נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות נישואים אזרחיים בפראג

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות

חבילות חתונה בקפריסין

חבילות לרנקה
20/12/18 - 23/12/18
AMORGOS BOUTIQUE HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

$719
חבילות לרנקה
13/12/18 - 16/12/18
E HOTEL SPA AND RESORT

3  לילות  ארוחת בוקר

$728
חבילות לרנקה
13/12/18 - 16/12/18
GOLDEN BAY

3  לילות  ארוחת בוקר

$776
חבילות לרנקה
10/1/19 - 13/1/19
FLAMINGO BEACH HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

$661

אתם רוצים להינשא, אבל בישראל לא תצליחו לערוך חתונה כדת וכדין בגלל סיבות שמונעות מכם לקבל אישור לנישואין בארץ – יש לנו פתרון עבורכם שיחסוך מכם הרבה סידורים וכאבי ראש – חבילת נישואים לעריכת טקס נישואין אזרחי בחו"ל שיוכר על ידי הרשויות בישראל.

אין הפרדת דת ממדינה

בהעדר הפרדה בין דת למדינה, אי אפשר לערוך נישואים אזרחיים. בישראל, רק כאשר הגבר והאישה הם בני אותה דת ואושרו לנישואין על ידי הרשות הדתית של אותה אמונה דתית – הם יכולים להינשא כדת וכדין בישראל.
המשמעות היא שרק טקסי נישואין אורתודוקסיים שנערכו על ידי אנשי דת מורשים על ידי הממסד הדתי, הם אלה שיובילו לרישום של בני הזוג במרשם האוכלוסין הישראלי, כנשואים. לכן:
-          בני זוג ישראלים יהודים שבוחרים לערוך בארץ טקס נישואין אחר ללא מעורבות של רבנים אורתודוקסיים מורשים, לרבות רבנים רפורמים וקונסרבטיביים, בעצם עוברים עבירה פלילית לפי סעיף 182 בחוק העונשין של המדינה.
-          בני זוג לא יהודים או בני זוג מאותו מין שרוצים להינשא חייבים לחיות כבני זוג ידועים בציבור או לערוך חתונה אזרחית בחו"ל.

אפשר להתחתן בחו"ל

אנשים בארץ שלא עונים על ההגדרה הדתית של אמונה דתית כלשהי, אנשים שלא יכולים להוכיח את המורשת הדתית שלהם, אנשים שההשתייכות שלהם לדת היהודית מוטלת בספק, או אנשים שהוכרזו כטאבו מבחינה דתית – לא יכולים להינשא בישראל. אזרחים ישראליים אלה יכולים לבחור לערוך חתונה בפראג, למשל, או בכול מקום אחר מחוץ לגבולות הארץ ואז הנישואין שלהם יוכרו גם על ידי הרשויות בארץ. 
זוג ישראלי או זוג שאחד מהם ישראלי והשני אזרח זר, יכולים לערוך חתונה בחו"ל ולהינשא בנישואין אזרחיים ולאחר מכן להירשם כזוג נשוי בישראל.
כאן באות לעזרתכם חבילות נישואין שמאפשרות לכם להזמין בהזמנה אחת את כל הנדרש כדי לבצע את החתונה האזרחית בחו"ל.

חבילה זו כוללת בין השאר:

טיסה הלוך ושוב, מלון (לינה וארוחת בוקר), העברות מנמל התעופה למלון וחזרה, תשלום אגרת רישום הנישואין, מלווה מקומי ומתורגמן במהלך הטקס, תרגום המסמכים, אפוסטיל של המדינה על תעודת הנישואין ועוד.
כשאתם עומדים לרכוש חבילת נישואין, למשל כדי לערוך חתונה בקפריסין, עליכם להצטייד במספר מסמכים מקוריים עם אפוסטיל של משרד החוץ, לפחות 21 יום לפני הנסיעה.
מסמכים אותם תידרשו להציג בעת הרישום בעירייה בחו"ל כוללים בין השאר: תמצית רישום ממשרד הפנים ותעודות לידה, תעודת גירושין או תעודת פטירה במקרה של בן/ת זוג גרוש/ה או אלמן/ה.

חבילת נישואין תעזור לכם לעבור הכול בקלות ולחזור לארץ כזוג נשוי לכול דבר. מזל טוב!