נגישות
Tzabar Logo

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות יונייטד לארה"ב

טיסה לניו יורק
30/4/21 - 08/5/21

טיסות - סדירות

 

$668
טיסה לסיאטל
18/4/21 - 28/4/21

טיסות - סדירות

 

$838
טיסה לדאלאס
30/4/21 - 07/5/21

טיסות - סדירות

 

$962
טיסה ללוס אנג'לס
18/4/21 - 01/5/21

טיסות - סדירות

 

$648

טיסות יונייטד לארצות הברית

טיסה לניו יורק
30/4/21 - 13/5/21

טיסות - סדירות

 

$656
טיסה לניו יורק
26/4/21 - 15/5/21

טיסות - סדירות

 

$697
טיסה לניו יורק
25/4/21 - 05/5/21

טיסות - סדירות

 

$832
טיסה לניו יורק
27/4/21 - 09/5/21

טיסות - סדירות

 

$625

יונייטד איירליינס היא חברת תעופה אמריקאית שהמטה הראשי שלה יושב בשיקגו והיא מפעילה טיסות ליעדים בכ-30 מדינות מתוך המטות שלה שממוקמים לא רק בשיקגו, אלא גם בדנבר, יוסטון, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, טוקיו וושינגטון.
מבחינת מספר היעדים, חברה זו נחשבת לחברת התעופה הגדולה בעולם, והשנייה בגודלה כשהיא נמדדת במספר הקילומטרים שנוסעים טסים במטוסיה. החברה מפעילה רשת מקיפה של טיסות מקומיות ובינלאומיות ומפגינה נוכחות משמעותית באזור הפסיפיק – אסיה. חברת התעופה, מפעילה גם צי של כ-700 מטוסים בתוך ארצות הברית. בנוסף, ביונייטד איירליינס עדיין קיימת הפרדה בין המחלקה הראשונה למחלקת הנוסעים.
החברה מובילה גם את Star Alliance, קבוצת שיווק וקוד משותף יחד עם החברות קונטיננטל ולופטהנזה (הקוד המשותף מאפשר לחברות התעופה למכור כרטיסים לטיסות אחת של השנייה, ובכך להציע לנוסעים יעדים נוספים).
יונייטד מתמקדת בשאיפה להיות חברת התעופה שהצרכנים רוצים לטוס אתה. לשם כך החברה מציעה:
-          רשת מסלולים עולמית המקיפה ביותר בעולם, כולל גישה לשדות התעופה הבינלאומיים הטובים ביותר באסיה, אוסטרליה, אירופה, אמריקה הדרומית, אפריקה, המזרח התיכון – וכל זאת כולל שירות ללא הפסקה כמעט מכול מקום בארצות הברית.
-          צי מטוסים מודרני שהוא היעיל ביותר מבחינת השימוש בדלק מבין רשתות חברות התעופה בארצות הברית.
-          החברה נחשבת למובילה בתחום תכניות נאמנות ללקוחות "הנוסע המתמיד", ומספקת יותר הזדמנויות לצבור ולפדות מיילים ברחבי העולם.
-          קרוב ל-84,000 עובדים בחברה מתגוררים בכול מדינה בארצות הברית ובמדינות אחרות ברחבי העולם.

תכנית הנוסע המתמיד ביונייטד איירליינס

תכנית הנוסע המתמיד של חברת יונייטד נקראת MileagePlus, והיא תכנית הנאמנות המתגמלת ביותר בעולם, עם מגוון רחב של נסיעות, כרטיסי אשראי וחנויות שותפות. החברים ב-MileagePlus יכולים לזכות ביתרונות של נסיעה איכותית, כולל שירותים נבחרים בשדות התעופה, ולקבל גישה נרחבת לניצול נקודות של תכנית הנוסע המתמיד, שנחשבת לטובה ביותר בתעשייה. בגלל שהחברה מפעילה רשת מסלולים עולמית כל כך ענפה, אין חברת תעופה אחרת שיכולה להציע יעדים רבים יותר שהנוסע יכול לנצל עם הנקודות שצבר בתכנית הנוסע המתמיד.

חוויית הלקוח ביונייטד איירליינס

יונייטד מציעה במחלקת הנוסעים מושבי פרמיום, מושבים שנפתחים למיטות, מקום נוסף לרגליים, ברמה שלא תמצאו באף חברת תעופה אחרת בצפון אמריקה.
בשנת 2013 הפכה החברה למוביל העולמי הראשון בארצות הברית שמציע לוויין מבוסס Wi-Fi, גם בקווים ארוכים מעבר לים החברה מספקת, ביותר מ-200 מטוסים, מערכת DirectTVעם גישה לטלוויזיה חיה – יותר מאשר כול חברת תעופה אחרת בעולם.
החברה מציעה גם התקן בידורי אישי – PDE  (Personal Device Entertainment) ביותר מ-365 מטוסים, והיא חברת התעופה הראשונה שהציעה PDEכתוספת אפשרית לבידור מהמושב במטוס.