נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות וחבילות ברגע האחרון

טיסות מומלצות ברגע האחרון

טיסה ללרנקה
30/3/17 - 02/4/17

טיסות - שכר

$149
טיסה לפראג
19/4/17 - 30/4/17

טיסות - שכר

$309
טיסה לבוקרשט
02/4/17 - 06/4/17

טיסות - שכר

$362
טיסה לבודפשט
30/3/17 - 03/4/17

טיסות - שכר

205

חבילות נופש מומלצות ברגע האחרון

חבילה לפאפוס
08/4/17 - 11/4/17
VERONICA

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$364
חבילת נופש לפראג
13/4/17 - 20/4/17
MY HOTEL APOLLON

7  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

$685
חבילה לברלין
09/4/17 - 11/4/17
IBIS OSTBAHNHOF

2  לילות  לינה בלבד

כולל העברות

$753
חבילה לרומא
05/4/17 - 07/4/17
VINTAGE HOTEL

2  לילות  ארוחת בוקר

$583

צבר מציעה לכם טיסות מוזלות ברגע האחרון. מבצעים אלה מתאימים לספונטניים ולמהירי ההחלטה שביניכם, הזמינו עכשיו טיסה או חבילה ברגע האחרון עם צבר!


יעדי הטיסות משתנים ויכולים לכלול יעדים לכל העולם: יוון או תורכיה, צרפת או רוסיה, ארה"ב או תאילנד. טיסות הרגע האחרון מועלות לאתר מספר ימים לפני היציאה, ולעיתים באותו היום! חברות התעופה מעוניינות למכור כמובן את כל המושבים בטיסותיהם. במידה ולא הצליחו למלא את תפוסת המטוס, הן מציעות מחירים מוזלים ומיוחדים בימים האחרונים לפני הטיסה, כדי לטוס בתפוסה מלאה. בטיסות אלה לרוב יש מעט מאוד מקומות המוצעים במחירים המוזלים. לכן, אתם חייבים להיות מהירי החלטה ולא לפספס את ההזדמנות שלכם. חברות התעופה מעוניינות למכור כמובן את כל המושבים בטיסותיהם. לכן הן מציעות מחירים מוזלים ומיוחדים בימים האחרונים לפני הטיסה, כדי לטוס בתפוסה מלאה.


אתם יכולים להזמין גם חבילות ברגע האחרון הכוללות טיסות ושהייה במלון. חלק מהישראלים כבר "התמכרו" לחבילות ברגע האחרון. הם לוקחים ימי חופש, אורזים מזוודה ומחכים לטיסות שיתעדכנו בתאריכים שבהם הם מעוניינים לצאת לדרך. במידה ואתם מזמינים טיסות בלבד, את המלונות אתם יכולים להזמין עם אתר צבר לפני היציאה מהארץ, וגם לאחר הגעתכם לחו"ל!


היתרון המרכזי של טיסות ברגע האחרון ושל חבילות ברגע האחרון הוא המחיר הנוח. עם זאת, יש לזכור כי לא מובטח שיהיו טיסות ברגע האחרון או חבילות ברגע האחרון ליעדים שבהם אתם מעוניינים מראש, ולכן יש בכך סיכון. בחופשות ובחגים, כאשר מאות אלפי ישראלים יוצאים לחופשה לחו"ל, הטיסות מתמלאות שבועות מראש ליעדים הפופולאריים והחבילות ליעדים המובילים נמכרות הרבה זמן מראש, ולכן טווח היעדים מצטמצם. בתקופות אלה כדאי לכם לשקול להגיע גם ליעדים שמעולם לא העליתם על דעתכם. מהר מאוד תגלו שכל יעד הוא מקום מעניין ויכול להציע מגוון חוויות מרתקות. מעבר לכך, המחיר הזול של הטיסה או החבילה לעיתים יאפשר לכם להתאכסן במלונות או בדירות נופש יוקרתיות או לשמור את כספכם לבילויים וקניות.


אמסטרדם, ברלין, ניו יורק או טורונטו, בנגקוק או דלהי, רודוס או מלטה. צבר מציעה טיסות ברגע האחרון וחבילות ברגע האחרון למגוון יעדים ברחבי העולם. הקדימו להזמין לפני שיאזלו המקומות. טיסות צבר ברגע האחרון יוצאות לדרך...