נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לוינה ברגע האחרון

טיסות זולות לוינה

טיסת זולה לוינה
05/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$254
טיסת סדירה לוינה
05/12/21 - 08/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$254
טיסת שכר לוינה
טיסה ישירה לוינה
06/12/21 - 08/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$256

טיסות סדירות לוינה

טיסה סדירה לוינה
05/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$253
טיסה סדירה לוינה
05/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$254
טיסה ישירה לוינה
06/12/21 - 08/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$256
טיסה ישירה לוינה
07/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$394
flag

וינה, בירת אוסטריה, היא לב ליבה של אירופה הקלאסית. בעיר השוכנת על גדות הדנובה פועלים עשרות מוזיאונים, לאורכה ולרוחבה פזורים כ-800 גנים ופארקים וכמעט בכל פינה יש בה מבנה בעל ארכיטקטורה מרהיבת עין מאחת התקופות בהיסטוריה הארוכה שבה קיימת העיר. אלו רק חלק מהסיבות לבקר בה.

וינה נוסדה כבר במאה החמישית לפנה"ס ולה עבר מפואר והיסטוריה עמוסת פרטים ויוקרה. העיר מזוהה עם כמה מגדולי המלחינים בתולדות המין האנושי, ובהם מוצארט, בטהובן, שוברט והיידן. זיגמונד פרויד חקר בה את נפש האדם. לצד המכובדות הקלאסית מנסה בירת אוסטריה והעיר הגדולה בה גם להתחדש ולמשוך אליה קהל צעיר - ועושה רושם שהיא מצליחה בכך: ב-2013 נרשמו בה 13.5 מיליון לינות, נתון שהוביל אותה למקום השביעי בדירוג ערי אירופה.


טיסות זולות לוינה - אטרקציות מומלצות


רובע 1 (וינה מחולקת ל-23 רובעים) - מרכז העיר ההיסטורי של וינה גדוש במבנים שהם מופת לאדריכלות גותית, בארוקית ועוד. בין השאר נמצאים ברובע זה קתדרלת סן סטפן, בית האופרה וארמון הופבורג, שמתקיימים בו גם סיורים מיוחדים לילדים.
ארמון שנבורן (שברובע ה-13) וארמון בלוודר (שברובע השלישי) - שניים מהארמונות היותר מרשימים של אירופה, שמציעים סיורים מודרכים וחוויה מעוררת התפעלות.
ה-ווטיפקירכה וקתדרלת סטפנוס הקדוש - וינה גדושה גם בכנסיות וקתדרלות רבות רושם, ואלו שוכנות בשניים מהמבנים היותר יפים וראויים לביקור.
פארק פראטר (שברובע 2) - הפארק הגדול של וינה ובו בין השאר לונה פארק שהוא אולי מעט מיושן אך עדיין מזרים אדרנלין אצל ילדים ומבוגרים גם יחד.
"אי הדנובה" - לאחר שהדנובה הציפה חלקים מוינה כמה וכמה פעמים החליטו קברניטי העיר על כריית תעלה שתווסת חלק מזרימת הנהר. בין האפיק המקורי לאפיק המלאכותי נוצר אי קטן ומרובה אפשרויות בילוי: טיולי אופניים, שיזוף נינוח, חיי לילה שוקקים וגם חופי נטוריסטים. מדי קיץ מתקיים באי הדנובה פסטיבל מוזיקה -Donauinselfest - הפופולרי במיוחד.
עוד מקום אליו מגיעים רבים מבין העולים על טיסות לוינה הוא בית הונדרטוואסר - בניין מגורים שהאמן היהודי פרידנסרייך הונדרטוואסר הפך ליצירת אמנות. בסמוך לו שוכן מוזיאון המציג עבודות רבות של האמן, שנחשב לאחד מגדולי אמני אוסטריה במאה העשרים.
מוזיאונים בולטים אחרים בבירת אוסטריה הם המוזיאון לאמנות שימושית, הקתדרלה של הבישופות, המוזיאון לאמנויות יפות, מוזיאון מוצארט, בית שוברט, המוזיאון היהודי, מוזיאון האופנה ומוזיאון הדובים. בנוסף יש בעיר רובע מוזיאונים, שמהווה את אחד המתחמים הגדולים באירופה בכל הקשור לאמנות מודרנית, וישנם גם מוזיאונים ייחודיים דוגמת זה המוקדש לתולדות העינויים בימי הביניים.
 

בסיס למגוון רחב של טיולים בוינה


במקרים רבים טיסות לוינה הן דרך נוחה לבקר במדינות השכנות: בירת אוסטריה קרובה מאוד להונגריה, סלובקיה וצ'כיה, ובהחלט ניתן לשלב טיול בעיר הקלאסית עם גיחה לאחת המדינות הקומוניסטיות לשעבר אשר מחדשות בימים אלה את פניהן.
כמובן שגם אל היעדים התיירותיים המובילים באוסטריה עצמה מגיעים דרך וינה, כשביניהם ניתן לציין את אזורי טירול וזלצבורג שבמערב המדינה, על שלל אתרי הסקי האטרקטיביים בחורף ואינספור מסלולי הטיול באלפים האוסטריים המשובבים את הנפש בקיץ.
 

טיסה לוינה - מזג אוויר


בחורף וינה קרה ולעיתים גם מושלגת, ובחודשי הקיץ היא חמה עד מאוד עם טמפרטורות מקסימום שנעות סביב השלושים מעלות. התקופה שבין מאי לאוגוסט היא הגשומה ביותר, ואילו בסתיו (ספטמבר ואוקטובר) וכן באפריל שורר בבירת אוסטריה מזג אוויר אידיאלי.
טיסות לוינה ממריאות מנתב"ג לאורך כל עונות השנה בתדירות גבוהה למדי. הדרך לטיסה במועד האופטימלי ובמחיר המינימלי עוברת בצבר, שמציעה מנוע חיפוש מתקדם ואנשי מקצוע שישמחו לסייע לכם.
 

וינה על המפה

מזג אוויר בוינה
currentdayrain.png
חמישי °
Not Found