נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאוסלו

טיסה לאוסלו
18/12/21 - 19/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$305
טיסה זולה לאוסלו
17/12/21 - 19/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$305
טיסה סדירה לאוסלו
10/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$259
דיל לאוסלו
10/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$259
flag

 ישראלים מזהים את אוסלו עם מפגשים פוליטיים, פרסי נובל והסכמי שלום, ובהתאמה מתייחסים אליה כאל מקום מעונב ורציני. ואמנם יש בה, בבירת נורבגיה, שמץ של רצינות ויותר משמץ של יוקרה, אבל עדיין מדובר על עיר שבנוסף על היותה מתאימה לעסקים בינלאומיים מספקת אופציה לחופשה מלהיבה ומהנה.
 
נורבגיה ידועה כמדינה מודרנית, מתקדמת ומתועשת שמובילה מדיניות רווחה מפותחת. עם זאת, אוסלו בירתה היא עיר יקרה שבה מתגוררים כ-700,000 תושבים, זאת אומרת - מעט תושבים יחסית למקובל בבירות אירופה. יוקר המחיה בה לא הופך אותה לעיר רצינית מדי, ויש בהחלט מכלול סיבות שעשויות להצדיק עלייה על טיסות לאוסלו ובילוי חופשה בה.
 
טיסות לאוסלו מישראל נוחתות באוסלו גרדרמואן, שהוא שדה התעופה הגדול בנורבגיה והשני בגודלו מבין שדות התעופה של מדינות סקנדינביה - דנמרק, פינלנד, איסלנד ונורבגיה. מהשדה, השוכן במרחק של כ-35 קילומטרים מזרחית לאוסלו, ניתן להגיע לעיר בקלות באמצעות רכבת.
 

טיסה לאוסלו - מזג אוויר


הטמפרטורות בקיץ הנורווגי נוחות, הן נעות בין 20-23 מעלות ביום לבין 11-15 מעלות בלילה. לא כל הישראלים יראו בהן קיץ, אך מזג האוויר יכול בהחלט להתאים לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים או עם רכב שכור בעיר ומחוצה לה. מה שמוסיף יתרון גדול לביקור באוסלו בקיץ הוא העובדה שבשל היותה כה צפונית בחודשים יוני ויולי זורחת השמש במשך כמעט 18 שעות ביממה, דבר שמאריך בהתאם גם את אפשרויות הבילוי והטיול באזור.
אם סקי וכל מה שקשור לספורט חורף ולאקשן לבן עושה לכם את זה, הרי שהזמן הנכון בעבורכם להגיע לאוסלו יהיה בחורף, או ליתר דיוק בסביבות מרץ, וזאת כיוון שכמה מתחרויות הסקי הגדולות בעולם מתקיימות בעיר במועד זה. הסקי הוא אחד מענפי הספורט המפותחים באוסלו בפרט ובנורבגיה בכלל, פשוט מפני שבחודשי החורף העיר נעטפת בשלג רב ומקומות רבים בה מיועדים לגלישה. באוסלו פועל מסלול סקי הקרוי קרוס קאנטרי סקי. המסלול מתפתל לצד היערות, ומאפשר לגולשים להיעצר כל מספר קילומטרים באחת מבקתות העץ שפזורות לאורכו. המסלול מספק הנאה לאוהבי הספורט האתגרי וכמובן אירוח מהנה ומרגיע בבקתות.
 

טיסות זולות לאוסלו - אטרקציות מומלצות


בשטחה של העיר אוסלו 343 אגמים, שהגדול מביניהם הוא מרידאלסוונט. העובדה הזו כמעט בלתי ניתנת לתפישה ב