header

טיסות לבואנוס איירס

טיסות לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

החל מ $1,285 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 25/5/24 - 30/5/24
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

החל מ $1,285 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 25/5/24 - 30/5/24
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

החל מ $1,366 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 02/6/24 - 10/6/24
טיסה סדירה
AIR EUROPA
אישור מיידי

טיסות לבואנוס איירס עם צבר תיירות

בואנוס איירס היא מוקד משיכה לתיירים מישראל ומהעולם כולו, ונחשבת ליפה מבין ערי דרום אמריקה. היא מתאימה לחופשה ונופש, אתרי התיירות בה רבים, והאטרקציות ייחודיות. כרטיסי הטיסה לבואנוס איירס הם מצרך מבוקש במיוחד בעבור תרמילאים, שמעוניינים להתחיל טיול חוצה יבשות ומרגש בעיר הדינמית והמרכזית.
 
לבואנוס איירס - בירת ארגנטינה והעיר הגדולה בה - מספק האוקיינוס האטלנטי חופים יפים, מסלולו של נהר ריו דה לה פלטה שנשפך לאוקיינוס עובר בה, וכן פועל בה נמל, מהגדולים בעולם. לחובבי הריקודים, האוכל האיכותי, השמש והספורט העיר היא חגיגה של ממש, ולאחרים היא מספקת מוקד נוח ליציאה לטיול בדרום אמריקה כולה.
 
ישראלים רבים נמשכים אליה - כזירה פורייה לעסקים באמריקה ואף לעסקים בינלאומיים; כמקום לתרמילאים צעירים המעוניינים במסעות והרפתקאות ברחבי דרום אמריקה; לטיולי שורשים וביקורי קרובים; וכמובן לנופש וטיול ברחבי ארגנטינה המשגעת.
 

טיסות לבואנוס איירס - מידע כללי

 

טיסות לבואנוס איירס ייקחו אתכם לאחד משני נמלי תעופה - הנמל הבינלאומי "מיניסטרו פיסטריני" שבאסייסה, שהוא השדה הראשי של ארגנטינה והנמל היחיד באמריקה הלטינית שמוציא טיסות לחמש היבשות - אסיה, אפריקה, אמריקה, אירופה ואוקיאניה, ושאליו מגיעות טיסות מישראל לארגנטינה. הנמל השני והקטן יותר, "אארופארקה חורחה ניוברי", משמש במרבית המקרים לטיסות פנים. תגיעו אליו אם טיסתכם לבואנוס איירס יצאה מאחת מהמדינות השכנות לה.
 
דרום אמריקה בכלל, ובעיקר ארגנטינה הצבעונית והמרתקת, מושכות רבים, למרות זמן הטיסה המתמשך (כ-13 שעות נטו, ואולם הדבר תלוי במסלול הטיסה). הביקוש הרב לטיסות לבואנוס איירס גרם לירידת מחיריהן ולגידול בהיצע, וכיום ניתן למצוא בנקל טיסות זולות יחסית במועדים רבים, וכמעט בכל עונות השנה.
 
הטיסות אל בואנוס איירס כוללת במרבית המקרים עצירה (ואף שתיים לפעמים) באירופה (באיסטנבול, בברצלונה, ברומא, בפריז, באמסטרדם, בלונדון ועוד - תלוי בחברת התעופה). יש גם עצירות ביניים בארה"ב, וכן יתכן שתגיעו אל בואנוס איירס ישירות מארה"ב אם אתם ממשיכים אליה לאחר טיול באחת ממדינותיה.

חברות רבות טסות אליה, אבל אם חשוב לכם לטוס מישראל לבואנוס איירס דווקא עם "אל על", חברת התעופה הישראלית, הרי שזו מציעה טיסות לבירת ארגנטינה שעצירת הביניים שלהן היא לרוב במדריד ולעיתים גם ביעדים שונים ברחבי ארה"ב. בכל מקרה את עצירת הביניים אפשר ואף כדאי לנצל לצורך ביקור בן מספר ימים בעיר שאליה הגעתם, דבר שיפצל את הטיסה הארוכה ויספק גם אפשרות לגלות את קסמה של עיר אחרת וכן לנוח ולא להמצא בדרכים במשך שעות רבות מדי.
 

טיסה לבואנוס איירס - מזג אוויר ובילויים

 

מזג האוויר בבאונוס איירס אידאלי לאורך רוב השנה. היא ענקית והאטרקציות התיירותיות שלה מהנות ומגוונות, שכן לפעמים היא דומה לפריז בשל הבנייה האירופאית שלה ולעתים היא מספקת תחושה של עיירה קטנה וחביבה.
 
מספר אתרים תיירותיים בולטים יש בה, ביניהם: שכונת לה בוקה - שכונה מיוחדת הצמודה לנמל, שבתיה נצבעו בשאריות הצבע של האניות שבהן עבדו התושבים. התוצאה היא שכונה צבעונית מרהיבה ומלהיבה שנמצאת בסמוך לאצטדיון הכדורגל המפורסם של קבוצת בוקה גוניורוס; הבית הוורוד - הבית הלבן של הארגנטינאים; פארק פלארמו ובו 65 דונמים של עצים מכל העולם, גני וורדים ומקומיים שמתפנקים בשמש; אזור ריקולטה שבו בית קברות ענק ומפורסם הבנוי כעיר. אחוזות הקבר המשפחתיות נראות כבתים של ממש ולצידם רחובות וספסלים, מדשאות ועצים. אל תחמיצו את קבר אוויטה פרון, המקושט בשושנים אדומות שהרבה תיירים מגיעים אליו; חיי הלילה הייחודיים של בואנוס איירס, סואנים ומלהיבים. חלקם, אגב, מתחילים רק מאמצע הלילה ונמשכים עד לשעות הבוקר המוקדמות.

דילים ברגע האחרון

מזג האוויר בבואנוס איירס

בואנוס איירס

12°-15°
חמישי 10°-13°
שישי 8°-11°
שבת 6°-11°