, עם לופטהנזה, עם Austrian Airlines ועם חברת התעופה הפולנית Lot Polish. טיסה עם עצירת ביניים נמשכת בסך הכל בין 5-6 שעות לבין 10 עד 12 שעות. למי שחייב לבחור באחת מהאופציות הנ"ל, לרוב עקב החובה לטוס ביום ספציפי שבו אין טיסה ישירה לסופיה, מומלץ לשים לב היטב למיקום עצירת הביניים ועוד יותר לאורכה.
בעונת התיירות חשוב להקפיד על חיפוש טיסה לסופיה ולא טיסות לבולגריה, שכן ישנן גם טיסות שכר רבות לבורגס ו-ורנה, שתי עיירות הנופש הבולגריות המפורסמות.
 

איך מגיעים משדה התעופה לסופיה?

שדה התעופה ורזדבנה ממוקם מזרחית לעיר ובמרחק של כ-5 ק"מ ממנה. לנמל התעופה 2 טרמינלים - 1 הישן והקטן יחסית ו-2 המודרני והגדול. בנמל עוברים קרוב ל-4 מיליון נוסעים בשנה.
מטרמינל 1 ניתן להגיע לסופיה עם אוטובוס שמספרו 84, ומטרמינל 2 יוצא לעיר קו מספר 284 - לשניהם תדירות גבוהה והנסיעה בהם מהירה יחסית. אופציה אחרת היא נסיעה במוניות, בנוסף ישנם מלונות המפעילים שירות שאט