header

טיסות לאוסלו

טיסות זולות לאוסלו

טיסה לאוסלו

טיסה לאוסלו

החל מ $641 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 25/7/24 - 29/7/24
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לאוסלו

טיסה לאוסלו

החל מ $811 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 30/7/24 - 04/8/24
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה לאוסלו

טיסה לאוסלו

החל מ $668 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/7/24 - 05/8/24
טיסה סדירה
BRUSSELS AIRLINES
אישור מיידי

טיסות לאוסלו עם צבר תיירות

ישראלים מזהים את אוסלו עם מפגשים פוליטיים, פרסי נובל והסכמי שלום, ובהתאמה מתייחסים אליה כאל מקום מעונב ורציני. ואמנם יש בה, בבירת נורבגיה, שמץ של רצינות ויותר משמץ של יוקרה, אבל עדיין מדובר על עיר שבנוסף על היותה מתאימה לעסקים בינלאומיים מספקת אופציה לחופשה מלהיבה ומהנה.
 
נורבגיה ידועה כמדינה מודרנית, מתקדמת ומתועשת שמובילה מדיניות רווחה מפותחת. עם זאת, אוסלו בירתה היא עיר יקרה שבה מתגוררים כ-700,000 תושבים, זאת אומרת - מעט תושבים יחסית למקובל בבירות אירופה. יוקר המחיה בה לא הופך אותה לעיר רצינית מדי, ויש בהחלט מכלול סיבות שעשויות להצדיק עלייה על טיסות לאוסלו ובילוי חופשה בה.
 
טיסות לאוסלו מישראל נוחתות באוסלו גרדרמואן, שהוא שדה התעופה הגדול בנורבגיה והשני בגודלו מבין שדות התעופה של מדינות סקנדינביה - דנמרק, פינלנד, איסלנד ונורבגיה. מהשדה, השוכן במרחק של כ-35 קילומטרים מזרחית לאוסלו, ניתן להגיע לעיר בקלות באמצעות רכבת.
 

טיסה לאוסלו - מזג אוויר

 

הטמפרטורות בקיץ הנורווגי נוחות, הן נעות בין 20-23 מעלות ביום לבין 11-15 מעלות בלילה. לא כל הישראלים יראו בהן קיץ, אך מזג האוויר יכול בהחלט להתאים לטיולים רגליים, רכיבה על אופניים או עם רכב שכור בעיר ומחוצה לה. מה שמוסיף יתרון גדול לביקור באוסלו בקיץ הוא העובדה שבשל היותה כה צפונית בחודשים יוני ויולי זורחת השמש במשך כמעט 18 שעות ביממה, דבר שמאריך בהתאם גם את אפשרויות הבילוי והטיול באזור.
אם סקי וכל מה שקשור לספורט חורף ולאקשן לבן עושה לכם את זה, הרי שהזמן הנכון בעבורכם להגיע לאוסלו יהיה בחורף, או ליתר דיוק בסביבות מרץ, וזאת כיוון שכמה מתחרויות הסקי הגדולות בעולם מתקיימות בעיר במועד זה. הסקי הוא אחד מענפי הספורט המפותחים באוסלו בפרט ובנורבגיה בכלל, פשוט מפני שבחודשי החורף העיר נעטפת בשלג רב ומקומות רבים בה מיועדים לגלישה. באוסלו פועל מסלול סקי הקרוי קרוס קאנטרי סקי. המסלול מתפתל לצד היערות, ומאפשר לגולשים להיעצר כל מספר קילומטרים באחת מבקתות העץ שפזורות לאורכו. המסלול מספק הנאה לאוהבי הספורט האתגרי וכמובן אירוח מהנה ומרגיע בבקתות.
 

טיסות זולות לאוסלו - אטרקציות מומלצות

 

בשטחה של העיר אוסלו 343 אגמים, שהגדול מביניהם הוא מרידאלסוונט. העובדה הזו כמעט בלתי ניתנת לתפישה בראש הישראלי, וכמובן שכשהדברים ניצבים מול העיניים, והכל עשיר כל כך במים ובנופי אגמים ופיורדים משגעים החגיגה בעבורנו, התיירים הישראלים, עצומה. מאחר שאוסלו "עירונית" רק בחלק קטן משטחה - רק 115 קמ"ר מתוך יותר מ-450 קמ"ר שעליהם משתרעת אוסלו הם שטחים בנויים - כשחלקים גדולים ממנה מוקפים ביערות, בשטחים פתוחים ובפארקים רבים וזרועים בריבוא אגמים. למעשה היערות ואזורי המים מהווים כשני שלישים משטחה של העירה עירונית). הדבר הופך את הטבע ואת מבחר גירוייו ויופיו הנדיר למאוד נגישים בעבור התיירים שמגיעים לעיר הבירה.
אתרי התיירות המרכזיים באוסלו נמצאים במרחק הליכה זה מזה והמומלצים בהם: טירת אקרשוס שנבנתה במאה ה-14 היא אטרקציה פופולרית בעבור משפחות וילדים; פארק ויגלנד, בו פזורים 200 פסלים יפים של גוסטב ויגלנד המפורסם, ושלידו נמצא ארמון המלך; מרכז נובל לשלום, בו תוכלו לחזות בתיעוד של הזוכים בפרס היוקרתי; הנקודה הגבוהה ביותר באוסלו - קירקברגט שגובהה 629 מטרים ושממנה ניתן לצפות על כל העיר; שכונת גראנרלוקה הססגונית; מוזיאון קון טיקי; המוזיאון הנורבגי להיסטוריה תרבותית; בית האופרה; חוף הנטוריסטים האקסקלוסיבי שפעיל בתקופת הקיץ ושמגיעים אליו תיירים מכל רחבי העולם; מוזיאון מונק; פארק פרוגנר; טירת אקרשהוס; ומוזיאון הספנות הוויקינגי.
 

מגדל הולמנקולן

אם בחרתם להגיע לעיר בחורף אל תחמיצו את מקפצת הסקי הענקית שנבנתה ב-1982 והפכה מזמן לזירה מושכת לתחרויות רבות. בשל גובה המקפצה גם מאפשרת תצפית יפה. באתר פועל גם סקימולטור, שמאפשר לגולשים חובבים זירת אימון ואפשרות לחוות קפיצות סקי. בתוך המקפצה - מוזיאון סקי מקסים שהביקור בו מומלץ.

דילים ברגע האחרון

מזג האוויר באוסלו

Oslo

15°-17°
שישי 15°-24°
שבת 13°-26°
ראשון 14°-27°