נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למינסק

דיל למינסק
02/12/21 - 09/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$356
טיסה למינסק
05/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$355
טיסה סדירה למינסק
05/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$355
טיסה ישירה למינסק
02/12/21 - 05/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$458
flag

מרבית הטסים מישראל למינסק אינם בהכרח תיירים, אלא לרוב ילידיה שחוזרים אליה לביקורי משפחה. גם עסקים עושים בבירת בלארוס, ואלו מחייבים טיסה אליה. ואולם יתכן שתרצו לטוס כתיירים כדי לחוות אירופה בתולית ולא ממוסחרת. בכל מקרה מישראל טסות כל העת חברות שונות למינסק ותוכלו בנקל למצוא לכם טיסה נוחה אליה.

מינסק, בירתה של בלארוס, אינה אחד היעדים התיירותיים הפופולריים, אולם בכל זאת ניתן למצוא כמעט מדי יום כמה וכמה טיסות לעיר. על הטיסות - אנשי עסקים המבקשים לנצל הזדמנויות בעיר שבהדרגה מתנתקת מהשורשים הקומוניסטים ומתקרבת אל המערב; ילידי בלארוס השבים לטיול שורשים או מגיעים אליה כדי לפגוש בני משפחה שעדיין חיים בה; ותיירים שמעוניינים בעיקר במבט אל מקום שהזמן קפא בו ועדיין לא הפשיר לגמרי.
 

טיסה למינסק - חברות תעופה

כמעט כל הטיסות למינסק נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר, שנמצא במרחק של כ-40 ק"מ מזרחית לעיר עצמה. שדה תעופה זה, הנקרא גם Minsk-2, משרת למעלה משני מיליון איש בשנה, ובנוסף לו יש גם שדה תעופה קטן יותר הנקרא Minsk-1 והוא שוכן בדרום העיר ומשמש בעיקר לטיסות פנים.
טיסה למינסק ניתן למצוא בחברות תעופה רבות, וביניהן אל על, Austrian Airlines, אירופלוט (חברת תעופה רוסית שבעבר הייתה הגדולה ביותר בעולם, ובינתיים אמנם ירדה מגדולתה, אולם בשנים האחרונות עוברת תהליכי מודרניזציה משמעותיים), Ukraine Airlines, חברת התעופה הלאומית של בלארוס ששמה Belavia, חברת Transaero, לופטהנזה, KLM ואיירפראנס.
רוב הטיסות למינסק הן עם עצירת ביניים באיסנטבול, אמסטרדם, וינה, מוסקבה, קייב או בערים נוספות באירופה. טיסות ישירות לבירת בלארוס נמשכות כשלוש שעות וארבעים וחמש דקות, ואורכה של עצירת ביניים נע ברוב המקרים בין שעה לכ-6 שעות. הטיסות השונות ממריאות מנתב"ג לאורך כל שעות היממה, כך שכל מי שרוצה להגיע למינסק יכול לבחור את המועד הנוח ביותר עבורו.
 

טיסות זולות למינסק - תחבורה ציבורית 

התחבורה הציבורית במינסק יעילה מאוד ובפרט ראויה לציון הרכבת התחתית. אם בתל-אביב מתכננים ומדברים על רכבת תחתית מזה עשרות שנים ללא שום תוצאות בשטח, הרי שבבירת בלרוס החלו העבוד