header

טיסות למינסק

טיסות למינסק

טיסה למינסק

טיסה למינסק

החל מ $947 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/4/24 - 02/5/24
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
אישור מיידי
טיסה למינסק

טיסה למינסק

החל מ $947 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/4/24 - 02/5/24
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
אישור מיידי
טיסה למינסק

טיסה למינסק

החל מ $947 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/4/24 - 02/5/24
טיסה סדירה
AZERBAIJAN
אישור מיידי

טיסות למינסק עם צבר תיירות

מרבית הטסים מישראל למינסק אינם בהכרח תיירים, אלא לרוב ילידיה שחוזרים אליה לביקורי משפחה. גם עסקים עושים בבירת בלארוס, ואלו מחייבים טיסה אליה. ואולם יתכן שתרצו לטוס כתיירים כדי לחוות אירופה בתולית ולא ממוסחרת. בכל מקרה מישראל טסות כל העת חברות שונות למינסק ותוכלו בנקל למצוא לכם טיסה נוחה אליה.

מינסק, בירתה של בלארוס, אינה אחד היעדים התיירותיים הפופולריים, אולם בכל זאת ניתן למצוא כמעט מדי יום כמה וכמה טיסות לעיר. על הטיסות - אנשי עסקים המבקשים לנצל הזדמנויות בעיר שבהדרגה מתנתקת מהשורשים הקומוניסטים ומתקרבת אל המערב; ילידי בלארוס השבים לטיול שורשים או מגיעים אליה כדי לפגוש בני משפחה שעדיין חיים בה; ותיירים שמעוניינים בעיקר במבט אל מקום שהזמן קפא בו ועדיין לא הפשיר לגמרי.
 

טיסה למינסק - חברות תעופה

כמעט כל הטיסות למינסק נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר, שנמצא במרחק של כ-40 ק"מ מזרחית לעיר עצמה. שדה תעופה זה, הנקרא גם Minsk-2, משרת למעלה משני מיליון איש בשנה, ובנוסף לו יש גם שדה תעופה קטן יותר הנקרא Minsk-1 והוא שוכן בדרום העיר ומשמש בעיקר לטיסות פנים.
טיסה למינסק ניתן למצוא בחברות תעופה רבות, וביניהן אל על, Austrian Airlines, אירופלוט (חברת תעופה רוסית שבעבר הייתה הגדולה ביותר בעולם, ובינתיים אמנם ירדה מגדולתה, אולם בשנים האחרונות עוברת תהליכי מודרניזציה משמעותיים), Ukraine Airlines, חברת התעופה הלאומית של בלארוס ששמה Belavia, חברת Transaero, לופטהנזה, KLM ואיירפראנס.
רוב הטיסות למינסק הן עם עצירת ביניים באיסנטבול, אמסטרדם, וינה, מוסקבה, קייב או בערים נוספות באירופה. טיסות ישירות לבירת בלארוס נמשכות כשלוש שעות וארבעים וחמש דקות, ואורכה של עצירת ביניים נע ברוב המקרים בין שעה לכ-6 שעות. הטיסות השונות ממריאות מנתב"ג לאורך כל שעות היממה, כך שכל מי שרוצה להגיע למינסק יכול לבחור את המועד הנוח ביותר עבורו.
 

טיסות זולות למינסק - תחבורה ציבורית 

התחבורה הציבורית במינסק יעילה מאוד ובפרט ראויה לציון הרכבת התחתית. אם בתל-אביב מתכננים ומדברים על רכבת תחתית מזה עשרות שנים ללא שום תוצאות בשטח, הרי שבבירת בלרוס החלו העבודות ב-1977 ושבע שנים מאוחר יותר כבר נחנך הקו הראשון. מאז לא מפסיקה רשת הרכבות התחתיות להתפתח, ובנוסף ישנן חשמליות, אוטובוסים וטרוליבוסים, וכל אלה יחד מאפשרים גישה נוחה ומהירה לכל נקודה בעיר.
 

מזג האוויר

בכדי לדעת מתי הכי מומלץ לטוס למינסק, או איך להיערך לביקור בה, מומלץ להכיר יותר את האקלים בה - החורף במינסק קפוא, כשבין נובמבר למרץ הטמפרטורות נעות סביב האפס. בסתיו ובאביב נעים מאוד, וגם הקיץ לא חם מדי - טמפרטורת המקסימום ביולי-אוגוסט מגיעה לכ-23 מעלות בלבד. יחד עם זאת הקיץ הוא העונה עם כמות המשקעים הגדולה ביותר, כשבסך הכל לאורך כל השנה ישנם במינסק בין 15 ל-20 ימים גשומים בממוצע מדי חודש.
 

אטרקציות מרכזיות - מינסק בלרוס

מינסק היא כאמור לא יעד תיירותי נחשק, ולא בכדי. המבקרים בעיר פוקדים בעיקר את שכונת טרוצקויה, על בתי הקפה והגלריות המסוגננות שבה, את הטיילות הנעימות שעל גדות נהר הסוויסלאץ', את שוק קומארובקה ואת פארק גורקי. אופציה נוספת היא שיט רומנטי על הנהר, כשמצד שני יש לדעת שחיי הלילה בעיר אינם מלהיבים ובנוסף עלולים לכלול מלכודות לתיירים - זהירות! עוד כדאי לציין שבעיר חיים בין 25 ל-30 אלף יהודים, שהם כמחצית מכלל יהודי בלארוס.
 

דילים ברגע האחרון

מזג האוויר במינסק

Minsk

6°-11°
רביעי 4°-9°
חמישי 2°-9°
שישי 3°-8°