נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

לימסול ברגע האחרון

חבילות נופש ללימסול

חבילת נופש ללימסול
דיל ללימסול
חופשה בלימסול
חבילת נופש ללימסול
קפריסין

צבר מציעה לכם חבילות ללימאסול בקיץ וגם בחורף.
לימאסול היא העיר השנייה בגודלה בקפריסין (אחרי ניקוסיה) והיא אחד ממוקדי התיירות של האי. העיר משלבת בין חופים שקטים ויפים, חיי לילה סוערים, היסטוריה ותרבות.


בסמוך ללימאסול הנמצאת בצדו הדרום-מערבי של האי קפריסין יש למעלה מעשרה ק"מ של חופים. תוכלו להישאר בקרבת מרכז העיר אם תרצו לבקר בחופים הומים יותר, בעוד שאם תתרחקו, תוכלו למצוא חופים שקטים יותר. בחלק מהחופים יציעו לכם פעילויות ספורט ימי כסקי מים, השכרת סירות מנוע, גלישה, צלילה וכדו'. על החוף תמצאו מגרשים לכדורעף וכדורגל חופים.
 

נופש בלימוסול - המלצות ואטרקציות


העיר לימאסול אינה גדולה ותוכלו לטייל ברחובותיה בשעות היום ובערב. בעיר יש מועדונים ופאבים רבים ומספרם אף גדל בעונת התיירות שאז נפתחים עוד מקומות בילוי לזמן עונת הקיץ בלבד. לימאסול מצטיינת בכך שהיא מציעה אטרקציות רבות מעבר לחופיה הנהדרים ולמסיבות. באזור יש מספר אתרי עתיקות הנמצאים במרחק נסיעה קצרה מהעיר. קוריום הוא תיאטרון רומי בן למעלה מ- 2000 שנים. הוא נשמר במצב טוב והוא יעד לטיולים גם בלילה. בעונת הקיץ מתקיימים בו לעיתים מופעי תיאטרון ומוזיקה. בטירת קולוסי תוכלו ליהנות מעתיקות ומתצפית לנוף המרשים שבסביבה.


במרחק נסיעה קצר מלימאסול נמצאים הרי טרודוס. בחודשי הקיץ הם יעד תיירותי פופולארי בגלל שבאזור יש מסלולים רבים להליכה ורכיבה על אופניים. ההרים שומרים על הפופולאריות שלהם גם בעונת החורף מאחר שבמקום פועל אתר סקי.


באזור לימאסול יש מספר אתרי עתיקות בהם מקדש אפולו באזור קוריום ואמתאוס. עוד בלימאסול, חגיגת פסטיבל השיטפונות המציין את המבול המקראי. הפסטיבל נחגג בכל רחבי האי, אך בעיקר בערי נמל כי תושבי קפריסין מקשרים מים עם מזל.


לימאסול מציעה אטרקציות ואירוח שיתאימו לכולם: צעירים, משפחות וזוגות. תוכלו לבקר בחופים הנהדרים או לבקר באתרים ארכיאולוגיים. תוכלו לצאת לסיורים רגליים או לנסות את היינות המקומיים. בערב תוכלו לצאת לאחד מעשרות מקומות הבילוי הפתוחים באי.

לימסול על המפה

Not Found