נגישות
Diesenhaus

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות להופעות בחו"ל

חבילות לונדון
02/7/17 - 06/7/17
ALEXANDRA

4  לילות  ארוחת בוקר

£925
חבילות ברצלונה
15/6/17 - 18/6/17
ABBOT

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

743
חבילות ברצלונה
13/7/17 - 16/7/17
VILADOMAT HOTEL

3  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

695
חבילות לונדון
02/7/17 - 06/7/17
MELIA WHITE HOUSE

4  לילות  ארוחת בוקר

מלון דירוג 4 כוכבים

£1121

חבילות להופעות בחו"ל

חבילות ברצלונה
17/7/17 - 19/7/17
VILADOMAT HOTEL

2  לילות  ארוחת בוקר

כולל העברות

848
חבילות לונדון
22/6/17 - 25/6/17
ALEXANDRA

3  לילות  ארוחת בוקר

£839
חבילות רומא
20/7/17 - 23/7/17
REGENT HOTEL

2  לילות  ארוחת בוקר

566
חבילות לונדון
27/7/17 - 30/7/17
ALEXANDRA

3  לילות  ארוחת בוקר

£877

חבילות להופעות באירופה

הופעות בחו"ל – נותנות למוסיקה לדבר

לראות את הלהקה האהובה עליכם באווירה של הופעה חיה יכול להיות דבר מרגש ומלהיב. הבעיה היא שכשמדובר בהופעות בחו"ל העלות יכולה להיות יקרה מדי, כי מדובר לא רק ברכישת כרטיס לא זול להופעה עצמה, אלא גם במימון הוצאות המחיה שלכם בחו"ל (כרטיסי טיסה, בית מלון, מסעדות, תחבורה...).

אם אתם מתלבטים אם לרכוש כרטיסים להופעות בחו"ל של להקה שאתם מתים לראות, יש שיקולים נוספים שישכנעו אתכם כי השתתפות בקונצרט מעניקה לכם יתרונות רבים.

-          מצב הרוח שלכם ישתפר פלאים

כל אחד יכול ליהנות מדחיפה קלה לנשמה שלו במהלך היום. השתתפות במופע מוסיקלי בארץ או באיזו הופעות בחו"ל, היא בדרך כלל פעילות מהנה, שיכולה לעזור להגביר את המצב הרגשי שלכם לאורך כל היום כולו, אם לא יותר. זה די נפוץ שאנשים מרגישים התרוממות רוח במשך מספר ימים לאחר שהיו בהופעה. ההתרגשות של רכישת הכרטיסים, ההכנות למופע, הנסיעה לחו"ל יחד עם חברים, ההתענגות על זיכרונות משותפים – כל אלה יכולים לספק רגשות מאושרים במשך כמה שבועות, עד למופע הבא. ההוצאה שווה את החוויה החיובית שתהיה מנת חלקכם כשתשמעו את הלהקה האהובה עליכם, בהופעה חיה.

-          תשרפו לא מעט קלוריות

רוב הקונצרטים נערכים בעמידה, קפיצות וריקודים שיכולים לעזור לכם לשרוף קלוריות יותר מכרגיל. אולי השתתפות בקונצרט היא לא הצורה הישירה ביותר של פעילות גופנית, אבל היא בהחלט עדיפה על פני ישיבה על הספה מול הטלוויזיה. אפילו הליכה מהחניון לאצטדיון יכולה לשרוף יותר קלוריות ממה שאתם שורפים בדרך כלל כשאתם מעבירים סתם כך את הערב. כך שאם אתם נהנים לרקוד ולשיר יחד עם האומנים, זו דרך מצוינת לשרוף כמה קלוריות ולהפעיל את קצב הלב בזמן שאתם פשוט נהנים מהמוסיקה האהובה עליכם.

-          תפגשו אנשים חדשים

השתתפות בקונצרט היא הזדמנות להיות חלק מחבורה ענקית של אנשים שאוהבים את הלהקה ממש כמוכם. במופע שכזה תפגשו אנשים חדשים שמקפצים בשמחה לידכם, ומי יודע איזו ידידות מופלאה עשויה לפרוח לאחר מפגש במקום מלא בכל כך הרבה שמחה, אושר ואנרגיה.

-          תגלו סאונד חדש

רוב הלהקות מציעות מופע חימום אחד או שניים של אומנים אנונימיים כדי שירגשו את הקהל ויעמידו אותו על הרגלים. עבור הקהל זו הזדמנות לפגוש אומנים שמעולם לא שמע עליהם קודם. ההשתתפות בקונצרט מעניקה הזדמנות לחוות את המוסיקה ולגלות צלילים חדשים שאפילו לא ידעתם שאתם אוהבים.

למוסיקה יש השפעה עצומה על מצב הרוח, ומציאת מוסיקה חדשה שמוצאת חן בעיניכם עוזרת לשפר את מצב הרוח שלכם. מה עוד, שאם בעתיד הלהקה תתפרסם, תוכלו להתגאות בכך שראיתם אותה כמופע חימום עוד כשהיו די אנונימיים.