נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקנקון

דיל לקנקון
08/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$874
טיסה זולה לקנקון
08/12/21 - 22/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$898
טיסה לקנקון
14/12/21 - 27/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$812
טיסה סדירה לקנקון
08/12/21 - 12/12/21

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר

$874
flag

קנקון, במתכונתה הנוכחית, היא אחת הערים הצעירות בעולם: רק ב-1970 החלה ממשלת מקסיקו לפתח את המקום, שהפך עד מהרה לאחת האטרקציות התיירותיות הבולטות של יבשת אמריקה. טיסות לעיר השוכנת לחופי הים הקריבי ומפרץ מקסיקו אורכות שעות רבות וכרוכות בעצירת ביניים אחת לפחות - אולם כל מי שכבר נהנה מחופשה מפנקת בקנקון ובסביבתה יעיד כי המאמץ בהחלט משתלם.

איפה לעצור בדרך לקנקון?

כאמור, כל הטיסות לקנקון הן עם עצירת ביניים אחת או שתיים.
אופציה אחת היא לטוס עם אל על לניו יורק, לוס אנג'לס או טורונטו, ומיעדים אלה להמריא אל העיר שבשפיץ המזרחי של קנקון, עם חברה אמריקאית כזו או אחרת, בין אם לאחר עצירת ביניים קצרה ובין אם לאחר שהות בת מספר ימים באותה עיר.
חברות תעופה אירופאיות אחרות המציעות טיסות עם עצירות ביניים לקנקון הן אייר פראנס, שנוחתת בפאריז, איבריה, שתחילה עוצרת במדריד או ברצלונה ואז במיאמי או במקסיקו סיטי, לופטהנזה, שעוצרת במינכן או בפרנקפורט ולאחר מכן באחת מערי ארה"ב, ובריטיש איירוייס, שהטיסות שלה, באופן טבעי, נוחתות בלונדון ואז שוב במיאמי, דאלאס או פילדלפיה, ומהן ממריאות הלאה אל היעד הנכסף - אל קנקון.  אופציה נוספת של טיסות לקנקון היא עם אחת משלוש חברות התעופה הגדולות ביותר בעולם כיום: אמריקן איירליינס, דלתא איירליינס ויונייטד איירליינס. בחלק מהטיסות עם חברות אלו ישנה עצירת ביניים אחת ובחלק מהן שתיים, ובכל מקרה הנחיתות הן בערים הגדולות של ארה"ב.  זמן ההגעה הכולל מנתב"ג אל שדה התעופה הבינלאומי קנקון הוא לפחות 17 שעות, וכשעצירות הביניים הן ממושכות תידרשו ליממה וחצי ואף למעלה מכך כדי להגיע לחופים המשובחים של הים הקריבי, כך שמומלץ לבחון היטב את כל האפשרויות של הטיסות העומדות בפניכם.

איך מגיעים בקלות משדה התעופה לקנקון ואיפה כדאי לבלות את החופשה?

שדה התעופה ההומה של קנקון, שב-2014 עברו בו קרוב ל-17.5 מיליון נוסעים, מרוחק כ-8 ק"מ מאזור המלונות שעל חופי הים. ישנם אוטובוסים זולים למדי ושפועלים בתדירות סבירה, המקשרים את שדה התעופה עם אזור זה, ומי שהטיסות הממושכות עייפו אותו יוכל לבחור במונית שתוביל אותו בנוחות ובמהירות ליעד.  העיר עצמה אינה מעניינת במיוחד, שכן היא כאמור הוקמה לפני פחות מחצי מאה ונבנתה במיוחד על מנת לשמש אתר תיירות.

חופי הים הארוכים, לעומת זאת, הם מרהיבי עין וניתן