נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ליער השחור

טיסה ליער השחור
30/1/22 - 06/2/22

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לציריך

$205
טיסה ליער השחור
07/2/22 - 14/2/22

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה למינכן

$289
טיסה ליער השחור
30/1/22 - 06/2/22

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לפרנקפורט

$296
דיל ליער השחור
31/1/22 - 07/2/22

טיסות - סדירות

 

מחיר למבוגר. טיסה לבאזל

$284
גרמניה
אלפי קמ"ר של אגמים שלווים, מפלים שוצפים ומסלולי טיולים בלב יערות עבותים, פארק שעשועים ותיק ואהוב העונה לשם פארק אירופה, מרחצאות חמים, כפרים ציוריים ואפילו שופינג במחיר אטרקטיבי (בעיירה שהיא אאוטלט אחד גדול, מצינגן) - אין פלא שאזור היער השחור שבקצה הדרום-מערבי של גרמניה, בסמוך לגבולות עם שוויץ וצרפת, הוא אחד היעדים התיירותיים הפופולאריים ביותר לאורך הקיץ, וכי "טיסות ליער השחור" הוא אחד החיפושים היותר נפוצים לקראת עונה זו.
 

טיסה ליער השחור - דרכי הגעה


באופן טבעי טיסות ליער השחור לא נוחתות בלב יער כזה או אחר, וגם לא בעיר הגדולה באזור, פרייבורג, אלא בכמה מנמלי התעופה הגדולים של גרמניה כמו גם של שוויץ. האופציות הרווחות להגעה ליער השחור הן דרך מינכן, פרנקפורט, שטוטגרט, באזל, ציריך והחל ממרץ 2015 גם באמצעות טיסה לנמל התעופה באדן באדן.
 

דרך מינכן

מינכן אמנם מרוחקת כ-400 ק"מ מפרייבורג, אולם מערכת הכבישים המפותחת להפליא של גרמניה מאפשרת הגעה לאזור היער השחור תוך כ-4-5 שעות, בהחלט פרק זמן סביר.
היתרון העיקרי של הגעה בדרך זו הוא המבחר הרחב של טיסות למינכן, שמאפשר יציאה מנתב"ג במועד נוח במיוחד מבחינתכם. גם היצע הטיסות למינכן המשולבות בחבילה הכוללת רכב להשכרה רחב. בין החברות המציעות טיסות למינכן, שנמשכות כ-4 שעות, ניתן לציין את אל על ולופטהנזה, וישנם גם צ'רטרים זולים של ישראייר, סאן דור, אייר ברלין ועוד.

 

דרך שטוטגרט

שטוטגרט קרובה מאוד לאזור היער השחור, אולם מצד שני כדאי לקחת בחשבון שטיסות לעיר אינן נפוצות במיוחד. למעשה, הן מוגבלות לעונת התיירות בלבד וגם בחודשים אלה לא בכל יום ממריאות מנתב"ג טיסות ישירות לשטוטגרט.
יחד עם זאת, אם ביכולתכם להתגמש מבחינת מועדי היציאה לחופשה והחזרה ממנה, זוהי בהחלט אופציה שכדאי לקחת בחשבון, בעיקר משום שטיסה לשטוטגרט אורכת רק כ-4 שעות.

 

נחיתה בבאדן באדן

באדן באדן, שהפכה כמעט שם נרדף למרחצאות מרפא, ואשר מהווה מוקד עלייה לרגל בזכות המעיינות החמים שפועלים בה עוד מימי האימפריה הרו